neděle 7. června, 13:27 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 07:18
     

    no teda !!!!! tak to bylo šupem . moc gratuluji love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: JaniV

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 07:57
     

    To je překrásná holčička!!!!Hodně zdraví a štěstí!!!!

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 07:59
     

    Manco, veliká gratulace a holčičce do života jen a jen všechno dobré. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 09:18
     

    No,ta je krásná,velká gratulce,ať jste obě zdravé. flower smiley

     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 09:21
     

    No šupem to moc nebylo, ale než sedět doma a sledovat intervaly kontrakcí, to jsem radši chodila po zahradě.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 09:38
     

    Manco Tobě a Kristýnce hlavně zdraví. Nádherná holčička, taková levandulová love smiley

     
  • Autor: SPIKE

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 09:58
     

    Manco, velká gratulace! flower smiley love smiley

    Nový život to je prostě radost, něha, krása a obrovské štěstí.

     
  • Autor: babkaela

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 11:09
     

    Mančo, obrovská gratulace love smiley flower smiley ..... přeji Kristýnce a všem kolkolem dlouhý a dobrý život flower smiley flower smiley flower smiley .

    Malá je krááááásná, okatá ... tatínek ať začne přemýšlet jak si udělat zbroják winking smiley .

    A nový život ... jak píše Spike ... zázak zrození love smiley.

    A nemáš to za sebou ... máš to před sebou ... na hodně let.

     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 11:25
     

    Manco, moc, moc, gratuluji, ať se v životě daří flower smiley ,flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 11:30
     

    Mančo, tobě i krásné dcerušce přeju zdraví a Kristýnce do života samou radost a hodně úspěchů !!!!!!!!!!!!!!! flower smiley

     
  • Autor: Evin

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 12:54
     

    Pokaždé to je neuvěřitelný zázrak love smiley , Kristýnka je kouzelná. Moc Vám oboum gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley a přeji hodně zdraví a ať celou rodinu potkávají jen krásné události a hodně lásky love smiley love smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 13:00
     

    Tatínek jde ve čtvrtek na střelnici a už se začínal obávat, zda tou dobou nebude v porodnici grinning smiley

    babkaela napsal(a):

    Mančo, obrovská gratulace love smiley flower smiley ..... přeji Kristýnce a všem kolkolem dlouhý a dobrý život flower smiley flower smiley flower smiley .

    Malá je krááááásná, okatá ... tatínek ať začne přemýšlet jak si udělat zbroják winking smiley .

    Děkuji za milá přání a už se těším na fotky od vás, co vám všechno na jaře pokvete. U nás to letos bude asi do kolonky džungloidní zahrady

     
  • Autor: gabca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 13:29
     

    Zdravím naši nejmladší zahradnici Kristýnku a do života jí přeji jen to nejlepšíííí. love smiley

    Mančo, gratuluju. love smiley Má Krisýnka už doma nějakého sourozence?

     
  • Autor: Manca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 14:11
     

    Má dvě sestřičky, takže budou mít panenku.

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 14:35
     

    Veliá gratulace, to Tě čeká zabíračka Hlavně zdraví a dobrpu náladu přeju všem. Já to měla podobně ke dvěma klukům 4 a 2 jsem si tenkrát nadělila třetího a bylo to divoký, ale moc krásný období.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.