neděle 7. června, 13:29 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 23.02.2022 13:24
     

    Držím pěsti, ať to vše vede k lepšímu a nemá to už všechno tak těžké. love smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 23.02.2022 15:16
     
    238552824_891008408195150_2438215581539201157_n.jpg

    z Káji mám radost, že pozdravuji

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 23.02.2022 20:54
     

    Kiko, doufám, že už máto to špatný vybraný a zůstane jen to lepší. please smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 24.02.2022 21:33
     

    Kiko, doma je doma a určitě bude líp. Bude to po malých krůčkách, ale věřím, že to dáte flower smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 24.02.2022 22:10
     

    Kiko, přeji ať je líp. Hlavně, že už je doma, mezi rodinou, to Vám všem pomůže. Drže se. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.02.2022 06:50
     

    Kiko, držím dceři palce. Doma ji bude dobře, ona i ta psychika je také důležitá.

     
  • Autor: Kika

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.02.2022 10:36
     

    Děkuju, jste milé. Ano, je šťastná, že je doma.

     
  • Autor: helen

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 28.02.2022 12:07
     

    Stalo se neco, v co jsem vubec nedoufala. Elektrinu na chate jsme meli u X Energie (soucast Bohemia Energi).V zari 2021 jsem zaplatla zalohy na rok , v rijnu skoncili. Ted mi prisla faktura a posilaji preplatek na ucet. Zazraky se deji. smiling smiley

     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.03.2022 11:08
     
    274529312_289250646495409_6679734158368605443_n.jpg
    Další fotografie:

    zázrak , který fakt přijde vhod. thumbs down

    možná jsem chválidupa, ale vnuk na Srilance žije jak paša. mají tam s asi 7 kolegama rezidenci a kanceláře. pracují Home offis z dovolené . užívají si to - včetně drhnutí slonů a ponášení opic. mají sluhu , co se o ně stará a taky je zaveze kam potřebují . dcera mladému pod fotky napsala -- neser !!! přitom pracují přes PC a jde jim plat . to je teda vymoženost eye popping smiley

    f- uvnitř rezidence bazén . všechno parádní - i koupelky. H. pracovna.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (27.03.2022 08:09)
     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.03.2022 11:11
     

    Kájo, tato doba s sebou nese díky moderním vymoženstem nebývalé možnosti. thumbs down Kamarádka takto pracovala několik měsíců z Egypta.

     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.03.2022 11:32
     

    akorát si stěžuje na jídlo - dcera mu napsala , že mu sebou dávala dvě paštiky Majka - a nechtěl . tata mu zas napsal , jestli si sebou vzal tesák , co mu kdysi daroval . že si má jako v džungli něco ulovit .taky mu kdosi radil , aby si sehnal mladou kuchařku . smoking smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (01.03.2022 11:35)
     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.03.2022 12:41
     

    Kaaj, z těch dobráckých rad by byla nejlepší ta mladá kuchařka winking smiley grinning smiley grinning smiley , jsou i dobré zprávy thumbs down

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.03.2022 22:02
     

    Kaaj, to je v dnešní době potěšující zpráva a ať se vnukovi daří. Některá zaměstnání tyhle možnosti dávají. thumbs down

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.03.2022 09:55
     

    To je moc dobře, bude mít na co vzpomínat thumbs down

     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.03.2022 09:03
     
    dsc01986.jpg
    Další fotografie:

    Včera jsem byla na výletu. Jeli jsme na výstavu kamélií v Rájec -Jestřebí. No nándera. Skleník nakvetlý, spoustou druhů, nejvíce se mi líbily růžové. Byli jsme i na okruhu v zámku, tam nádherné aranžování + doplněné velkými květníky kamelií. Návštěvnost veliká. Tečkou bylo dobré jídlo v pivovaru Černá Hora. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.