neděle 28. dubna, 12:23 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 15:49
     

    Nebyla jsem za ten měsíc dál než u králíků, zásoby všeho stačily, chleba jsem si upekla

    Edit. Tak auta vyhrnuta že zbytku závěje a obě vzorně na poprvé nastartovala jsou to miláčkové.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (13.12.2023 20:17)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.12.2023 08:14
     

    po dvoudenním hledání se našly moje kompresní punčochy--- ve skříni ... kdo je tam dal se neví ????? angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.12.2023 08:29
     

    Kaaj, to se nikdy u nikoho neví. grinning smiley A hlavně se k tomu nikdo nepřizná.

     

    Probíralo se tu placení a podvody při objednávání z internetu. Na tohle pozor!

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.12.2023 10:05
     

    Mně včera jedna kontrolka sama zhasnula a auto jelo do servisu docela normálně. Závada zjištěna, opraví mi to začátkem ledna. Do té doby mohu opatrně jezdit, tak aspoň tak. Já pojedu jen párkrát za mamkou (to je asi 17km), tam pořeším i případné nákupy. Jinak nikam jet nepotřebuji, takže to vydržím.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 18.12.2023 11:31
     

    Jsem nasraná a to dost. angry smiley Auto stále není , ani na něj zatím nesáhl, prý musím počkat , nejsem na řadě, možná do konce roku, ale to neslibuje. To měl říct hned, sehnala bych si opravu jinde, s tím nemá problém. Proč ho teda odvážel, to mohlo stát za barákem, aspoň bych na něj viděla. I kdybych si někoho sehnala , tak auto budeme tahat buchví odkud. Zklamal chlapec,.

    .... thumbs up

    Jo aby toho nebylo málo, přitáhla jsem si nějakou chřipku.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (18.12.2023 14:29)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 21.12.2023 10:58
     

    Moc nenadávám, ale dnes to dám.

    Si holky představte, že manželka ho má a já ne. eye popping smiley

    Mám na mysli COVID. Včera měla pozitivní test, 38,5°, leží a chrchlá chudák.

    Já kašel se zatnutými zuby, aby mi plíce nevyletěly, spím nejlépe v sedě, 37,4° a to si myslím, že na chlapa je dost kritický, ale držím se. winking smiley Test 2x negativní.

    Tchýně mě poučila, že nemám chodit do krámu, protože tam je hodně lidí a ať si lehnu. Napsal jsem jí, že se šetříme a sex jsme omezili pouze na 2x denně. Už mi neodepsala.

    Vařit bude ten, kdo bude mít nižší teplotu. Dnes to odfláknu vinnou klobásou s bramborem, tatarkou a křenovým zelím a zítra umatlám nějaké krůtí kostky na smětaně s rýží a druhý den s těstovinami. Žrádla tu jsou dvě lednice a nemá to kdo sníst, protože všechny návštěvy jsme zrušili grinning smiley thumbs down.

    TAK vlastně svátky jak malované a nic se neděje, pohoda, klid. Všechno špatné je pro něco dobré.

    Hezké svátky všem a hlavně ve zdraví!!!

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 21.12.2023 12:10
     

    takže Taku brzké uzdravení- Tobě i manželce .. please smiley

    jinak v rámci možností hezké vánoce thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 21.12.2023 12:19
     
    img_20231221_113735.jpg

    TAKu, teplota kolem 37 je ,nevím proč smrtelná i pro mě. Test negativní, ale kašel děsný.

    Dnes už jsem se přemohla a udělala k hovězimu guláši bramborák. Já to hovězí prostě nemůžu . thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 21.12.2023 13:58
     

    Taku, všechno zlé pro něco dobré. Budete mít zcela atypické svátky. A až se vám oběma trochu uleví, můžete je prožít velice klidně třeba jen s knížkou.No, a aby neměla tchýně obavy, můžete sex zvýšit na třikrát. grinning smiley Určitě ji potěší reference v tomto směru.

    Hlavně, ať marodění proběhne bez následků.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 21.12.2023 14:53
     

    TAKu, ořeju hlavně ku zdraví přežijte love smiley flower smiley .

    Já si snad už ani nepamatuji vánoce, kdy by nebyl nějaký zdravotní průšvih ... možná jo, dávno tomu, kdy jsem byla dítě a tohle neřešila .... probírala jsem to nedávno s klukama mýma, všichni jsou víc než dospělí a vzpomínali jsme, kdy se na vánoce takhle něco vymrvilo. Ani oni si nevzpomněli, kdy bylo vše OK.

    A divite se, že já opravdu vánoce ráda nemám?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 21.12.2023 16:05
     

    V centru Prahy , v budově fakulty se střílelo, několik mrtvých a zraněných

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 22.12.2023 07:33
     

    tohle je hrůza hrůz angry smiley a hned mně napadlo, jestli ten střelec nemá na svědomí ty vraždy v lese. a po chvíli se ta domněnka objevila v komentáři policejního prezidenta. . co nechápu je, že si nikdo nevšiml vyšinutí toho člověka. a to doma zabil předtím ještě otce. mrtvých je potvrzeno 14 a je hodně vážně zraněných --- ach jo to jsou vánoce. dnes je státní smutek . sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 22.12.2023 07:43
     

    Kaaj, napadlo mě to samé - jestli to nemá souvislost s vraždami v Klánovicích. Já byla strachy bez sebe, starší holka se zrovna byla podívat na Staromáku na vánoční strom. Naštěstí se vrátila v pořádku.

    Četla jsem, že státní smutek je zítra, ale to je jedno. Každopádně je to obrovská tragédie sad smiley sad smiley sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cancourek (22.12.2023 07:46)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 22.12.2023 08:24
     

    jo - státní smutek je 23 12 ---

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.