neděle 3. prosince, 17:46 Svátek má Svatoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto
Help

Struktura sekcí

struktura sekci Aby bylo možné se snadno orientovat v záplavě příspěvků a fotografií, jsou příspěvky členěny do jednotlivých sekcí. Tyto sekce může zakládat každý uživatel, ale finální zveřejnění podléhá schválení administrátorem (neschválene jsou viditelné pouze vám, a jsou zobrazeny kurzívou).

V každé sekci se zobrazují příspěvky z dané sekce a ze všech podsekcí.

struktura sekci Také je zobrazená průměrná oblíbenost sekce - jak hodnotí tuto sekci ostatní. Nejedná se o hodnocení příspěvků, ale předmětu diskuze - tj. jak je v oblibě např. konkrétní země apod. Toto hodnocení se sbírá ze všech příspěvků a podsekcí.
 

Založení nové sekce

struktura sekci Pokud si myslíte, že na Weeku nějaká sekce chybí, můžete ji založit odkazem "nová podsekce" v horním menu. A to vždy v sekci, kde si myslíte, že by měla být. Pro založení stačí vyplnit její název, volitelně pak i krátký popis.

Kdy zakládat novou sekci - novou sekci zakládejte, pokud máte pocit, že zde chybí téma, které bude zajímat větší skupinu uživatelů - tj. dá se očekávat větší počet příspěvků na podobné téma.
Příklad: nová země v sekci Cestování, nová skupina výrobků v sekci Domácí spotřebiče apod.

Kdy není vhodná nová sekce - pokud chcete vložit obecnější příspěvek nebo specializovanější téma. Nová sekce také znamená, že váš příspěvek půjde hůře najít. Pokud si tedy nejste jisti, že vaše téma bude zajímat více lidí, vložte raději příspěvek do již existující struktury. Pokud se ukáže, že nové téma zajímá více lidí, není problém stávající příspěvky přeskupit.
Rovněž nezakládejte sekce dle výrobce či cestovní kanceláře - k tomu slouží vlastní atributy u příspěvku.
Příklad: např. není dobrý nápad zakládat sekci "Trosky", lépe je založit obecnější "Český ráj" - zřejmě zaujme větší skupinu lidí.

Předchozí: Co najdete na weeku
Další: Hodnocení příspěvků
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.RSS vše
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.