neděle 7. června, 13:30 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 20:08
     

    Díky, ještě to fungovalo, ale nechtěla jsem čekat na úplný konec.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 20:27
     

    Pinko, ať dlouho funguje. Já taky musela po dvaceti letech vyměnit lednici. Těsnící guma už byla v háji. Výměna bych čekala na příslušný typ a žádná láce. Po dvaceti letech už si lednice zasloužila výměnu.

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 20:37
     

    My máme lednici 14 let a pračku ještě déle.

     
  • Autor: Kika

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 21:03
     

    Pinko, tak ať slouží. A tu radost ti přeji.

     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 21:36
     

    My máme nejstarší kus mikrovlnku a ta by zasloužila. Dostali jsme ji před 16 lety od kamaráda, když mu zemřela maminka, byla skoro nová. Občas hřeje, vytahujeme ji ze zásuvky. Ale jinak funguje, jsme na to líní. Pračka o moc mladší nebude. Ono i auto něco pamatuje, to je děs, jak to letí. Přijde mi to nedávno kupované a jsou to všechno dvojciferná čísla.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 08:45
     

    mám odchází pračka, tu mám skoro 20 let o autu ani nemluvím, ale toho bych se nerada vzdala, jde na STK confused smiley thumbs down

     
  • Autor: LadaB

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 09:53
     

    Pinko super.. ať ti dlouho a dobře sloužej. Já měnila nedávno auto, nerada jsem se loučila s feldou. No ale, 25 let, všechno zásadní původní, převodovka už na hraně, když do ní sedl někdo jinej, tak pomalu nezařadil.. grinning smiley Měla jsem ji jen na popojíždění v okruhu 15 km a jako náklaďák.. grinning smiley Jen těch pytlů kobylinců co navozila. Pöřád jsme váhala zda to či ono, nebo by mám stačilo jedno auto...Nakonec jsem jen tak náhodně koukla na bazar, padlo mi do oka, zkonzultovala jsem s mým mechanikem a druhej den bylo doma. Sporák jsem měnila na jaře po 40 letech, tam jsem čekala až klekne trouba. Nejstarší mám mrazák a sušičku obé pomalu dvacetileté.. No ono lednice už má taky alespoň 12,13 let. hrozně to letí.. winking smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 11:52
     

    Holky dík, třeba už to doslouží se mnou winking smiley No utíká to hrozně, ale já si to pamatovala podle bytu, když jsem ho kupovala a stěhovala se a vnoučkovi byly 2 měsíce. Dneska zrovna slaví 16té narozky.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 14:10
     



    LadaB napsal(a):

    Pinko super.. ať ti dlouho a dobře sloužej. Já měnila nedávno auto, nerada jsem se loučila s feldou. No ale, 25 let, všechno zásadní původní, převodovka už na hraně, když do ní sedl někdo jinej, tak pomalu nezařadil.. grinning smiley Měla jsem ji jen na popojíždění v okruhu 15 km a jako náklaďák.. grinning smiley Jen těch pytlů kobylinců co navozila. Pöřád jsme váhala zda to či ono, nebo by mám stačilo jedno auto...Nakonec jsem jen tak náhodně koukla na bazar, padlo mi do oka, zkonzultovala jsem s mým mechanikem a druhej den bylo doma. Sporák jsem měnila na jaře po 40 letech, tam jsem čekala až klekne trouba. Nejstarší mám mrazák a sušičku obé pomalu dvacetileté.. No ono lednice už má taky alespoň 12,13 let. hrozně to letí.. winking smiley

    A co jsi ji vyměnil

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 14:13
     



    LadaB napsal(a):

    Pinko super.. ať ti dlouho a dobře sloužej. Já měnila nedávno auto, nerada jsem se loučila s feldou. No ale, 25 let, všechno zásadní původní, převodovka už na hraně, když do ní sedl někdo jinej, tak pomalu nezařadil.. grinning smiley Měla jsem ji jen na popojíždění v okruhu 15 km a jako náklaďák.. grinning smiley Jen těch pytlů kobylinců co navozila. Pöřád jsme váhala zda to či ono, nebo by mám stačilo jedno auto...Nakonec jsem jen tak náhodně koukla na bazar, padlo mi do oka, zkonzultovala jsem s mým mechanikem a druhej den bylo doma. Sporák jsem měnila na jaře po 40 letech, tam jsem čekala až klekne trouba. Nejstarší mám mrazák a sušičku obé pomalu dvacetileté.. No ono lednice už má taky alespoň 12,13 let. hrozně to letí.. winking smiley

    A co jsi ji vyměnila ?

     
  • Autor: Kika

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 20:49
     

    Pinko, tak vnukovi vše nej!

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 21:45
     

    Kiko, díky smiling smiley

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 22:09
     

    Na dětech a zařízení člověk nejvíc vidí, jak čas letí.A jen se diví. eye rolling smiley Pinko, cos vnukovi darovala? Ono to v tomhe věku není úplně jednoduchý, pokud si rovnou nějak neřeknou.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 17.09.2022 11:19
     

    No on miluje čokoládu, tak jsem mu jich několik obalila bankovkama grinning smiley V tomhle věku už se těžko trefuje do vkusu.

     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 17.09.2022 11:24
     

    klučinovi taky přeju krásný život - má ho před sebou flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.