neděle 7. června, 12:50 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 17.09.2022 11:28
     

    děkuju, doufám, že se to splní a nejen jemu smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: cancourek

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 18.09.2022 17:44
     

    Tak jdu po covidu zítra do práce. Už se těším, protože být doma s panem cancourkem bylo docela o nervy winking smiley

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 18.09.2022 18:55
     

    Cancourku, super zpráva. A zvládlas to fofrem. thumbs down

     
  • Autor: LadaB

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 20.09.2022 14:10
     

    Kordul, obyčejnou fábii.... jediný požadavek jsem měla klimošku.

    Cancourku..tak si to "užij" winking smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 30.12.2022 10:27
     
    received_3325699771017882.jpeg

    Tak švara se ulakotil a objednal mě z Číny venkovní solární lampičku , s ovladačem na různou délku svícení a sílu světla. thumbs down

     
  • Autor: maguska

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 18:22
     

    Tak dnes jsem měla prýma den, letos první den v práci, vyřízení předčasného důchodu a oznámení šéfové že ke konci dubna končím drinking smiley

     
  • Autor: 256

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 18:27
     

    Tak to blahopřejí, a upřímně závidí. Budu otročit ještě skoro 10 let - do zdechnutí. flower smiley

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 18:53
     



    maguska napsal(a):

    Tak dnes jsem měla prýma den, letos první den v práci, vyřízení předčasného důchodu a oznámení šéfové že ke konci dubna končím drinking smiley

    Blahopřeji a užívej ho ve zdraví. thumbs down.

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 19:02
     



    256 napsal(a):

    Tak to blahopřejí, a upřímně závidí. Budu otročit ještě skoro 10 let - do zdechnutí. flower smiley

    grinning smiley hledej pozitiva. Zase jsi mladá a hezká grinning smiley

    Já to mám za 5 roků a 12 dní eye rolling smiley

     
  • Autor: maguska

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 19:05
     

    No akorát budu mít zkrácený důchod/peníze, ale už práci nechám druhým, dělám skoro 45 let, tak snad si to už zasloužím spinning smiley sticking its tongue out

    1 den důchodu budu mít zrovna narozeniny/60, tak odchod budu mít možná s parádou. Bude to možná zajímavé spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil maguska (02.01.2023 19:14)
     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 20:21
     

    Magusko, užívej ve zdraví a dlouho. flower smiley

     
  • Autor: maguska

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.01.2023 20:27
     

    Regi děkuji, už se těším snad budu mít více času na kytky, doma to nějak nestíhám, dojdu z práce vesměs s bolavými koleny.

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.01.2023 07:41
     

    Moc ti to přeju... s tím, jak to pořád posouvají, jsem se smířila s faktem, že já se svého důchodu nejspíš nedožiju. thumbs up angry smiley sad smiley

    maguska napsal(a):

    Tak dnes jsem měla prýma den, letos první den v práci, vyřízení předčasného důchodu a oznámení šéfové že ke konci dubna končím drinking smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.01.2023 07:41
     

    Jestli ti to trochu pomůže... tak já ještě minimálně 20 eye rolling smiley

    256 napsal(a):

    Tak to blahopřejí, a upřímně závidí. Budu otročit ještě skoro 10 let - do zdechnutí. flower smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 03.01.2023 07:42
     

    se mááátéééé! winking smiley coffe smiley drinking smiley flower smiley

    tak63 napsal(a):



    256 napsal(a):

    Tak to blahopřejí, a upřímně závidí. Budu otročit ještě skoro 10 let - do zdechnutí. flower smiley

    grinning smiley hledej pozitiva. Zase jsi mladá a hezká grinning smiley

    Já to mám za 5 roků a 12 dní eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.