pondělí 27. září, 19:06 Svátek má Jonáš
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 19:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Kika
    Status:

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 11.04.2021 06:20

Rozkaz sefe! grinning smiley Ty a Alena jste cemericove guru love smiley flower smiley

Diky vam jsem se taky zahackovala smiling smiley

Ta Alenina vypada moc dobre thumbs down

• Autor: Reklama

• Autor: alenak

Datum: 11.04.2021 06:44

No to teda, ta roste, zírám. Děkuji. flower smiley

• Autor: gabca

Datum: 11.04.2021 18:52

img_20210411_180327.jpg
    Další fotografie:

Dneska jsem byla u kámošky, tak jsem vám cvakla ty její čemeřice, co jsme kupovaly u Žižků.

• Status: expert

Datum: 11.04.2021 20:12

Gabco, hezky jste nakoupily thumbs down. Žižkovi mají dobrý materiál. Asi se o něj taky řádně starají. Počítám, že to berou někdy na podzim.

Kiko, bydlištěm jsi přímo předurčená k zaháčkování na čemeřice. grinning smiley V Praze jako tady a i u Aleny bývá sněhu pomálu takže se jich dá užít skutečně dlouho. Řekla bych, že pomalu není kytka, která by tak dlouho dělala parádu.

Aleno, není zač, je radost pozorovat, když se daří.

Datum: 11.04.2021 20:51

Gabčo, má je krásné, ta žlutá je taky neobvyklá barva, ať se jim daří.

Regino, co mi paní Ž. povídala, tak mají od září, bohužel měli záměny, lépe vidět kvetoucí, tj. na jaře. Zazimovat je umí. U nás v nižších polohách se více čemeřice užijí, např. krokusy vydržely 5 dní, co jsem sledovala.....po zimě je hlad květů winking smiley napadlo mi, jak jsi popisovala u Parkonu ten nával, prostě lidi byli zavření a potřebují tzv. ventil, budovat, něco dělat, spousta mladých má elán, doba je štve - zahrada je relax a vidí tam smysl práce a odměny..... podívej, co s námi "mladicemi" dělají čemeřice, když se vedou, dodávají elán,energii..... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 12.04.2021 06:38

Pro Kordulku hlásím na mailu avizo na fuchsie. Tak uvidím. Tuhle jsem v nějakým pořadu viděla paní Petrovou, hovořila tam i mátě, kterou nabízejí. Mají fůru druhů. Tak tam se to snad trochu pozná po čichu, když už v cedulkách je chaos. smiling smiley Jak dojde, podělím se.

Aleno, spíš jsem viděla střední a starší generaci ale nějaká mládež tam byla, což bylo dřív skoro vyloučeno. Řekla bych, že většina se k budování něčeho časem dopracuje, teď, kdy to do budoucna vypadá s cestováním všelijak. Po listopadu jsem taky chvíli uvěřila tomu, jak se vracíme i finančně do Evropy a zvažovala, zda ještě ponechat chalupu anebo uvažovat o víkendech různě po Evropě, po galeriích, botanických zahradách. První rána byla, že se srovnáním financí to tak rychle nepůjde, spíš já se toho už určitě nedožiju. Další ránou byla reakce na 11. září v USA. Všechny procedury, které přibyly do letecké dopravy, jsou v zásadě odstrašující. Podstupovat ob víkend různé přebalování věcí,průhledné plastové taštičky na všechno možný, časové rezervy mažou už v mých očích takovou tu představu volého pohybu.

S dobou kvetení máš pravdu. Ale na krokusy jsem trochu vyzrála. Část jsem jich dala na severní stranu, kam skoro nepřijde slunce. I když se doporučují slunné polohy. Cibule tam kupodivu dobře vyrazily, déle kvetou a kvetou později, takže se protáhla krokusová doba. Jestli to bude setrvalý stav, uvidím. Zatím tam jsou jen dva roky.

• Autor: berda
    Status:

Datum: 12.04.2021 07:06

Gabčo, nádherné čemeřice jste koupili. Dnes jedu mrknout do Světí.

• Autor: Anavi

Datum: 12.04.2021 10:26

gabčo, čemeřky nádherné flower smiley

• Autor: kaaj

Datum: 12.04.2021 10:51

hmm- krásné a zajímavé barvičky.. thumbs down thumbs down thumbs down

• Autor: kordula

Datum: 12.04.2021 13:01

V Tescu ,.. převislé muškáty asi za 70,- žluté , suché, fuchsie to samé. Všechno v žalostném stavu. thumbs up Co je pěkné jsou pivoňky za 70,-, šeřík, hortenzie.....

• Autor: kordula

Datum: 13.04.2021 11:15

13.4..jpg
    Další fotografie:

dnešní návštěva zahradnictví, Litomyšl a Strakov

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 13.04.2021 13:43

Chvíli jsem váhala, jestli do Litomyšle nevyrazit, až jsem udělala objednávku jinde. Nechce se mi plánovat, zařizovat hlídání a pak nesehnat nic. Možná se ještě vydám pro nějaké macešky nebo tak něco.

Datum: 13.04.2021 17:00

Berdo, jak se ti jevilo Světí? Švagrová byla včera a nic moc, mají hodně malých kytek, prý to chce počkat.

Datum: 13.04.2021 17:43

Aleno, myslím si, že ještě nebude vhodný čas. Vozí tam Poláky a tam tak hodně netopí ve sklenicích jako Holanďani. Kytky nestačí vyrůst když je letos taková zima a dlouho. Pozoruju to na fuchsiích, co dneska došly z Mělníka. Cedulky jsou všude. Jestli správné, to se ukáže. Ale rostlinky jsou malé, vloni byl nejvyšší čas přesadit, jak byly květníky prorostlé. Těmhle to potrvá. A asi je měli někde přes noc na autě venku. Jsou takové jakoby prokřehlé.No žádná velká sláva.

Podobné příspěvky
Diskuze: Půjčky, úvěry a hypotéky Jak zabavit děti? Pohádky před spaním

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 19:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 20:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 16:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 09:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 13:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 21:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.