sobota 27. dubna, 15:35 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 18:28
     

    Děda jde zítra k doktorce, prostě se z toho jen tak neoklepeš.

    Já jsem táhla kocoura na veterinu. 5,30 a udejchala jsem to A ještě jsem pomohla chytat poraněnýho holuba

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 18:40
     

    trochu to odlehčím - chytla jsem do pasti krtka thumbs down , všude opět naryto, syčák mi to podrýval, tak jsem dala jinou, odjela ke kadeřnici, po návratu zpět už byl lapen winking smiley , drahá polovička mi nevěřila, dokud ho neviděla grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 18:52
     

    No a my jsme na tu chatu nakonec jeli,všechno máme hotové-zazimováno. thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 18:54
     

    Kordul, jsi na nejlepší cestě k uzdravení thumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 21:44
     



    alenak napsal(a):

    trochu to odlehčím - chytla jsem do pasti krtka thumbs down , všude opět naryto, syčák mi to podrýval, tak jsem dala jinou, odjela ke kadeřnici, po návratu zpět už byl lapen winking smiley , drahá polovička mi nevěřila, dokud ho neviděla grinning smiley

    Krtek dobrý, ale stejně kuře je kuře. A hlavně nejdzte té netopýre.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 21:57
     



    kordula napsal(a):

    Děda jde zítra k doktorce, prostě se z toho jen tak neoklepeš.

    Já jsem táhla kocoura na veterinu. 5,30 a udejchala jsem to A ještě jsem pomohla chytat poraněnýho holuba

    Kordulko, při vší úctě k Tobě, mám Tě moc ráda, víš to, ale ... nejsi úúúúúúplná blbka confused smiley . Mám povícero takových kamarádek a všem říkám ... začněte víc myslet na sebe než na zvířata.

    Je to blbý, ale některá jsou oprandu jen "spotřebák" a některá jsou přítěž ... holubi ve městech ... budeš krmit a zachraňovat potkány ? ... taky jsou domácí mazlíčci winking smiley .

    A dědka tam zítra opravdu dokopej, i když Tě občas vytáčí (ten můj mne tak neskutečně se.e, ale k dr. ho vždycky nějak dokopu, neumím si představit být bez něho), kočky a holubi zase tak dlouhověcí nejsou.

    Asi bych měla být v trochu jiné diskuzi, dlouho tu otevřená nebyla, "musím se pochválit"? tak nějak byla, asi, možná, snad, zítra dohledám ... v sobotu (měla jsem prozíravě navařen oběd) jsem "uklohnila" - bráškův terminus technicus - z 5 kg červené řepy a 5 kg červeného zelí (ze záhonu furt ještě - Lada už má i poryto) - řepu se zelím - dle AlenyK rcp. dva dny sem hledala rcp. (nemám prostor sedět u PC furt, po chvílích, nenaspala jsem si vloni do mojí rcp. knihy-lístečkové vydání) - zvládla jsem už i polovinu rozdat (dědek neví, asi by nerozchodil) .... místo cibule křen, ne tolik ... asi by mělo ... koupený nemá "grády" - ve sředu v civilizaci jsem si koupila v kontejnerku 8x8 křen za 125,- eye popping smiley .... ale chci ho mít svůj, tehdy když o potřebuju, nebude vyčichlý ... měla jsem ich vzát aspoň 5.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 22:20
     

    Eli, to je prostě takový nastavení. Mám to doma. Kočku bych asi taky vlekla z posledních sil, s holuby už si tak jistá nejsem. Několikrát jsme s mladou odháněly ježka v noci ze silnice. eye rolling smiley Je to dost špatně léčitelný. smiling smiley Doufám, že ti křen půjde. Já ho měla na chalupě. Moc se mu nedařilo. Byly to takový nitě. Ale já na zeleninu nejsem.

    Ale je pozitivní, že Kordulce je už líp. Co se týče dědy, už mu nic neslevuj. Kdyby poslechl, byl na tom mnohem líp. Včasná a cílená léčba pro ohrožené skupiny bude jediná částečná tečka za covidem. Smakulády v současné podobě to určitě nebudou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 08:40
     

    Holuba jsem nen pomáhala nahánět, to byly akce nějaké slečny.

    Tak děda už šel k doktorce, jsem zvědavá, co mu řekne, když byl tak chytrej.

    Obou nám je špatně od žaludku, ...tak doufám bude chvíli klid " co bude k obědu ".

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 09:06
     

    Elo, našla jsi recp. - tohle mám naštěstí v sešitě, jinak taky hledám....

    nakládané zení + červená řepa

    5 kg zelí

    5 kg řepy - ůředem uvařené a nastrouhané (dělám v mikrovlnce, musí být propíchané)

    1 kg cibule

    lák:

    8 velkých lžic soli

    90 dkg cukru

    1 l octa, 3 l vody, kmín

    vše smícháme, namíchané zalít horkým lákem, vychladlé plníme sklenice, sterilizujeme 20 min. při 80 st.C

     

    Kokrdul, po covidu i při něm se doporučuje pít actimel, alespoň 1 za den, máma nejedla, jenom jsme dávali actimel na doporučení dr., to pomohlo. mají i různé příchutě, lehce k sehnámí v každém hyper super. smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 09:15
     

    Alenko, podařilo se mi dohledat tady v "zavařování" , díky love smiley flower smiley . Už mám zapsáno v sešitě, v části pevné, ne na lístku ... jinak můj rcp sešit je opravdu salátové vydání, pevná část je tak asi 1/4, jinak samé lístečky. Kdysi jsem se divila mojí mámě, že to má takhle, když její sestra měla rcp. sešit řazen dokonce podle abecedy (takový kroužkový, daly se vkládat listy) ...jsem zrovna ten samý flink jako moje máma, neumím si najít čas, achych přepsala, seřadila ... různé vystřihovánky, darované rcp. .....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (16.11.2021 09:53)
     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 09:19
     

    Aleno, s tím jsem já u dědka vůbec neuspěla. Je to asi hodně individuální a chce to vyzkoušet. Já uspěla se zavináči a banány. Banány v životě nejedl. Teď dva denně. Zkraje jsem zkoušela vývary a různé doporučované dietní postupy. K ničemu. Zcela studený zavináče to srovnaly. eye rolling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 09:34
     

    grinning smileyno to jsou chutě, každý jsme jiný a fakt zkoušet, já mít zavináče, tak je po mě grinning smiley

    Elo, mám podobně - říkám salátové vydání winking smiley ale vyznám se v tom grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 10:00
     

    Zavináče jsou pro mne KPZ (krabička poslední záchrany), byly i po chemoškách .... jen nesmí být moc často winking smiley . Moje máma, když měla žlučníkový záchvat, po jednom dnu nejedení ji vždycky na nohy postavila skopová klobása (tehdy byly běžné na pultech) ... jinak uzeniny moc nemusela.

    Alenko, vyznám se, většinou, pokud si nepůjčí sešit Tonda - lísteček vypadne, zapadne, Tonytáta při občasném záchvatu pořádkumillovnosti vyhodí .............

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 12:50
     

    Já mám recepty kus vroztrhaném sešitu a milion lístků vše v igelitce. Tuhle segra sháněla recept na sladkou dýni -kompot. Mě to nikdo nejedl dělala jsem naposledy tak před 30 letyy, sama tu hrůzu nejím. Našla jsem ho na první hrábnutí do receptáře:-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 12:55
     

    Jájo, mám podobně děsivý stav v receptech. winking smiley Ale už přesně podle ohnutého rohu, fleku od oleje nebo zašlosti papíru či druhu písma poznám, co je to za recept. Navíc pro mě má dost kouzlo, když je to psané rukou táty, který už není nebo mamčiným. To se prostě přece nedá vyměnit za vzorně přepsané recepty na pc. To si prostě musím nechat v této podobě. love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.