neděle 14. června, 12:40 Svátek má Roland
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.03.2025 14:00
     

    Káji, držím palce a dobře to dopadne, uvidíš flower smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: SPIKE

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.04.2025 08:54
     

    Když něco objednávám na netu, pravidelně zaškrtnu, že nechci poslat dotazník spokojenosti zákazníka. Ovšem stejně pravidelně mi všichni ten dotazník posílají (a já ho bez otevření mažu).

    Chápu, že recenze spokojenosti jsou vodítkem pro další zákazníky, ale v dnešní době podvodů, AI ap. je to stejně na prd, moc to nevypovídá o kvalitě e-shopu, ale když zaškrtnu, že NE, tak opravdu mysím NE. angry smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.04.2025 15:35
     

    Tak Šimon včera nastoupil do chraněné dílny, sepsal smlouvu , prý šikovný. A dneska ho propustili ještě s jednou paní ,že není práce.

    Je tohle normalní😡

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.04.2025 18:43
     

    Kordulko, bohužel to bude častěji s prací.

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.04.2025 20:06
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, bohužel to bude častěji s prací.

    Kooperující firma, zrušil objednávku protože mají ekonomické potiže a tak bohužel nemají co dělat, nastala nepředvidalelná situace. Píše vedoucí.

     
  • Autor: kaaj

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.04.2025 14:20
     

    to počasí mně štve- zase zmrzne magnolie.a tak je nachystaná na kvetení .... sad smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.04.2025 14:48
     



    kaaj napsal(a):

    to počasí mně štve- zase zmrzne magnolie.a tak je nachystaná na kvetení .... sad smiley

    Kájo, možna to nebude tak hrozný🙈

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.04.2025 16:05
     
    20250405_102344.jpg

    Tady stačila skoro otevřít poupata. Jestli to letos nepřežije, bude to potřetí za sebou.

     
  • Autor: gabca

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.04.2025 18:19
     

    Njn, kvůli tomu jsem ji léta odolávala. Ale vloni jsem podlehla. Mám teda malou- bílou Stelatu, můžu ji ještě zabalit, ale časem to stejně nepůjde. confused smiley

     
  • Autor: samanka

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 07.04.2025 17:57
     

    Uštkla mne růže! angry smiley angry smiley angry smiley Střihla jsem výhon, ten se vymrštil a zaseknul se mi trnem přesně pod dlaní do žíly, utíkala jsem si na to dát led a ruku stáhnout, dřív než se složím, tak mám jen malou modřinu, ale celý víkend jsem měla ruku "vypnutou", bez síly, bez citu, jen brněla. Doma na mě koukali celý víkend jak na exota eye rolling smiley

     
  • Autor: Manca

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 07.04.2025 18:34
     

    Já jsem letos jen běžně podrápaná. No ale moc jsem je letos nestříhala. A nejsem si vlastně jistá, jestli jsem to dodělala, Lady od Sh. asi není celá a historické jsem chtěla okouknout. Brotan mám ostříhaný z poloviny a koukám na něj z okna už aspoň dva týdny.

    Potřebovala bych týden dovolené sama doma. Na práci. I tak bych nestihla udělat všechno, ale aspoň bych se posunula.

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.04.2025 13:57
     

    Já jsem letos v neskutečným skluzu. Začalo to teplotou, kašlem.rýmou blokáda páteře krční a bederní. Dneska jsem skončila u lékaře, doma stále rebelovali, že na všechno kašlu....Nedozvěděla jsem se nic, co by mě přesvědčilo o nějaké trefené diagnoze. Bylo mi sděleno, že jsou následky po tomhle prevítu i dva měsíce. Kvůli blokádám mazat Voltaren Forte.CRP v pořádku. V zásadě bych měla být v pořádku. Ale nejeví se mi to tak.Některé příznaky by mohly být počínající cukrovka.Budu sledovat. A uvidím dál. angry smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.04.2025 14:33
     

    Stále marodím s tím močákem, Polsko jsem zrušila, aby h ještě nepřistydla.... Ale zlepšení nepozorují. V pondělí to doktor posílá na kultivaci.

    Známé doktor v nemocnici poradil

    Blokurima URO, máte s tím některá zkušenosti.

     
  • Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.04.2025 14:36
     

    Kordulko, docela to chválí. Já užívala jak jsem ležela ty měsíce na ARU. Od dlouhotrvajíích cévek bývají záněty. Tam to bez antibiotik nejde ale co mně zbylo si vzaly kolegyně, že to berou, kupujou si to a pomáhá jim to.

     
  • Autor: kordula

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.04.2025 15:06
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, docela to chválí. Já užívala jak jsem ležela ty měsíce na ARU. Od dlouhotrvajíích cévek bývají záněty. Tam to bez antibiotik nejde ale co mně zbylo si vzaly kolegyně, že to berou, kupujou si to a pomáhá jim to.

    Já ještě ,dnes naposled mám ATB, tak potom to začnu brát ,je to tedy pěkně dráha legrace i v Maxu v akci. A děkuji

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.