neděle 28. dubna, 01:53 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.02.2024 10:49
     
    img_20240213_095508.jpg
    Další fotografie:

    A naši oblíbenci slimáci. Budu muset přikrmit

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.02.2024 10:55
     

    Já už taky rozhodila krmení, nečekám až najdu okousané ,sotva vyrašené výhonky. A to od té doby, co mi pravidelně ožíraly chryzantémy a podzinmí astry. Na jaře jsem čekala, jak vyraší a sotva vykoukly, už byly sežrané angry smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 12:11
     

    dnes jsem celou noc nespala- nevím co bylo .. a kolem desáté mně chytla do lýtka taková křeč, že jsem se málem po---la. takže magnesium a jsem zvědava, jestli dnes budu spát .. confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 12:51
     

    Podruhé měli mít v Penny mlíko ve slevě a prd. Zase až příští středu angry smiley

    Dělají si ze zákazníků prdel? angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 12:57
     
    img_20240215_125630.jpg

    Děda byl v Qantu pro droždi a cena... 15,-

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (15.02.2024 12:58)
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 14:47
     

    Kordul, to ho okradli. to je nějaká blbost. Draho je, o tom žádná ale tohle snad ne. Dyť sušený je někde kolem 7Kč.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 16:21
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, to ho okradli. to je nějaká blbost. Draho je, o tom žádná ale tohle snad ne. Dyť sušený je někde kolem 7Kč.

    Byla u nich cenovka, děda to zná, chodí nakupovat

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 16:46
     

    Prodávám automatický kotel na uhlí, protože jsme přešli na tepelné čerpadlo. Ozvala se mi nějaká maminka s malým dítětem. Že si pro něj nemůže přijet, tak pošle DPD. A dál klasika...oni vám pošlou kód banky atd.

    Tak jsem jí rovnou odepsala, že takhle ne. Že jí můžu dát číslo účtu, ať tam pošle peníze a odvoz ať si zajistí, jak uzná za vhodné, to už se mě netýká. Víc se neozvala. angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 17:24
     

    Spike, myslím, že sis ochránila účet. thumbs down Dost často probíhá vycucnutí účtu právě při prodeji na inzerát.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.02.2024 17:27
     

    Já o tomhle způsobu podvodu slyšela mnohokrát. Po první zprávě jsem se ptala syna, jestli existuje i nějaký legální způsob téhle přepravy. Ale když chtěla jen moje nacionále, jinak vše DPD vyřídí, tak už jsem dál nepokračovala. Tak ono bylo nápadné i to, že se vůbec nezajímala o detaily ohledně kotle. A že by ho hned brala, bez smlouvání o ceně a dalších informacích, v jakém je stavu, to je taky hodně divné.

     

    No on to pravděpodobně bude nějaký ukradený profil, který k těmto čachrům zneužívají úplně jiní hajzlové.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (15.02.2024 17:29)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.02.2024 22:57
     

    Spike, ale i pro ostatní weekaře. Manželka pracuje u policie a takových případů podvodu po podání inzerátů je mnoho, cca 2-3 týdně (úspěšné) v našem okrese. Zblbnou člověka a vyberou účet.

    Vždy se ozve někdo z daleka, aby se použila doprava Zásilkovny, DPD a podobně. Vše za vás vyřídí, že se nemusíte o nic starat. Pošlete nacionále. Pak vám pošlou emailem aplikaci kde uvedete č. ůčtu a pod a oni vám ten účet vyberou, nebo lidi pošlou peíze sami. To v případě, že vám volá falešný bankéř, že máte podezřelé pohyby na vašem ůčtu a musíte peníze ihned převést na chráněný ůčet, aby jste o ně nepřišli. A jsou v fuč. Pozor, nejedná se pouze o seniory, ale i lidé ve věku 30-50 let. Volejte ihned svou banku.

    Prodával jsem koupelnový žebřík. Ihned se ozvala paní doktorka ze Znojma, že ho chce a už že pošle zásilkovnu a stejná písníčka. Šel jsem na stránky znojemské nemocnice a tato doktorka opravdu existuje. Hned další odkaz varoval, že jsou používány jména znojemských lékařů k podvodným emailům.

    Tyhle podvody mě děsně štvou. Odepsal jsem dotyčné, že jí mohu prodat i vysavač, aby mi mohli lépe vyluxovat účet a že jim nepřeji nic dobrého a aby jim kuna vejce vypila a tejden se vysrat nemohli. Vím, není to nic duchaplného, ale v tom okamžiku jsem byl vytočenej.

    Pozor, pokud něco prodáváte pře Bazoš a podobně, tak je to jistota, že se ti šmejdi ozvou.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.02.2024 07:46
     

    Šmarjá, co to tady ten Christian vyvádí? angry smiley Je i ve fotogalerii eye popping smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.02.2024 10:05
     

    Tak dcera má tu samou zkušenost. Stále prodává věci po holkách na bazarku a při prodeji stoličky ke stolu se ozvala paní, a že prý má poslat přes zasilkovnu atd....no bylo podezřelé, že chce číslo účtu, kam má poslat peníze, paní byla i dost nepříjemná, tak jí dcera poslala do někam. Prý už peníze poslala zásilkovně , tak k čemu chtěla číslo účtu.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.02.2024 10:14
     



    cancourek napsal(a):

    Šmarjá, co to tady ten Christian vyvádí? angry smiley Je i ve fotogalerii eye popping smiley

     

    Hned jsem to všechno nahlásila. Ještě je třeba nějaké nahlášení, aby to zmizelo. please smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.02.2024 10:26
     

    Taky jsem nahlásila, z diskuse už je to pryč. Jestli to tak funguje i ve fotogalerii, nevím, ale mělo by. Nikdy se mi totiž nestalo, že bych měla potřebu nahlašovat fotku.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.