neděle 7. června, 13:26 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:38
     

    krása- jak lucerna thumbs down , tak kytice thumbs down .. venku zima a tohle fakt zahřeje.Regi nikdy nezklame- pokud jde o živé kytky. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: JaniV

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:40
     



    kaaj napsal(a):

    krása- jak lucerna thumbs down , tak kytice thumbs down .. venku zima a tohle fakt zahřeje.Regi nikdy nezklame- pokud jde o živé kytky. thumbs down

    Ani jinak smiling smiley

     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 11:54
     

    jo Regi - ani jinak winking smiley grinning smiley

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 22:14
     
    orchije.jpg

    No, snažím se, pokud to jde, nezklamat a dodržet, co slíbím. Ale někdy se taky úplně nepovede, jak by si člověk přál.

    Tak ještě jedno květinové zahřátí.

     
  • Autor: babkaela

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 22:40
     

    Krásné květiny thumbs down flower smiley .

    A lucerna taky thumbs down .

    Já mám radost ... přijel švagr až od Sokolova ... včera večer se ještě vymlouval, že nechce otravovat a kecy v kleci, že je zima a nevlídno ... ráno jsem mu volala, že musí ... a je tady, stačil odehrát první kolo šachového turnaje a bude pokračovat až do čtvrtka thumbs down , je borec, v květnu mu bylo 81.

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.12.2021 08:58
     

    Eli, to je fakt důvod k radosti. Už jsi o něm tuším psala. V tomhle věku a šachový turnaj, sám docestovat, klobouk dolů. thumbs downVyřiď mu můj obdiv, pokud ho to potěší.

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.12.2021 09:12
     

    Tak já Goťákovu knížku zakoupila ještě v "předprodeji", původně pro mamku... a skoro jsem ji přečetla, když byla tak dlouho v nemocnici a nestihla jsem ji předat. Teď ji dostala pod stromeček a měla z ní velkou radost. flower smiley love smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.12.2021 09:13
     

    Eli, tak to je fakt borec. thumbs down love smiley

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 11.01.2022 19:02
     

    Dneska jsme úspěšně ukončili zubní potíže našeho Hercula. Zuby vytrhány, z uspání se probral bez následků a už se i věnoval krmení. Bohužel musím říct, že se naplno projevila jeho jezevčí povaha. Zdaleka není takový dobrák jako Žofka. Uspání a ošetření proběhlo bez problémů. Veterinářka si zvířata nechává ještě tak hodinu po zákroku u sebe a pak si je člověk může odvézt. Ještě do telefonu nám hlásila, že už je Hercule probuzený, nechá se pohladit a že můžeme přijet. Jen jsme vlezli do ordinace a doktorka odešla do vedlejší místnosti, že nám ho vypustí a volali jsem na něj, ozvalo se místo radostného vítání zlostné vrčení, k doktorce se už neznal a skončilo bratříčkování. Kanylu z packy mu už vyndávala za naší asistence a za výchovného nadávání. Moc vděku neprojevil. eye rolling smiley

     
  • Autor: babkaela

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 11.01.2022 20:40
     

    Regino, vděk neprojevil ...to jsou jen kecy, že zvířata projeví vděk ... naše Kocanda-Zemanovka taky má utkvělou předstau, že když se na ni jen podívám, budu jí ubližovat - nebýt mého nuceného odchytu a řešení abscesu na její tváři před dvěma roky už by tady nebyla.

    Ale thumbs down thumbs down , Herkule je opět bez bolesti a v kondici flower smiley .

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 12.01.2022 10:34
     

    Herkulovi přeji už jen dobře....

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 13.01.2022 19:37
     

    Úspěšně jsem absolovoval vstupní prohlídku do gay clubu (kolonoskopii) → vše ok thumbs down

     
  • Autor: babkaela

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 14.01.2022 08:31
     

    Nezávidím vstupní prohlídku, přeju a gratuluju, že vše je OK flower smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 14.01.2022 09:24
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley no tak hlavně, že to dobře dopadlo thumbs down love smiley

     
  • Autor: Kika

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 14.01.2022 19:16
     

    Gratuluju Herculovi i Takovi.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.