pondělí 29. dubna, 06:17 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:39
     

    Holky-už sem nechodí spousta dělenek Petronelka,ta Lucka co měla malou holčičku,ted si nevzpomenu na jménoconfused smiley kdepak jsouconfused smiley sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:53
     

    Heli: no to mi právě vadí, že nechutná vůbec jako mléko, ale jako rozmačkané obilí či co grinning smiley ale to rýžové zkusím a palačinky si určitě taky udělám někdy, takovou chut jsem na ně dostala teď s dia marmeládou a ovocem - žloutek je neutral takže v poho ...... jen jak L.K. píše, že bílá mouka vůbec!!! tak je to velký prohřešek, když dám klasiku, místo celozrné??? smiling smiley 

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:54
     

    Kacudo: tak si taky s námi něco smlsni - děleně winking smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:58
     

    Sikinka-můžeš dát normálně bílou moukuwinking smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 12:10
     

    Romči: tak to jsem rááááááda winking smiley ..... a nesmutni, holky (petronelka a lucka)se ti tu určitě zase objeví thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil sikina (05.05.2011 12:11)
     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 12:12
     

    Romi-no vidíš Lucka tady pěkně dlouho nebyla,na ni jsem úúúplně zapomněla.Možná to vzdalasad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

    sikina-ne ne ne nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smileynesmímnono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 12:28
     

    Kacudka: nonono grinning smiley grinning smiley grinning smiley áááá všáááák si dáááj holkáááá ....... aspoň jeden oříšek mls smiley

    Ale ne , dělám si srandu ..... jde vidět, že máš pevnou vůli thumbs down thumbs down a to je super winking smiley 

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 12:36
     

    sikina-na oříšky se tady dívám,vždycky když jsem v kuchyňi,mám je v té skleněné dozičcegrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyjsou tam mandle a lískáčemls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smileyale jsem tvrdánono smiley nono smiley nono smiley nono smileyNejhorší bude zase víkend.Na chatě mě vždycky honí mlsnásad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

    Budu si muset před sebe připevnit zrcadlogrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 12:40
     

    Tak holky kdo dnes cvičí tak já od 18 hod balonythumbs down thumbs down thumbs down

    Jinak sem za Vámi příjdu až večer. Segruška už tlačíwinking smiley Jsem z toho nervní eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Snad to zvládne holkaeye rolling smiley spinning smiley sticking its tongue out Ale bude to mít za sebouflower smiley Tak pěkný den flower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 12:58
     

    Dari-já mám dnes od cvičení klidthumbs down thumbs down thumbs down thumbs downbože uplně vidím sebe jak jsem tam 16hod byla úplně vyřízenáeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileyat to zvládne a pak dej vědětwinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 13:45
     

    Kacudko: tak to jsi dobrá thumbs down thumbs down že tak odoláváš .... s těmi víkendy mášě svatou pravdu - katastrofa, protože člověka honí chutě, jdeme na hokej, tak to vidím na střik a jelikož u nás budou známí na víkend i spinkat, tak se bude vařit a péct ve velkém, tak musím zahnat chutě, právě těma taštičkama, na které jsem nasbírala super inspirace flower smiley flower smiley nereda bych něco porušila, takže dělit budu dále poctivě grinning smiley

    Jinak co se týká těch oříšků, tak na lískáče mám naštěstí alergii grinning smiley ale zase neodolám pistáciím a kešu eye rolling smiley a s tím zrcadlem - dobrý nápad grinning smiley grinning smiley

     

    Darjuš: držím sestře všechny palečky, ať už to má každou chvílí za sebou a může se z malého přírůstku jen radovat love smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 16:13
     

    Ach jo holky mám hlad,jdu se podívat do zrcadla a udělat si čajsad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 16:44
     

    Hezké odpoledne! flower smiley

     

    Evinko - včera jsem na tebe myslela, jak to všechno zvládáš smiling smiley Myslím si, že co se týče jídla, tak jsi uspokojila své chutě a zase se v klídku vrátíš k dělení winking smiley

     

    Dari - držím palečky, aby to segruška co nejlépe zvládla a rozhodně nám dej hned vědět!!! please smiley flower smiley

     

    Kačenko - holka moje, soucítím s tebou sad smiley dneska máš čtvrtý den, viď? U mně to byl taky ten krizový eye rolling smiley ale když ho překonáš, budeš na sebe pyšná a zase tě to nakopne dál winking smiley Zatím máš nádherný úbytek, tak by to byla škoda nevydržet!!! flower smiley flower smiley flower smiley (ale i kdybys to nevydržela, tak se svět nezboří winking smiley )

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 17:28
     

    Moni-díkylove smiley love smiley love smiley love smileyustála jsem to ted jsem si dala 10dkg.salámu to jsem se teda opravdu najedlagrinning smiley přehodila jsem si to se zeleninou a tu si dám ve 20hodthumbs down thumbs down

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 17:28
     

    HOLKY, TAK JSEM POPRVÉ TETKA flower smiley flower smiley grinning smiley grinning smiley NArodil se nám Vojta.love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley Zvládla to statečně, ale taky se mi vybavily moje porody a bylo mi jí jednu dobu líto. Přeci jen, je to moje mladší segralove smiley grinning smiley Teď si budu užívat ňuchání a muchlání miminkagrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Kačko - vydrž. Máš to pěkně rozjetéthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Holky zasadím ještě pár kytiček do skalky a jdu cvičitflower smiley Zatím pa

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.