neděle 1. října, 01:49 Svátek má Igor
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Založte si eDeníček! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Blog
Řadit dle:
Aktuální stránka: 1 z 1
Hodnocení: 5

Tulák se vrací

06.10.2011 15:36, Autor: Blb
Tulák se vrací

Dobrý den, tak mně tady máte. Kde jsem byl? Pořád ve svém bytě, ven jsem vylézal jen s Tobískem a také do Thomayerky na operaci kýly. Mezi lidi se mi vůbec nechtělo, až kamarádka Iveta mě donutila vykonat několik dobře placených vyjížděk jejím autem. Sehnala takový melouch a potřebovala pomocníka. Práce spočívala v kontrole pokladních v super a hypermarketech Albert. Zpočátku jsem to odmítal, protože ty megakoloniály nenávidím, ale pak jsem podlehl. Projevila se tak moje životní a zásadní chyba - lehce podléhám. Babám obzvláště. Nakonec jsem nelitoval, toulal jsem se po městech českých, vě ...

 
Hodnocení: 5

Vole, jsem jakoby starej….

04.04.2009 18:35, Autor: Blb

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteří „vole“ pužívali za každým slovem. Starší generaci, kupodivu i tu žižkovskou, to štvalo. Dnes je doba jiná, neustále kolem sebe slyším: víšco, jako, jakoby a jiný zhovadilosti. Štve mně to – jsem starej. Kapitola sama pro sebe je političtina. Ta musí štvát každýho. Představil jsem si jak asi vypadá, když si dnešní mladík namlouvá političku – elévku:

 

Jarmilo, pojď, s ...

 
Řadit dle:
Aktuální stránka: 1 z 1
Volby:
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Co se jinam nehodí (Blog)
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.