sobota 13. dubna, 07:05 Svátek má Aleš
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 21.11.2023 11:44

Auto bude až příští týden, ke konci týdne. To to bude na zahradě vypadat. angry smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 21.11.2023 14:38

Po synech se potlouká něco už měsíc - pořád dokola kašel, rýma... mladší dobral minulý týden ATB a dnes vypadal zdaleka nejhůř za celou tu dobu. Už opravdu nevím, co mu dát.. zkoušíme lichořeřišnici, cibuli s medem, zábaly na krk, maže si hrudník psím sádlem... do toho hektolitry čaje všeho druhu - průduškový, zázvorový, šipkový... do toho bere vitamín C, hořčík, už fakt nevím co jim ještě dát. sad smileyStarší už byl 3x na odběrech, pokaždé na něco jiného, nikde nic... confused smiley

• Status: expert

Datum: 21.11.2023 19:14

Anavi, zkoušeli jste nějaký doplněk s beta glukany?. Dost lidí si to chválí. Začali to hodně používat i veterináři na podpoření imunity.

• Autor: babkaela

Datum: 21.11.2023 22:25

Anavi, úplně snad debilní, kdy už nevím coby - čaj z černého rybízu, angreštový kompot - u nás docela ku prospěchu.

Staršímu dělali stěry na toho stafylokoka? Béčko, prosím. Kamarád měl podobný problém, kdysi ... zjistili, že má nějak špatné vstřebání vitaminu B, jezdil asi 10? dnů na béčko v injekcíxh, zadařilo se.

A co medvědí méko ? [www.google.com] u mne třeba nene - med je pro mne alergen asi, udusila bych se (a já ho mám tak ráda).

Já kašlu fest po ránu, říkám, že kuřácký kašel (asi jo, spíš určitě), prostřední synátor má rýmu snad 365 dnů v roce, moje máma to měla taky tak ... nikdo nepřišel na to proč, naučili se s tím žít. Tonda kašle a rýmuje vždy když se "klubou" nějaké nové zuby ... naštěstí, ťukyťuk, klepyklep, jinak nemocná nebývá. Děda skončí na ATB když ho někde "ofoukne" - samo frajer, jde hrabat listí když je hnusně a málo se obleče - snad ho do odjeznu do lázní nesklátí nic podobného.

• Autor: iriska

Datum: 21.11.2023 23:36

U nás ve školce řádí rotavirus. Pár dětí prý už je na kapačkach, tak mám od zítra hlídání. Elenka se mi už nakvartyrovala s plnou polní grinning smiley

• Autor: Manca

Datum: 22.11.2023 13:40

Taky tu byly nějaké průjmy. Nejmladší se to drželo snad 14 dní. Vždycky jsem si říkala, že zavolám doktorce, pak to bylo lepší, a zas na novo.

• Autor: kaaj

Datum: 25.11.2023 13:47

no a je to tady- na Novinkách je článek . na lovu divočáků v Ostravě zastřelili omylem rybáře .. nepřežil .. sad smiley thumbs up

Datum: 25.11.2023 14:56

Kaaj, to je jak kdyby to člověk přivolal. Je to neštěstí.

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 26.11.2023 09:32

Tak já holky nevím confused smiley čepy na mandlích mám pořád, doktor mi na to řekl, že stačí sníst suchý rohlík angry smiley

Doprčic, copak nejím?! sad smiley vážně uvažuji o tom, že si najdu někoho jinýho. Léky mi nepředepsal žádný, asi čekáme, až to vyhnije.

Do toho minulý týden zemřel soused Jirka, švagrové dcera byla vyloučena z jakési komunity (alkoholismus) a přespává někde v kostele eye popping smiley vždycky jsem bývala optimistka, ale tohle všechno mě nějak semlelo ..... sad smiley

• Autor: Pinka

Datum: 26.11.2023 09:53

Leni , to jsem ještě neslyšela, že by rohlík odstranil čepy eye rolling smiley. Muj syn je míval a to se dělalo Jodisolem s vatou na špejli. Míval pořád betastreptokoka, tak je měl často. Až pak šly mandle pryč. Abys neměla špatné zprávy jen ty, tak včera zemřela kamarádka a kolegyně a jiné kolegyni tragicky zemřel jediný syn sad smiley

Datum: 26.11.2023 10:03

Cancourku, prostuduj si třeba tuhle debatu. [www.emimino.cz]

Bohužel doporučový Bioparox se přestal prodávat. Byl velice funkční. Dostupná náhrada není. Jinak jak píše třeba Pinka. Listopad je vůbec nejhorší měsíc. Častá úmrtí, zhoršení psychického stavu.

• Autor: maguska
    Status:

Datum: 26.11.2023 12:57

Už mne to tu štve ty reklamy, sotva otevřu tyto stránky hned mi tu naběhne reklama která nejde zavřít. Dělá to všem nebo jenom mě confused smiley

• Autor: Pinka

Datum: 26.11.2023 13:42

Mě to zavřít jde.

• Autor: kordula

Datum: 26.11.2023 13:56

Jde to zavřít a taky mě to štve

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.