neděle 14. června, 12:05 Svátek má Roland
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Otazka

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.02.2025 21:47
     

    Napíšu adminovi, že to nefunguje.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.02.2025 22:04
     

    Gabco, nevím, jestli to není tím, že na někoho byla převedena možnost zlikvidovat nevyžádané příspěvky. Přišlo mi do mailu, že mám tuhle kompetenci ještě s někým dalším. Kolikrát jsem vlezu a ani nepíšu a jen likviduju. Ale stále tu nejsem. A teď se sem ty lékárníci cpou jako blázen. Zajímalo by mě, kde berou všechny ty léky. Spousta je jich tam vyloženě na předpis anebo jsou tam zcela nedostatkové věci jako třeba současný zázrak pro diabetiky teď používaný na hubnutí Ozempic.

     
  • Autor: Otazka

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.02.2025 22:10
     

    Regino, tím to není. Nahlašování fungovalo ještě 20., potom už mi nic nepřišlo, ale já taky několikrát denně koukám, jestli tu neřádí a kdyžtak mažu. Admin psal, že se na to zítra podívá, on o víkendu něco upgradoval na serveru. Tak vydržme. smiling smiley

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.02.2025 08:18
     

    Tak uvidíme. Nakonec můžeme být rády, že se tomu věnuje. Nic neuteče. A snad už je to přestane bavit.

     
  • Autor: Otazka

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.02.2025 10:02
     

    Už to funguje. smiling smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.02.2025 14:24
     

    Je to hrůza, co nabízejí, já taky nahlašuju, když na to narazím. Kdysi dávno jsem psala na jeden web o zahradničení a stalo se tam to samé a úplně ho to zlikvidovalo. Později se obnovil, ale už to nebylo ono.

     
  • Autor: cancourek

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.03.2025 08:44
     

    Jsem normálně blbá angry smiley peču perník s čokopudinkem a když jsem to strkala do trouby, uvědomila jsem si, že jsem tam ten pudink nedala. Střevo sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.03.2025 10:14
     

    Rozhodla jsem se po studiu a pozorování zahradních pořadů a literatury, že pořídím k drobným kamínkům do květináčů ještě perlit. Dost se doporučuje. Není to úplně levná záležitost pokud se kupuje v malém balení v zahradních prodejnách.Prohledala jsem net a objevila za docela rozumnou cenu v přepočtu 125l balení. Materiál vskutku záhy dorazil, byl to velký balík o váze 22kg.Už mám zase totálně rozbitou silnici před domem, takže to táhnul pracovník dovozové služby docela ze zdálky. Celé rodině jsem oznámila co čekám za balík. Včera pršelo, tak stál balík v chodbě. Nechtěla jsem s ním manipulovat až venku. Nevím, co si dědek myslel, že v balíku doopravdy je, zkrátka z kuchyně jsem vyšla do chodby a uviděla rozříznutý a napůl vysypaný pytel. Kuličky se valily všude a to se snažil dědek nanápadně dávat do velkých pytlů. Nemůžu pochopit, jak se někomu při rozbalování balíku, o kterém ví co obsahuje, povede rozpárat původní pytel a vše vysypat.A proč má někdo potřebu pomáhat zrovna u takovéhle blbosti, když je práce všude okolo fůra.I vyloženě mužské. Myslela jsem, že mě klepne. Uklízení trvalo víc než hodinu.

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.03.2025 13:06
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Rozhodla jsem se po studiu a pozorování zahradních pořadů a literatury, že pořídím k drobným kamínkům do květináčů ještě perlit. Dost se doporučuje. Není to úplně levná záležitost pokud se kupuje v malém balení v zahradních prodejnách.Prohledala jsem net a objevila za docela rozumnou cenu v přepočtu 125l balení. Materiál vskutku záhy dorazil, byl to velký balík o váze 22kg.Už mám zase totálně rozbitou silnici před domem, takže to táhnul pracovník dovozové služby docela ze zdálky. Celé rodině jsem oznámila co čekám za balík. Včera pršelo, tak stál balík v chodbě. Nechtěla jsem s ním manipulovat až venku. Nevím, co si dědek myslel, že v balíku doopravdy je, zkrátka z kuchyně jsem vyšla do chodby a uviděla rozříznutý a napůl vysypaný pytel. Kuličky se valily všude a to se snažil dědek nanápadně dávat do velkých pytlů. Nemůžu pochopit, jak se někomu při rozbalování balíku, o kterém ví co obsahuje, povede rozpárat původní pytel a vše vysypat.A proč má někdo potřebu pomáhat zrovna u takovéhle blbosti, když je práce všude okolo fůra.I vyloženě mužské. Myslela jsem, že mě klepne. Uklízení trvalo víc než hodinu.

    Regi, co čekat od chlapa

    Používam perlit, ale 22 kg je tedy asi trochu moc. Kolik to stálo.

    Mám objednaný Hnojník, taky nějaka výhodná akce🙈

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.03.2025 13:37
     

    Kordul, najednou ta suma vypadá velká ale když se rozpočítá, tak je to slušný. Běžmě stojí tří litry kolem 35kč. Takže 1l zhruba 12Kč. Balení je 125l. Cena by byla 1500Kč. Platila jsem 731 Kč a asi stovku dopravu domů.Takže prakticky polovinu.Forestina Perlit 125 L od 731 Kč - Heureka.cz

    Tohle co dědek proved, tak to by mě fakt ani ve snu nenapadlo. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.03.2025 14:03
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, najednou ta suma vypadá velká ale když se rozpočítá, tak je to slušný. Běžmě stojí tří litry kolem 35kč. Takže 1l zhruba 12Kč. Balení je 125l. Cena by byla 1500Kč. Platila jsem 731 Kč a asi stovku dopravu domů.Takže prakticky polovinu.Forestina Perlit 125 L od 731 Kč - Heureka.cz

    Tohle co dědek proved, tak to by mě fakt ani ve snu nenapadlo. eye rolling smiley grinning smiley

    To je pěkná cena, to by mě vůbec nenapadlo hledat velké balení, že to vůbec existuje, děkuji

     
  • Autor: Kika

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.03.2025 06:35
     

    Regi, uff, máš svatozář. Já vůbec nepochybuju, že u nás by se stalo to samé 😬

     
  • Autor: Pinka

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.03.2025 10:33
     

    Regi, jako bych slyšela kamarádku grinning smiley Perlit používám hodně, krásně provzdušní zem a dobře se v něm množí řízky.

     
  • Autor: kaaj

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.03.2025 12:04
     

    ach jo - byla jsem na kožním - ta mně poslala na nově otevřenou cévní ordinaci do N. Jičína. tam vyšetření a doporučení do Třince nemocnice. ve čtvrtek na CT a pak se uvidí - jestli protahovat cévy . mám radost .. ještě že Zuzana všude jezdí se mnou. na amputaci to ještě není , ale prý to není žádná sranda. . černají mi prsty na nohou ... a prý snad asi i revmatismus- brali mi krev .- zajímavé je , že to cévní vyšetření mi dělal doktor začátkem ledna. ale nikam mně blbec neposlal. confused smiley .

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.03.2025 12:23
     

    Kaaj, v tom lednu jsem si říkala, když nebylo žádné pokračování, že je to zřejmě úměrně věku a zdravotnímu stavu dobré. Jak to vypadá, tak to asi doktor ne zrovna dobře posoudil, během měsíce a půl taková změna povětšinou nenastane. Tak hlavně ať se najde nějaká cesta ke zlepšení.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.