|
|
neděle 7. června, 13:29 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Mám radost aneb povedený den
Držím pěsti, ať to vše vede k lepšímu a nemá to už všechno tak těžké.

Re: Mám radost aneb povedený den
Re: Mám radost aneb povedený den
z Káji mám radost, že pozdravuji
Re: Mám radost aneb povedený den
Kiko, doufám, že už máto to špatný vybraný a zůstane jen to lepší.
Re: Mám radost aneb povedený den
Kiko, doma je doma a určitě bude líp. Bude to po malých krůčkách, ale věřím, že to dáte
Re: Mám radost aneb povedený den
Kiko, přeji ať je líp. Hlavně, že už je doma, mezi rodinou, to Vám všem pomůže. Drže se.

Re: Mám radost aneb povedený den
Kiko, držím dceři palce. Doma ji bude dobře, ona i ta psychika je také důležitá.
Re: Mám radost aneb povedený den
Děkuju, jste milé. Ano, je šťastná, že je doma.
Re: Mám radost aneb povedený den
Stalo se neco, v co jsem vubec nedoufala. Elektrinu na chate jsme meli u X Energie (soucast Bohemia Energi).V zari 2021 jsem zaplatla zalohy na rok , v rijnu skoncili. Ted mi prisla faktura a posilaji preplatek na ucet. Zazraky se deji.
Re: Mám radost aneb povedený den
zázrak , který fakt přijde vhod.
možná jsem chválidupa, ale vnuk na Srilance žije jak paša. mají tam s asi 7 kolegama rezidenci a kanceláře. pracují Home offis z dovolené . užívají si to - včetně drhnutí slonů a ponášení opic. mají sluhu , co se o ně stará a taky je zaveze kam potřebují . dcera mladému pod fotky napsala -- neser !!! přitom pracují přes PC a jde jim plat . to je teda vymoženost
f- uvnitř rezidence bazén . všechno parádní - i koupelky. H. pracovna.
Re: Mám radost aneb povedený den
Kájo, tato doba s sebou nese díky moderním vymoženstem nebývalé možnosti.
Kamarádka takto pracovala několik měsíců z Egypta.
Re: Mám radost aneb povedený den
akorát si stěžuje na jídlo - dcera mu napsala , že mu sebou dávala dvě paštiky Majka - a nechtěl . tata mu zas napsal , jestli si sebou vzal tesák , co mu kdysi daroval . že si má jako v džungli něco ulovit .taky mu kdosi radil , aby si sehnal mladou kuchařku .
.
Re: Mám radost aneb povedený den
Kaaj, z těch dobráckých rad by byla nejlepší ta mladá kuchařka
, jsou i dobré zprávy
Re: Mám radost aneb povedený den
Kaaj, to je v dnešní době potěšující zpráva a ať se vnukovi daří. Některá zaměstnání tyhle možnosti dávají.
Re: Mám radost aneb povedený den
To je moc dobře, bude mít na co vzpomínat
Re: Mám radost aneb povedený den
Včera jsem byla na výletu. Jeli jsme na výstavu kamélií v Rájec -Jestřebí. No nándera. Skleník nakvetlý, spoustou druhů, nejvíce se mi líbily růžové. Byli jsme i na okruhu v zámku, tam nádherné aranžování + doplněné velkými květníky kamelií. Návštěvnost veliká. Tečkou bylo dobré jídlo v pivovaru Černá Hora.