|
|
neděle 7. června, 13:30 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Mám radost aneb povedený den
Díky, ještě to fungovalo, ale nechtěla jsem čekat na úplný konec.
Re: Mám radost aneb povedený den
Re: Mám radost aneb povedený den
Pinko, ať dlouho funguje. Já taky musela po dvaceti letech vyměnit lednici. Těsnící guma už byla v háji. Výměna bych čekala na příslušný typ a žádná láce. Po dvaceti letech už si lednice zasloužila výměnu.
Re: Mám radost aneb povedený den
My máme lednici 14 let a pračku ještě déle.
Re: Mám radost aneb povedený den
Pinko, tak ať slouží. A tu radost ti přeji.
Re: Mám radost aneb povedený den
My máme nejstarší kus mikrovlnku a ta by zasloužila. Dostali jsme ji před 16 lety od kamaráda, když mu zemřela maminka, byla skoro nová. Občas hřeje, vytahujeme ji ze zásuvky. Ale jinak funguje, jsme na to líní. Pračka o moc mladší nebude. Ono i auto něco pamatuje, to je děs, jak to letí. Přijde mi to nedávno kupované a jsou to všechno dvojciferná čísla.
Re: Mám radost aneb povedený den
mám odchází pračka, tu mám skoro 20 let o autu ani nemluvím, ale toho bych se nerada vzdala, jde na STK

Re: Mám radost aneb povedený den
Pinko super.. ať ti dlouho a dobře sloužej. Já měnila nedávno auto, nerada jsem se loučila s feldou. No ale, 25 let, všechno zásadní původní, převodovka už na hraně, když do ní sedl někdo jinej, tak pomalu nezařadil..
Měla jsem ji jen na popojíždění v okruhu 15 km a jako náklaďák..
Jen těch pytlů kobylinců co navozila. Pöřád jsme váhala zda to či ono, nebo by mám stačilo jedno auto...Nakonec jsem jen tak náhodně koukla na bazar, padlo mi do oka, zkonzultovala jsem s mým mechanikem a druhej den bylo doma. Sporák jsem měnila na jaře po 40 letech, tam jsem čekala až klekne trouba. Nejstarší mám mrazák a sušičku obé pomalu dvacetileté.. No ono lednice už má taky alespoň 12,13 let. hrozně to letí.. 
Re: Mám radost aneb povedený den
Holky dík, třeba už to doslouží se mnou
No utíká to hrozně, ale já si to pamatovala podle bytu, když jsem ho kupovala a stěhovala se a vnoučkovi byly 2 měsíce. Dneska zrovna slaví 16té narozky.
Re: Mám radost aneb povedený den
A co jsi ji vyměnil
Re: Mám radost aneb povedený den
A co jsi ji vyměnila ?
Re: Mám radost aneb povedený den
Pinko, tak vnukovi vše nej!
Re: Mám radost aneb povedený den
Kiko, díky
Re: Mám radost aneb povedený den
Na dětech a zařízení člověk nejvíc vidí, jak čas letí.A jen se diví.
Pinko, cos vnukovi darovala? Ono to v tomhe věku není úplně jednoduchý, pokud si rovnou nějak neřeknou.
Re: Mám radost aneb povedený den
No on miluje čokoládu, tak jsem mu jich několik obalila bankovkama
V tomhle věku už se těžko trefuje do vkusu.
Re: Mám radost aneb povedený den
klučinovi taky přeju krásný život - má ho před sebou