neděle 28. dubna, 21:13 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 13:13
     

    Přeju hezký den, milé dělitelky,

    u násv Luhačovicích je slunečno a docela teplo, vidím to z okna kanceláře... winking smiley

    Dám si dnes kyti, snídala jsem obilnou kašičku s opraženými semínky, na sváču pomeranč a jabko,

    k obědu jsem měla vařené kroupy s dušenou zeleninou a trochu kysaného zelí ze škopku. mls smiley

    Večer uvidíme, mám tam kuskus, zkusím ho uvařit a nějak dochutit. Ve zdravěnce jsem teď dlouho

    nebyla, páč manžel slavil 50, NĚKOLIKRÁT, takže jsme jedli a pili a to pořád dokola... nono smiley

    Jsem zase jak balón, ale opět to zkusím s dělenkou, cítím se při ní dobře.

    Je vás tu hodně nových, to je dobře, tak ať se vám daří. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 13:24
     

    sikinko-já né,že bych pomalu přemýšlela co si v neděli dám,už toho mám vymyšleno tolik,že asi nebudu vědět co dřívgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyne musím opatrně,byla by škoda to zase hned nabrat zpětwinking smiley winking smiley winking smiley

    hlad ani nemám spíše chuť ted jsem udělala rodince smažený sýr a ten miluju,takže si asi dovedeš představit jak trpímsad smiley sad smiley

    ale já si ho pak udělám se zvířátkovou strouhankouthumbs down thumbs down thumbs down

    mamka si o víkendu na chatě dělala kapustu a ta mě tak voněla,že bych si ji taky hned dala.Chci říct,že v té mléčné dietě máš chut snad i na to co normálně nemáš rádagrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    zítra to bude horšíeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 13:36
     

    k té strouhance podle receptu zde dá se udělat dopředu?Vydrží nějakou dobu? Jak se skladuje? Docela bych si jí udělala.mls smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 14:10
     

    Skino mám dnes kytičky a přítel je zvíře......tak nevím mám dnes porušit dělenku a smlsnout si večer na něm ??grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 14:26
     

    Kači: to věřím, taky bych vymýšlela variace všeho možného, ale budeš mít určo tak smrsklý žaludek, že si dáš s chutí nějakou specialitku a budeš plná grinning smiley - což je zas na druhou stranu fajn grinning smiley - kila by se ti vrátit neměli, zkušenost sice žádnou nemámeye rolling smiley , ale musíš věřit winking smiley A rodinka tě teda pěkně dráždí eye popping smiley eye popping smiley aspoň té vůně se načicháš jak to kuchtíš grinning smiley

    Ale smaženého sejra taky miluju, hned si jdu najít tu vaši zvířátkovou strouhanku jak o ní mluvíte, dostala jsem šmak mls smiley

    Marti: no jestli za to porušení stojí tak určo - jen si z něj kousek uždibni grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale ve zvířátka by to bylo lepší grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 17:17
     

    Hezké odpoledne dělenušky! flower smiley

    Já pokračuji ve zvěři - ráno jsem měla jogurt, dopoledne buchtičku, k obědu rozpečený hermelín a k tomu rajčátka a okurku a odpoledne zase byla buchtičkamls smiley - bohužel už není... sad smiley

     

    Estrellitko - Samuelek je nááádherný!!! love smiley love smiley love smiley A ty jsi krásná maminka! thumbs down Moc vám to spolu sluší!!! flower smiley

     

    Kačenko - jsi dobrá - fakt!!! thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley A jak to máš dneska s cvičením? Já už mám odcvičeno a teď se psychicky připravuji na psaní úkolů a učení s mladým eye rolling smiley grinning smiley

     

    Sikinko - ten tvůj ovocný obrázek v profilu mně teda láká! thumbs down winking smiley

     

    Holky, ta strouhanka se dá normálně skladovat v nějaké dóze, jen je potřeba ji před tím pořádně usušit winking smiley Já jsem jí upekla v sobotu ráno, večer jsem jí nastrouhala a část jsem použila včera na řízek a zbytek mám ještě rozložený na plechu winking smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    atifka

    Datum: 09.05.2011 17:21
     

    Vítám tě mezi námi! flower smiley flower smiley flower smiley

    S ovocem a zeleninou je to tak, že pokud držíš nejpřísnější graf, tak by se v jednom dni míchat neměly. A při zvířátkovém dni jenom zeleninku winking smiley Tak hodně úspěchů s dělenkou tobě i příteli! flower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 17:47
     

    Tak holky zrovna jsem se vrátila z gyndy eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyzas mám na půl roku klidthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Monísku-díky moc za pochvalulove smiley love smiley love smiley love smiley love smileya to jsem ještě před měsícem psala,že bych mléčnou nezvládlawinking smiley winking smiley winking smileyno je pravda,že jsem ji ještě nedokončilagrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    cvičit se mě nechce jako vždy,ale přece tě v tom nenechámgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    sikinko-však já si to vynahradímnono smiley nono smiley nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 18:39
     

    Holky děkujiiii!!flower smiley flower smiley

    Samuelkovi budou za 10dní už 4 měsíce....strašně to letí....však to znáte u svých dětí...za chvíli nás čekají kačišky, mrkvička a kdo ví co ještě....a to jsem měla pořád pocit, že tohle bude až za strááááášně dlouhospinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Estrellitko

    Datum: 09.05.2011 18:58
     

    No téda - to to letí.... eye popping smiley proto si to hezky užívej! winking smiley brouček je opravdu krásnej love smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    kacuda11

    Datum: 09.05.2011 19:03
     

    Kači - to jsi hodná, žes mně v tom nenechala winking smiley já tě taky potěším - zítra si dám s tebou mlíčko, jo? winking smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 19:25
     

    Moni - já jsem také cvičila. Teď jsem došla ze zumbythumbs down Akorát jsem si blbec dala před tím kafe a pěkně mě žbluňkalo v břišegrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Darja (09.05.2011 19:26)
     
  • Autor: monisek
    Status:

    Darja

    Datum: 09.05.2011 19:26
     

    Dari - šikulka! thumbs down za odměnu si můžeš taky dát zítra s námi mlíčko... grinning smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Darja

    Datum: 09.05.2011 19:48
     

    Moni-jééééé ty jseš hodnáwinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smileytak to jsem moc rádathumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Dari-taky jsem si říkala,že ty nebudeš zahálet s cvičenímthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Darja

    Datum: 09.05.2011 20:41
     

    Holky, ani negrinning smiley grinning smiley Děkujigrinning smiley grinning smiley Mám v plánu něco lepšího k jídlugrinning smiley grinning smiley mls smiley mls smiley mls smiley Až jindywinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.