neděle 7. června, 12:43 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 14.01.2022 20:51
     

    Taku, potěšující zpráva. thumbs down

    Kiko, copak Herculovi, já bych měla dostat metál. grinning smiley Zub ho bolel tak den, pak mu praskl váček a v zásadě žádné velké obtíže už neměl. Ale zánět v ústech, stejně jako v tlamě není nic pozitivního ani kvůli srdci a vůbec. A nechat uspávat zvíře, když mu jako tak nějak nic není, stále má člověk v hlavě, jestli to musí být, kdyby se něco stalo. Tohle stále rozviřoval ještě dědek,psi jsou jeho oblíbenci. Naštěstí to dobře dopadlo. love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (14.01.2022 21:01)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.02.2022 14:45
     

    Tak jsem si udělala radost a koupila si Aku vrtačku thumbs down

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.02.2022 17:52
     

    Kordul, se z tebe picnu thumbs down grinning smiley

    Je to bezva pomocník a už si to bez ní nedovedu představit.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.02.2022 19:24
     



    tak63 napsal(a):

    Kordul, se z tebe picnu thumbs down grinning smiley

    Je to bezva pomocník a už si to bez ní nedovedu představit.

    Hlavně , že je to i šroubovák, to jsem si udělala mozoly až do krve

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 09:44
     

    Kordul, určitě toho využiješ. Řemesla všeho druhu.

    Dědek si teď koupil akumulační nůžky. Ale ne na živý ploty. Je to na normální stříhání, aby nebolely ruce. Hodně to užívají vinaři na vincích. Zkoušela jsem to a je to dobrý.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 10:45
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, určitě toho využiješ. Řemesla všeho druhu.

    Dědek si teď koupil akumulační nůžky. Ale ne na živý ploty. Je to na normální stříhání, aby nebolely ruce. Hodně to užívají vinaři na vincích. Zkoušela jsem to a je to dobrý.

    Ukaž ten zázrak

     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 11:34
     

    Regino, pochval dědka, má kamarádka a nemůže si vynachválit, už jsem taky uvažovala....

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 12:05
     

    Dědek netroškaří. Vybral si Vánoce. Ono to tak u nás dost často je. Koupil si dvoje. Jedny tyhle

    [www.nej-ceny.cz]

    K tomu se objednala ještě teleskopická tyč. Stříhá to do průměru asi 2,5cm. Tyhle fungujou tak, že se tam pohne pojistkou a ono to větev ufikne.Na výšky super věc. Pak si koupil ještě jedny od Bosche. K těm tyč nejde ale taky nejsou špatný, jakoby se s nima střihne tak zčásti a ono to pak samo střih dokončí. Žádný mačkání. Je to rychlejší než ten první typ ale nejde na tyč a mají možná malinko menší sílu. Ale sama to prozkoušený důkladně nemám, jen co sděloval dědek. Ale asi se s tím dělá dobře, protože to vidím nabíjet, pustil se do stříhání břečťanu a vozí na chalupu. Já s obojím ustřihla pár větví a za mě dobrý.

    [www.bsch-eshop.cz]

     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 18:38
     

    hmm- to bude asi dobré. thumbs down kdybych neměla před sebou tu operaci , tak bych o takových nůžkách taky uvažovala . zvláště ty první .. thumbs down

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 19:56
     

    TAK to má dobrý když má teď dvoje. To teď může stříhat obouma rukama grinning smiley ...

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 20:25
     

    grinning smiley Taku, skoro to tak vypadá. Na víkend jsem tu jedny chtěla nechat, Bez šance. Bude na chalupě potřebovat oboje. eye rolling smiley Ale bylo tak zima, hlavně studeně profukovalo, že bych toho stejně asi moc nepostříhala.

     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.02.2022 20:44
     

    Mně by se hodily bez nástavce, mám tu staré rozložité jabloně a tam se musí stejně lézt. Ale zas stačí jednou za deset let.

    Dnes jsem porovnala kompost, ostříhala nějakou levanduli a sušinu, vyhrabala hnusnou trávu u dřeva. A tak.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 07.02.2022 18:56
     

    Podařilo se mě nějak zablokovat ten opravený Pc a je opět thumbs down, fakt jeden už je blbej. Vím, že je to pro někoho nepodstatné, ale co dělat v paneláku.

     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 00:09
     
    img-20220207-wa0018.jpg

    Včera jsem stihla dostříhat levanduli a pak ještě toto (Kristýnku). A je to za mnou.

     
  • Autor: cancourek

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 06:23
     

    Manco, obrovská gratulace flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley Kristýnka je krásná, ať se jí daří a tobě samozřejmě taky love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.