neděle 7. června, 12:48 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 09:18
     

    Aleno, to je nádhera. Je co závidět. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 09:21
     

    Ali,krása,já to bohužel letos neuvidím.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 10:43
     

    Krása veliká, to bych si taky nechala líbit winking smiley. Ani nevím , jestli kamélie voní. A voní?

     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 13:09
     
    dsc01987.jpg
    Další fotografie:

    Nevoní, asi nejde mít všechno winking smiley, ještě pár foto na pokuk, poslední 2 jsou ze zámku, aranžmá úžasný, vkusný a strašná zima, vyšli jsem ven asi po 1 hod. a rychle na sluníčko....proto tam ty kamelie byly v super stavu....

     
  • Autor: maguska

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 13:33
     

    Alenak tož to je nádhera, kamelie mám pár ve skleníku, ale ještě nekvetou spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (03.03.2022 13:34)
     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 15:46
     

    Byla jsem tam dvakrát nebo třikrát, vždycky jen ve skleníku. Třeba to zas někdy vyjde, jsou krásné.

     
  • Autor: gabca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.03.2022 20:15
     
    received_492807285681276.jpeg

    Musím se pochválit. Minuly týden výlet na Zvičinu 26 km, dnes pochod s Rumcajsem po českém ráji 25 km. Bylo krásně.🌞💪

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.03.2022 10:01
     

    gabi eye popping smiley, to za pochvalu stojí. Prospělo to tobě i pejskovi thumbs down

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 28.03.2022 08:01
     

    Seš borec!! thumbs down Jak stíháš chodit a u toho zahradu? My strávili na zahradě celý den a stihli jsme tak desetinu všeho, co by bylo potřeba. eye rolling smiley winking smiley

    Od koho sis půjčila pesany?

     
  • Autor: gabca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 28.03.2022 17:31
     

    Mám kamarádku, co má dva psy, border kolii a boxera. Já vodím tu borderku, protože ten mamlas moc tahá. A mě z něj pak bolí koleno a rameno.😁

    Byli jsme se známými. A ten druhej pes na fotce se byl jen seznamovat.😁

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 29.03.2022 09:39
     

    winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.06.2022 12:08
     

    Všera jsem byla na osteologii v ČB a tak mám radost, že osteoporozu nemám smiling smiley. Ale v pondělí byl pravý opak, ztratila jsem mobil na zastávce busu, ale naštěstí paní, která mě zná viděla, že mi vypadl z kapsy. nahlásila to Měst.policii a oni mi dali na tu paní kontakt. Mobil mám zpět, takže úterý byl nakonec taky radostný den , protože dostat ho do rukou někdo jiný, tak je pryč, nemám totiž zamčený displej confused smiley Od syna jsem dostala vynadáno winking smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 11:46
     

    Udělala jsem si radost v podobě nové lednice a pračky, obojí jsem měla 16 let a bylo to tak akorát. Taky bude "možná" úspora energie winking smiley

     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 19:26
     

    to ti přeju thumbs down - sice nám staré věci ještě fungují , ale taky by se sešlo ..

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 19:30
     

    Tak to je doba zpráva, to si zaslouží nějakou odměnu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.