|
|
neděle 7. června, 13:27 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Mám radost aneb povedený den
no teda !!!!! tak to bylo šupem . moc gratuluji

Re: Mám radost aneb povedený den
Re: Mám radost aneb povedený den
To je překrásná holčička!!!!Hodně zdraví a štěstí!!!!
Re: Mám radost aneb povedený den
Manco, veliká gratulace a holčičce do života jen a jen všechno dobré.

Re: Mám radost aneb povedený den
No,ta je krásná,velká gratulce,ať jste obě zdravé.
Re: Mám radost aneb povedený den
No šupem to moc nebylo, ale než sedět doma a sledovat intervaly kontrakcí, to jsem radši chodila po zahradě.
Re: Mám radost aneb povedený den
Manco Tobě a Kristýnce hlavně zdraví. Nádherná holčička, taková levandulová
Re: Mám radost aneb povedený den
Manco, velká gratulace!

Nový život to je prostě radost, něha, krása a obrovské štěstí.
Re: Mám radost aneb povedený den
Mančo, obrovská gratulace
..... přeji Kristýnce a všem kolkolem dlouhý a dobrý život
.
Malá je krááááásná, okatá ... tatínek ať začne přemýšlet jak si udělat zbroják
.
A nový život ... jak píše Spike ... zázak zrození
.
A nemáš to za sebou ... máš to před sebou ... na hodně let.
Re: Mám radost aneb povedený den
Manco, moc, moc, gratuluji, ať se v životě daří
,

Re: Mám radost aneb povedený den
Mančo, tobě i krásné dcerušce přeju zdraví a Kristýnce do života samou radost a hodně úspěchů !!!!!!!!!!!!!!!
Re: Mám radost aneb povedený den
Pokaždé to je neuvěřitelný zázrak
, Kristýnka je kouzelná. Moc Vám oboum gratuluji
a přeji hodně zdraví a ať celou rodinu potkávají jen krásné události a hodně lásky

Re: Mám radost aneb povedený den
Tatínek jde ve čtvrtek na střelnici a už se začínal obávat, zda tou dobou nebude v porodnici
Děkuji za milá přání a už se těším na fotky od vás, co vám všechno na jaře pokvete. U nás to letos bude asi do kolonky džungloidní zahrady
Re: Mám radost aneb povedený den
Zdravím naši nejmladší zahradnici Kristýnku a do života jí přeji jen to nejlepšíííí.
Mančo, gratuluju.
Má Krisýnka už doma nějakého sourozence?
Re: Mám radost aneb povedený den
Má dvě sestřičky, takže budou mít panenku.
(podle GPS v mobilu 620 m n.m.)
Re: Mám radost aneb povedený den
Veliá gratulace, to Tě čeká zabíračka Hlavně zdraví a dobrpu náladu přeju všem. Já to měla podobně ke dvěma klukům 4 a 2 jsem si tenkrát nadělila třetího a bylo to divoký, ale moc krásný období.