pondělí 29. dubna, 01:19 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 16:53
     

    Krásnou neděli dělenkyflower smiley

    Já dnes trochu opožděněgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tak nejprve popřeji VŠEM MAMINKÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA ŠTĚSTÍČKAlove smiley flower smiley

    Jídelníček dneska psát nebudu, moc jsem toho nesnědlagrinning smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

    Kači - TO SI PIŠ, ŽE JSME HO POŘÁDNĚ ZAPILIgrinning smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley tongue sticking out smiley smoking smiley Jsi šikulka, že držíš mlékovku a že vydrželathumbs down thumbs down thumbs down Už se těším až napíšeš úbytkyflower smiley please smiley

    Edit - vítám tě mezi náma a ať se ti s náma dobře hubnewinking smiley winking smiley winking smiley flower smiley flower smiley flower smiley Pokud držíš nejpřísnější graf, tak jogurt nejlépe bílý a přisladit ho můžeš třeba medemwinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 17:01
     

    Edit - ano, je to tak. Pokud bys držela nejpřísnější graf, tak ovoce se zvířátkama nee nono smiley winking smiley Ta buchtička, o níž jsem psala, je vlastně taky do volnějšího grafu, protože se tam přidává fruktóza. Dělala jsem ji podobně jako ořechové řezy (recepty str. 3 - podle Papinky), ale dala jsem místo 15 dkg mletých ořechů jen asi 8 dkg a zbylých 7 dkg jsem doplnila kokosem a mákem. Takže je to takový ořechový makovec mls smiley Jinak zvířátková strouhanka je v receptech na str. 53 - obalovaný řízek winking smiley jen jsem tam dala místo 2 lžic fruktózy pouze jednu. Je to prima, že si můžeme dopřát i takovéhle dobroty mls smiley kdybys to dělala, tak si jen dej pozor na smažení, protože má tendenci se přichytávat, takže to chce dělat pozvolna winking smiley ale jinak mám s ní ráda i obalovaný sýr mls smiley tááák, teď jsem si udělala chutě....... grinning smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 17:04
     

    Dari - copak, bylo ti špatně? grinning smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 17:10
     

    Jste tu moc fajn, že takhle hned reagujete , je to super.flower smiley

    Tak strouhanku si vyhledám, ale buchtičku si dělat nebudu ,musím si hlídat cukr.

     

    A jogurt ovocný light s kytičkama mohu? A jestli ano tak to pak , ale nemohu celý den zeleninu, že?Tu miluju a jím hodně často. Ptám se, že mám koupeno 4 kousky jogobelky a jestli jí mám vyhodit tedy? Předem díky za radu.

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 17:17
     


    EDIT. napsal(a):

    Jste tu moc fajn, že takhle hned reagujete , je to super.flower smiley

    Tak strouhanku si vyhledám, ale buchtičku si dělat nebudu ,musím si hlídat cukr.

     

    A jogurt ovocný light s kytičkama mohu? A jestli ano tak to pak , ale nemohu celý den zeleninu, že?Tu miluju a jím hodně často. Ptám se, že mám koupeno 4 kousky jogobelky a jestli jí mám vyhodit tedy? Předem díky za radu.

    EDIT, aj ja ťa vítam a hned ťa aj HALTnem-jogurt do kytek v židnom prípade, jogurt je čistokrvná zver, takže v kytičkách ani pomyslieť.... a ak držíš najprísnejší graf, tak naozaj nemôžeš v jednom dni kombinovať ovocie so zeleninou...

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 17:29
     

    Moni - grinning smiley grinning smiley grinning smiley No povedlo se todrinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley Jsem spíše nevyspalágrinning smiley Ale stálo to za tothumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 17:33
     

    Dari - tak hlavně že jste se měli dobře winking smiley a co miminko? a maminka? jak se mají?

     
  • Autor: snezenka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 18:55
    Hodnocení fotografie "Dělená strava podle L.K. 4": 5
     

    flower smiley flower smiley Ahojky holky,zdravím Vás všechny po 4.měsících,úbytek 15kg,i s jedním selháním stydlin smiley ,chci se ale zeptat,jak moc opatrně nakládat s kešu oříšky a tím super výborným domácím pribinákem,zdá se mi,že ta váha jde teď nějak pomalu,ale když to je táááák dobrý mls smileyStále Vás čtu,jste moc super a hlavně mi to opravdu pomáhá!!!Díky a přeji hezký večer všem.

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 19:08
     

    Moni - právě na to, že je prvorodička, tak to nese perfektně. Už má mlíčko, takže půjdou asi zítra domů.thumbs down Já jsem měla u obou dětí poporodní blues. Pořád jsem jen bulela a bulela. Ale já tam byla na štedrý den a svátkysad smiley

    Sneženko - pribiňák i kešu jsou opravdu tučné. Určitě to může být příčina toho, že tě váha neposloucháeye rolling smiley Jinak gratulace. 15 kg je super výsledekthumbs down thumbs down thumbs down . Je dobře, že jsi tu s námy a budeme určitě rádi, když budeš i přispívat do diskuzeplease smiley grinning smiley flower smiley Je to pro všechny inspirace a zdá se mi, že to tady nějak upadá. Minulý rok v tuto dobu bylo spousta nových dělenek a více to tu žilo bych řeklasad smiley CO VY NA TO HOLKY. NEZDÁ SE VÁM?confused smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 19:15
     

    Dari-to je dobře,aspoň bude mimi zdravýthumbs down love smiley thumbs down love smiley thumbs down love smiley

    Moni-ted jsem přišla na to,že jsem si tu zvířátkovou strouhanku taky ještě nedělalasmiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smileytak jak dokončím mléčné hody,tak si udělám třeba smažený sýrmls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smileyuž ted si plánuji čím se odměním-samozřejmě dělenéhogrinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down

    Heli-tak jseš spokojená s výsledkem negrinning smiley thumbs down grinning smiley thumbs down grinning smiley thumbs down

    snezenka-za 4 měsíce-15kg eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileyto je super úbytekthumbs down thumbs down thumbs down thumbs downpokud jsi takhle pěkně hubla tak si v klidu ten pribiňák dávej a i ty kešu (když toho nebudeš jíst kilo denně)grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyje fakt,že jak píše Darja je to tučné,tak to musíš na sobě vyzkoušet winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smileyjednou za čas se určitě nic nestanethumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kacuda11 (08.05.2011 19:18)
     
  • Autor: snezenka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 19:34
     

    Díky za odpovědi,no já to nějak asi pořeším kompromisem-dobrůtky jen za odměnu sad smiley,potřebovala bych cosi,co se dá převalovat v puse celý den-kromě žvejkačky,z ní mi bolí za hodinu panty smiling smiley,dělám v potravinách a to je holky boj každý den,něco si nedat nono smiley,ale vydržím,aspoň doufám!!!Taky když je ten den maminek,musím vám napsat o své ratolesti,dnes už jí jsou 3 a půl,ale narodila se na 24.týdnu,vážila 680g,teď je z ní kus ženský-21kg a je to zlatíčko.Tak všem maminám všechno nejlepší flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 19:36
     

    Dari - teď jsi mně pobavila s tím blues grinning smiley grinning smiley grinning smiley já ho měla po prvním porodu taky eye rolling smiley Jinak máš pravdu, že to tu je teď nějaké smutné... sad smiley

     

    Snezenko - vítám tě a posílám obrovskou gratulaci k nádhernému úbytku!!! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 20:01
     

    Sněženko- tak to jste si teda užili s miminkemconfused smiley Tak hlavně, že je vše OKflower smiley love smiley love smiley

    Ty rusáci byli nějací drsní negrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 20:05
     

    snezenka-musela sis pěkně prožít nervíky s mimčemsad smiley sad smiley sad smiley sad smileyhlavní je,že je vše v pořádku a dělá ti jen radostlove smiley love smiley love smiley love smiley

    Dari-taky bych řekla,že poslední dobou tu chodí nějak málo děleneksad smiley sad smiley sad smileyjestli nemají čas,nebo je to nebaví.....já nevímsad smiley sad smiley sad smileys takovou nás to asi taky brzy přestane bavit sem vůbec něco psátsad smiley sad smiley

    sad smiley sad smileynebo že by.......winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

     


     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kacuda11 (08.05.2011 22:05)
     
  • Autor: snezenka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 20:28
     

    Holky nebojte,dávala jsem odkaz na tyhle stránky dalším potencionálním dělenkám,tak se snad řady rozrostou!! eye rolling smileyTakže pišme!!!Jo a Rusáci byli vždycky vostrý,dnes jim to bylo ale ......platný thumbs down spinning smiley sticking its tongue out thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.