|
|
neděle 7. června, 12:48 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Mám radost aneb povedený den
Aleno, to je nádhera. Je co závidět.
Re: Mám radost aneb povedený den
Re: Mám radost aneb povedený den
Ali,krása,já to bohužel letos neuvidím.
Re: Mám radost aneb povedený den
Krása veliká, to bych si taky nechala líbit
. Ani nevím , jestli kamélie voní. A voní?
Re: Mám radost aneb povedený den
Nevoní, asi nejde mít všechno
, ještě pár foto na pokuk, poslední 2 jsou ze zámku, aranžmá úžasný, vkusný a strašná zima, vyšli jsem ven asi po 1 hod. a rychle na sluníčko....proto tam ty kamelie byly v super stavu....
Re: Mám radost aneb povedený den
Alenak tož to je nádhera, kamelie mám pár ve skleníku, ale ještě nekvetou
Re: Mám radost aneb povedený den
Byla jsem tam dvakrát nebo třikrát, vždycky jen ve skleníku. Třeba to zas někdy vyjde, jsou krásné.
Re: Mám radost aneb povedený den
Musím se pochválit. Minuly týden výlet na Zvičinu 26 km, dnes pochod s Rumcajsem po českém ráji 25 km. Bylo krásně.🌞💪
Re: Mám radost aneb povedený den
gabi
, to za pochvalu stojí. Prospělo to tobě i pejskovi 
Re: Mám radost aneb povedený den
Seš borec!!
Jak stíháš chodit a u toho zahradu? My strávili na zahradě celý den a stihli jsme tak desetinu všeho, co by bylo potřeba.

Od koho sis půjčila pesany?
Re: Mám radost aneb povedený den
Mám kamarádku, co má dva psy, border kolii a boxera. Já vodím tu borderku, protože ten mamlas moc tahá. A mě z něj pak bolí koleno a rameno.😁
Byli jsme se známými. A ten druhej pes na fotce se byl jen seznamovat.😁
Re: Mám radost aneb povedený den
Re: Mám radost aneb povedený den
Všera jsem byla na osteologii v ČB a tak mám radost, že osteoporozu nemám
. Ale v pondělí byl pravý opak, ztratila jsem mobil na zastávce busu, ale naštěstí paní, která mě zná viděla, že mi vypadl z kapsy. nahlásila to Měst.policii a oni mi dali na tu paní kontakt. Mobil mám zpět, takže úterý byl nakonec taky radostný den , protože dostat ho do rukou někdo jiný, tak je pryč, nemám totiž zamčený displej
Od syna jsem dostala vynadáno 
Re: Mám radost aneb povedený den
Udělala jsem si radost v podobě nové lednice a pračky, obojí jsem měla 16 let a bylo to tak akorát. Taky bude "možná" úspora energie
Re: Mám radost aneb povedený den
to ti přeju
- sice nám staré věci ještě fungují , ale taky by se sešlo ..
Re: Mám radost aneb povedený den
Tak to je doba zpráva, to si zaslouží nějakou odměnu