sobota 27. července, 12:01 Svátek má Věroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 16:43
     

    Holky, nestrašte... my máme jet zítra ráno až na Slovensko. Včera se vyboural syn mého partnera, otočil auto na střechu, dnes můj syn.. smyk a "potkal" se s paní v protisměru sad smiley. Kluci jsou z toho nešťastní confused smiley , jinak se jim nic snad nestalo.. jen teda oprava u toho, co šlo na střechu za brutální peníze, pokud to vůbec opravit půjde.. má to auto měsíc. sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 17:08
     

    Anavi, plechy vem čert, hlavně že z toho vyvázli živý a zdravý. Ale fakt to venku fest klouže, silnice se úplně blýská. Jestli to takhle bude i ráno, ani se nedostanu na silnici, máme na dvoře zámkovku a je to do kopce. A jestli těmi našimi klikatinami pojede autobus je ve hvězdách sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 19:13
     

    Tak já jsem dnes toho zubaře zrušila. A teď jsem nejela ani na cvičení . Venku je super ledovka eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 21:14
     

    Tady zatím bez problémů.

    Irisko, je to asi rozumější, proč pokoušet osud, když to není nutný.

    Anavi, je to sice škoda ale celkem snadno napravitelná. A někdy je to dobrá škola pro mladé řidiče. Hlavně když není úhona na zdraví.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 18.01.2024 09:01
     

    Je siice maličko nad nulou, ale zem je holt vymrzlá, tak vrstva ledu stále drží. Terasu jsem polila horkou vodou, ale opět to zmrzlo. angry smiley

    Opatrně jsem zkusila betonovou dlažbu u schodů - není mokrá, je to krásný průsvitný led. Jsme tedy uvězněni doma.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.01.2024 11:31
     

    jasně, hlavně, že jsou v pořádku, ale i tak je to samo mrzí... sad smiley

    cancourek napsal(a):

    Anavi, plechy vem čert, hlavně že z toho vyvázli živý a zdravý. Ale fakt to venku fest klouže, silnice se úplně blýská. Jestli to takhle bude i ráno, ani se nedostanu na silnici, máme na dvoře zámkovku a je to do kopce. A jestli těmi našimi klikatinami pojede autobus je ve hvězdách sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.01.2024 12:30
     

    Syn jel dnes na zkoušky do Prahy a mají je zrušené kvůli nahlášené bombě. Já bych za tohle ty lidi zavřela a ještě po nich chtěla splácet veškeré náklady s tím spojené.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:19
     

    fajn - volala jsem sestře od doktora , jesli mi p. doktor může říct vysledky odběru krve. štěkla na mně , že asi neměl potřebu mi volat. . jde o krvinky. jsem zvědava, jestli zavolá . confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:37
     

    Kájo, u nás je to tak, že když nikdo nevolá, je to v pořádku. Sice jsem z toho občas nervozní, že by třeba sestra mohla zapomenout zavolat, ale doufám, že jsou v tomto směru zodpovědní a kdyby se něco dělo, tak budou člověka kontaktovat.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:43
     

    myslím , že by aspoň sestra mohla říct - je to v pořádku . na podzim mi dávali dvě transfúze. ---

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:58
     

    S tím taky počítám, jinak by snad řekli- zavolejte si na výsledky. Štěkat nemusela a ironická taky ne nono smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 14:14
     

    tak jo - doktor už volal . je to OK thumbs down,je celkem slušný , ale ta sestra je potvora. -

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 14:28
     

    Sestry to musí trochu filtrovat, jinak by byli doktoři zavalení. Máme takovou ráznou u dětské (ale slušnou), ta umí hodit takový obličej... Třeba když chce člověk nějaké razítko - za tři dny, na počkání neděláme grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 15:14
     

    ta moje musí každou chvíli do vchodu na cigáro ... smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.01.2024 22:09
     

    Mě už snad i ve spánku děsí žádsot o dotace (fotovoltaika). Realizační firma to prý vyřídí, jak slibovali, ale mě pořád paní bombarduje, abych vše doložila. Už před víc než měsícem jsem jí napsala, na koho se má ve firmě obrátit., že to vyřizují oni a vše mají. Odsud po mně opět chtěli fotky panelů a zařízení (vše už jsem jim několikrát posílala). Poté odepsali, že mají vše a čeká se na ČEZ. ČEZ vyřešen a já tu mám stejný požadavek na doložení všeho od té původní paní. Ach jo.

    Já už čekala, že už se mi objeví peníze konečně na účtu, a ono to vypadá, že jsem na začátku jako před půlrokem.

    Tohle mě umořilo při žádosti dotace na zateplení domu. Ve finále jsem je poslala do háje a na dotaci se vykašlala.

    Tady jsem hodně blízko toho udělat to znovu. angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.