neděle 28. dubna, 23:46 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 10:22
     

    Já už jsem poučená. A mám pocit, že si v některých krámech prodavačky všimly, že účtenky kontroluju. může to být sugesce anebo se kultura okrádání zlepšila grinning smiley a reklamací mám méně. Percentuálně bych řekla, že jich má nejvíc Lidl. Dřív Tesco.Docela dlouho jsem opomíjela ale přivedla mě k tomu podobná situace jako zažila Anavi. Dvakrát naúčtovaná položka.Byl to velký prací prášek, tam jsem si dodatečně netroufla reklamovat i když jsem jasně věděla, že jsem dovezla jen jeden.

    Samoobslužným kasám se snažím vyhýbat. V zásadě člověk bere nákup ještě jednou navíc do ruky a při větším nákupu a omezeném prostoru to není žádné velké urychlení. Dobré je to tak na pár položek. Třeba nákup svačiny.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 11:36
     

    Byli jsme teď v pátek se synem... ptž. takhle jedeme opravdu zřídka, syn po operaci zad a moje nohy nějak poslouchat nechtějí, vopruz nejvyšší ... ale jedno bylo + ... já skládala do tašek podle toho kam co příjde (syn tohle úplně nesnáší, proč prý u pokladny, naházet nazpět do vozíku a do tašek až na parkovišti, asi má pravdu, já počítám minuty) - já zboží odebírala, on kontroloval jakýsi "displej" či co u pokladny mají a .... asi tři položky načteny 2x, suma závratná to nebyla. ale proč ? .. upozornil na to, ovšem zase jsme museli čekat na paní, která tohle může stornovat.

    Na straně druhé ... absolutně nezavidím pokladním v supermarketech, já bych to nedala.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 12:48
     

    grinning smileyhistorek mám spoustu. Tak mě vycvičili, že neodejdu od kasy bez zkontrolování účtenky, jde o princip. Stává se mi, že rozdíly na markování a označení zboží nesouhlasí, tj. velký nešvar. Do samoobslužných kas nechodím, jsem tam zmatkař, nedokážu pak ani odejít, nemám to tam ráda, vyhýbám se jim. Co mám náznaky z diskuzí okolo, tak nejvíc se okrádá v HK Kuklenách , v Hypernově. Tam přijdu tak 3x do roka, i když ji mám nejblíž. Naposledy před vánoci, naúčtovala mi pokladní místo obyč. rohlíků nějaké anglické a více. Rozdíl asi 30 Kč, no nenechala jsem to plavat, z principu. A to jsem šla k jiné pokladní, ta co přimarkovává a co vím z vypravování jsem k ní nešla....no nepovedlo se grinning smiley Každý se občas splete, to beru, všichni jsme omylní, ale pravidelně a bez omluvení, tak to ne, ne.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 12:49
     

    Na samoobslužné pokladně v Bille se nenačte sleva, musí přijít obsluha. U alkoholu se aspoň připomene, u zlevněného zboží ne. Jinak samoobslužné pokladny nemám ráda, i když jsem mladší ročník a nebojuju s technikou ani brýlemi. Zato mám s sebou jedno nebo dvě děti. A jdu na nákup málo kdy, čili o to větší. Takže do taškové zóny se mi to nemůže vejít, dítě se nudí a řve, když dělám práci prodavačky, druhé sahá po lízátku - a hned zboží bylo odebráno z taškové zóny... Nebo vezmu peněženku, která byla samo v taškové zóně... Prostě málokdy se to obejde bez obsluhy a je to pomalejší.

    Hlavně že majitel ušetří na personálu, to je jediný účel těchto pokladen.

    Jo a taky třídím věci už u pokladny, mívám tašku na potraviny do ledničky, aby to drželo teplotu a doma vím, co uklidit přednostně. Pro zbytek se můžu vrátit do auta třeba po hodině, když jsou po výletě zaopatřené děti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 14:05
     

    Taky si to ráda skládám do tašek - zelenina, lednice, maso atd. smiling smiley.. ale moji synové to nedávají, že zdržuju grinning smiley.

    babkaela napsal(a):

    Byli jsme teď v pátek se synem... ptž. takhle jedeme opravdu zřídka, syn po operaci zad a moje nohy nějak poslouchat nechtějí, vopruz nejvyšší ... ale jedno bylo + ... já skládala do tašek podle toho kam co příjde (syn tohle úplně nesnáší, proč prý u pokladny, naházet nazpět do vozíku a do tašek až na parkovišti, asi má pravdu, já počítám minuty) - já zboží odebírala, on kontroloval jakýsi "displej" či co u pokladny mají a .... asi tři položky načteny 2x, suma závratná to nebyla. ale proč ? .. upozornil na to, ovšem zase jsme museli čekat na paní, která tohle může stornovat.

    Na straně druhé ... absolutně nezavidím pokladním v supermarketech, já bych to nedala.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 20:04
     

    V neděli se mi ulomil přední zub (měla jsem ho nastavený už asi přes 30let, když jsem kousla do pecky). V pondělí jsem jela na finančák a cestou před Plzní auta v příkopech a jedno objímalo strom. Vůbec mi nedošlo, že to je ledovkou na silnici. No a ve čtvrtek jedu k zubaři, jsem ráda, že mě zub hned opraví, ALE má být ledovka opět a už teď mám bobky jak dojedu sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 14:54
     

    Irisko, to mi povídej, už teď to klouže jako sviňa angry smiley vůbec nevím, jak se dostanu ráno do práce confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 16:43
     

    Holky, nestrašte... my máme jet zítra ráno až na Slovensko. Včera se vyboural syn mého partnera, otočil auto na střechu, dnes můj syn.. smyk a "potkal" se s paní v protisměru sad smiley. Kluci jsou z toho nešťastní confused smiley , jinak se jim nic snad nestalo.. jen teda oprava u toho, co šlo na střechu za brutální peníze, pokud to vůbec opravit půjde.. má to auto měsíc. sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 17:08
     

    Anavi, plechy vem čert, hlavně že z toho vyvázli živý a zdravý. Ale fakt to venku fest klouže, silnice se úplně blýská. Jestli to takhle bude i ráno, ani se nedostanu na silnici, máme na dvoře zámkovku a je to do kopce. A jestli těmi našimi klikatinami pojede autobus je ve hvězdách sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 19:13
     

    Tak já jsem dnes toho zubaře zrušila. A teď jsem nejela ani na cvičení . Venku je super ledovka eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 17.01.2024 21:14
     

    Tady zatím bez problémů.

    Irisko, je to asi rozumější, proč pokoušet osud, když to není nutný.

    Anavi, je to sice škoda ale celkem snadno napravitelná. A někdy je to dobrá škola pro mladé řidiče. Hlavně když není úhona na zdraví.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 18.01.2024 09:01
     

    Je siice maličko nad nulou, ale zem je holt vymrzlá, tak vrstva ledu stále drží. Terasu jsem polila horkou vodou, ale opět to zmrzlo. angry smiley

    Opatrně jsem zkusila betonovou dlažbu u schodů - není mokrá, je to krásný průsvitný led. Jsme tedy uvězněni doma.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.01.2024 11:31
     

    jasně, hlavně, že jsou v pořádku, ale i tak je to samo mrzí... sad smiley

    cancourek napsal(a):

    Anavi, plechy vem čert, hlavně že z toho vyvázli živý a zdravý. Ale fakt to venku fest klouže, silnice se úplně blýská. Jestli to takhle bude i ráno, ani se nedostanu na silnici, máme na dvoře zámkovku a je to do kopce. A jestli těmi našimi klikatinami pojede autobus je ve hvězdách sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.01.2024 12:30
     

    Syn jel dnes na zkoušky do Prahy a mají je zrušené kvůli nahlášené bombě. Já bych za tohle ty lidi zavřela a ještě po nich chtěla splácet veškeré náklady s tím spojené.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:19
     

    fajn - volala jsem sestře od doktora , jesli mi p. doktor může říct vysledky odběru krve. štěkla na mně , že asi neměl potřebu mi volat. . jde o krvinky. jsem zvědava, jestli zavolá . confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.