|
|
neděle 7. června, 12:50 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Mám radost aneb povedený den
děkuju, doufám, že se to splní a nejen jemu
Re: Mám radost aneb povedený den
Re: Mám radost aneb povedený den
Tak jdu po covidu zítra do práce. Už se těším, protože být doma s panem cancourkem bylo docela o nervy
Re: Mám radost aneb povedený den
Cancourku, super zpráva. A zvládlas to fofrem.
Re: Mám radost aneb povedený den
Kordul, obyčejnou fábii.... jediný požadavek jsem měla klimošku.
Cancourku..tak si to "užij"
Re: Mám radost aneb povedený den
Tak švara se ulakotil a objednal mě z Číny venkovní solární lampičku , s ovladačem na různou délku svícení a sílu světla.
Re: Mám radost aneb povedený den
Tak dnes jsem měla prýma den, letos první den v práci, vyřízení předčasného důchodu a oznámení šéfové že ke konci dubna končím
Re: Mám radost aneb povedený den
Tak to blahopřejí, a upřímně závidí. Budu otročit ještě skoro 10 let - do zdechnutí.
Re: Mám radost aneb povedený den
Blahopřeji a užívej ho ve zdraví.
.
Re: Mám radost aneb povedený den
Já to mám za 5 roků a 12 dní
Re: Mám radost aneb povedený den
No akorát budu mít zkrácený důchod/peníze, ale už práci nechám druhým, dělám skoro 45 let, tak snad si to už zasloužím
1 den důchodu budu mít zrovna narozeniny/60, tak odchod budu mít možná s parádou. Bude to možná zajímavé
Re: Mám radost aneb povedený den
Magusko, užívej ve zdraví a dlouho.
Re: Mám radost aneb povedený den
Regi děkuji, už se těším snad budu mít více času na kytky, doma to nějak nestíhám, dojdu z práce vesměs s bolavými koleny.
Re: Mám radost aneb povedený den
Moc ti to přeju... s tím, jak to pořád posouvají, jsem se smířila s faktem, že já se svého důchodu nejspíš nedožiju.
Re: Mám radost aneb povedený den
Jestli ti to trochu pomůže... tak já ještě minimálně 20
Re: Mám radost aneb povedený den
se mááátéééé!