pátek 14. května, 23:36 Svátek má Bonifác
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 08:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status: expert

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.03.2021 08:45

Kaaj, musíš si zvyknout. Zkus to. Je třeba, aby to bylo pevné. To natahovací je sice pohodlnější ale nebývá tak účinné. Skousni zuby a pomaloučku přivykej. Držím palce.

Anavi, fotky vytvářené podle nějakých předpisů, které se na úřadě dělají, vypadají snad skoro vždycky příšerně. eye rolling smiley Mě se úřednice ptala, jestli nezkusíme jinou. Nezkoušely jsme. grinning smiley Vypadají všechny stejně blbě.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (16.03.2021 08:53)

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj
    Status: expert

Datum: 16.03.2021 11:03

no ted´ doma si to nedám - lezu z kuchyně na patro a zpět. to až na zahradu . a připnu si to přes tepláky , aby mně to neřezalo .

vyhodit to nemůžu - sice platí pojištovna , ale cena je tam přes 1300 kč za jednu . eye popping smiley takže se budu mučit -

momentálně mám stahovací punčochy- jenže ty mi ty kolena vyvalí aje to ještě horší . musím ale - opuchají mi nohy. dnes taky odvodňuji . půlka Furonu a už jsem byla 8x. ach jo - to stáří .. sad smiley

• Autor: babkaela

Datum: 16.03.2021 18:49

Kájo, moc a moc přeju, ať si tvoje kolena na ortézy zvyknou a jsou jim ku prospěchu love smiley flower smiley .

Kordulko, zmínila jsi jinde, dávám sem ... přeju taky hodně, aby předepsané léky konečně zabraly (po pár patácích efekt ještě patrný není) a nohy začaly poslouchat a přestaly bolet love smiley flower smiley .

• Autor: Evin
    Status:

Datum: 16.03.2021 19:49

Kájo flower smiley a Kordul flower smiley , taky moc přeju, aby Vás ta kolena líp poslouchala. A Ele flower smiley ať už je fit a bez sádry.

flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley

• Autor: Anavi

Datum: 17.03.2021 10:57

Holky, vám všem love smiley přeji ať je to co nejdříve k normálnímu žití a bez bolestí. flower smiley

• Autor: kaaj

Datum: 17.03.2021 12:27

děkuji za přání dobrého - ale bohužel už to dobré nebude. chrupavka je pryč a tře se kost na kost . sad smiley

• Autor: skrblice

Datum: 17.03.2021 14:00

grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Majka napsal(a):

tak63 napsal(a):

HanaK napsal(a):

Kamarádčina babička vehementně protestovala, že se očkovat nenechá, že je z toho neplodnost. Po dotazu, jaké má s tou plodností v osmdesátí plány, se urazila. grinning smiley

grinning smiley grinning smiley grinning smiley, TAK to je nejvíc!

grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: kordula

Datum: 17.03.2021 14:40

kaaj napsal(a):

děkuji za přání dobrého - ale bohužel už to dobré nebude. chrupavka je pryč a tře se kost na kost . sad smiley

....kdyby jsi byla dobrý fotbalista, nebo lyžařka tak by Ti tam stříkli trochu želatiny , a byla by jsi OK... To jen tak na odlehčeni grinning smiley

• Status: expert

Datum: 17.03.2021 14:52

kordul není to pravda, vstříkli mi to do kolen, na cenu se raději neptej a .......vůbec nic.

• Autor: HanaK

Datum: 17.03.2021 15:04

Právě jsem se vrátila z... ze zahradnictví, zkusila jsem jedno nové v Liberci. Tak prý na výsadbu okrasných keřů je ještě brzo eye rolling smiley a podzimní astry se sází na podzim. eye rolling smiley Aha.

Datum: 17.03.2021 15:38

Hani, tebe jako dendrologa tím museli docela vytočit, že ....

Datum: 17.03.2021 15:48

Snad tisíckrát jsem se zaříkala, že už k politickým veletočům se nebudu vyjadřovat, nedá mi to ale znovu ... připomíná mi tohle kdysi před šúajrááááá léty, když jsem ještě koukala na TV pořad Tele-tele, tehdy Žilková byla za rosničku - volná citace "nebude-li pršet, nezmoknem ... a vy si myslíte, že jsem blbá ... to opravdu jsem" .... vyjádření pana nejschopnějšího epidemiologa, lepšího nemáme, navíc jeho dar - vyhodí mne dveřmi, vlezu oknem - už se nebudu vůbec vyjadřovat a je tu furt - posuďte sami, zda jsem Žilková já (asi jo) - [zpravy.magazinplus.cz]

• Autor: tak63

Datum: 17.03.2021 16:32

AstraZeneca má možná smůlu, že je podstatně levnější, než konkurenční vakcíny.

Pfizer ............................. 19,5 dolaru

Moderna ........................ 32 - 37 dolarů

AstraZeneca .................. 4 dolary

Jsou v tom obrovské prachy a hlavně jsou to rychlé prachy. Hned teď.

AstrouZ se vyočkovalo 17 000 000 dávek ..............

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 17.03.2021 16:53

Taku, já už si pár dní kladu otázku, komu ta hysterie kolem AZ vlasně prospěje.

Jinak věřím, že ruští vědci nejsou pitomci a vyvinuli dobrý produkt. Spíš se nedá věřit udržení optimálních podmínek při výrobě. Až se to bude vyrábět v Německu, bude to důvěryhodnější.

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week?   

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 08:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 11:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.