pondělí 29. dubna, 01:12 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 21:58
     

    ahoj holkyyyyyyyyflower smiley

    všechny vás moc moc zdravím!!přiznávám, že jsem tu dlouuuuho nebyla, ale dnes jsem na vás myslela a tak jsem si říkala, že se sem musím juknout, jak se vám daří a v jaké tady jste vůbec sestavěwinking smiley

    doufám, že si užíváte jaro a že vám kilíčka jdou hezky dolů...

    já stále nedělím kvůli kojení, ale i tak naštěstí hubnu díky pravidelným menším porcím, na které jsem si už zvykla....ještě mi chybí dvě kila do předtěhotenské váhysmiling smiley , ale chtěla bych dát dolů víc, nějak se pořád necítím, potřebovala bych začít cvičit a zpevnit se, ale zatím na to nějak nebyl čas, i když miminko mám neskutečně hodné....trávíme teď opravdu hodně času venku, takže chůze je momentálně pohyb, který provozuju nejvícthumbs down

    posíláme se Samuelkem pozdrav z Hradce Králové!flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 22:02
     
    img_0924.jpg

    Se Samulkoulove smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 22:18
     

    Díky za radu, mě to s tím jogurtem došlo po chvilce, že ho nemohu kombinovat s ovocem. Jela jsem dnes do nákupního centra a koupila si knihu Dieta do kapsy od Lenky Holas Kořínkové a hltám jí:-)) Je to knížka, jakoby do kapsy a pěkně se čte. Myslím, že jsem tam dost pochopila. Zítra začínám. Ráno se změřím a zvážím a uvidíme , doufám, že to půjde dobře. Všem přeji pěkný večer.

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 22:23
     

    estrellita: moc pěkná fotka, oboum Vám to moc sluší:-)

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 08:26
     

    Krásné pondělí dělenky!flower smiley

    ESTRI - moc vám to sluší. thumbs down flower smiley Malý roste jako z vodylove smiley Jsem ráda, že jste v pořádku, a že je Samuelek hodnýflower smiley grinning smiley Zase se nám tady ukaž a mějte seflower smiley

    Tak já dnes kytí:

    snídaně: káva se zajícem, chléb s tataráčkem

    oběd: jahodové kynuté knedlíky se strouhaným přírodním tofumls smiley Mám v mrazáku zásobythumbs down grinning smiley

    sváča jablíčka

    večeře: asi pečené brambory na česneku s kapkou kyti tatarky

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 08:32
     

    zdravím..

    u nás krásně teploučko a obloha jak vymetená.. čeká nás krásný den.

    Estri.. malej je kouzelnej a tobě to moc sluší... užívej si to thumbs down

     

    Víkend byl strašně strašnej a tak se musím trochu srovnat..

    snídaně kafčo

    sváča kapie

    oběd grilovaný plátek vepřového s restovanou kořenovou zeleninou

    sváča okurka

    večeře nic

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (09.05.2011 08:33)
     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 08:44
     

    Vítám všechny do nového týdne flower smiley

    Víkend jsem přežila, návštěva proběhla úplně v pohodě, v pátek jsem toho nijak extra nevypila - krotila jsem se, ale i tak na váhu raději nelezu, abych se nelekla, nechám to ještě "vsáknout" grinning smiley grinning smiley

    Jinak jsem dneska zvíííře tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

    Raní mám jogurt mám již zasebou, pak tady mám ještě hermelínek a ten plánuju tak kolem jedné, obídek kolem čtvrté bude co dům dá a večeře se uvidí.

    Kacudko: jsi opravdu dobrá!!!! vydržet to i o víkendu a ještě na chaloupcethumbs down - to smekám kloboukwinking smiley ...... už se těším, jak napíšeš úbytek eye popping smiley eye popping smiley

    Darjuš: tak hlavně že jste mimi řádně zapili a i maminka se cítí dobře love smiley

    Sněženko a Editko: taky vás tu vítám, čím víc nás bude, tím lépe (bych řekla smiling smiley ) a k úbytku 15kg za 4měsíce - tleskáááám thumbs down flower smiley

    No a co se týká hokeje, paráda - už se těším na další - jak jim to zase natřem!!!! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Evi: je mi líto že jste vypadli, ale teď můžeš fandit nám, ať ti to není líto winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 08:47
     

    Dobré ránko:-)

     

    Tak jsem se holky zvážila a změřila( mno čeká mě práce) a mám zvířátka 14 dní podle doporučení.. Nevíte některá kam patří balzamikový ocet? Mohu si ho v klidu dát na salát? Mám ho moc ráda, ale v knížce sem o něm nečetla. Přeji krásný den.

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 08:52
     

    Sikino..hokej byl luxusní viď thumbs down thumbs down thumbs down jen tak dál grinning smiley

    Edit.. ten balsamikový ocet je neutrál tak si dej klíďo píďo na salátek winking smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 08:56
     

    Helčo děkuji za rychlou radu:-) Tak to já si dám pár plátků eidamu a ledový saták s nakrájeným rajčátkem zakáplý zmíněným balz.octem grinning smiley. Přemýšlela jsem nad kakaem k snídani samosebou bez cukru ,nebo jen oslazený umělým sladidlem, ale nevím. Podle knížky je kakao neutrál , tak to by asi šlo že?

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:08
     

    Heli: máš naprostou pravdu, byl luxusní, jen ti rusáci včera - trošku drasťák ten Arťuchin eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley příště by mu měli naši měli naložit pořádnou sodu, ať se mu to v hlavě srovná angry smiley

    A němce dneska dáme levou zadní - takže všichni povinně v 19:15 kukat na ČT4 grinning smiley grinning smiley

    Editko: kakao si můžeš v klidu dát, to je taky neutrál - a správně to je s tím sacharinem thumbs down

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:12
     

    Siki.. jj ten Arťuchin.. to je exot eye rolling smiley , ale ty němce bych nepodceňovala. Dnes ale rohnodně koukám

    Edi.. jj kakao neutrál, jen se doporučuje nechat ho projít varem (vzpěnit), je to prý lepší na žaludek. Já to tedy nedělám, ale možná když někdo není taková kachna jako já confused smiley tak by mu to mohlo vadit.... Jestli máš ráda sladké mléko tak zkus mléko se skořicí a umělým sladidlem.. taky je to mooc dobrý a když to napěníš mls smiley tak je to i sytý winking smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:23
     

    Heli: máš recht, němci letos bojují o sto šest, až nečekaně ...... ale musíme věřit love smiley love smiley love smiley love smiley

    S tím mlékem - napěněné taky můžu mls smiley a asi jsem taky kachna, protože na var nějak nehledím eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:26
     

    Moc díky :-) Tak to si někdy to kakao tedy dám. Sladké já stejně nemohu , takže si to musím hlídat i kdyby sem dělenku nedržela. Sladidlo tedy znám a když je opravdu chuť využiju ho. Skořici mám moc ráda a když to mléko jak píšete napěním mohlo by to být jako nějaká nová káva skořicová hihi.mls smiley Prosím ještě jednu věc jsem si vzpoměla, že se chci zeptat o radu. Dnes budu mít pečené kuře se zeleninou, většinou používám mraženou a skoro pokaždé je míx i s kukuřicí. Nejsem si jistá jestli jsem dobře pochopila, že zrovna s kukuřicí se nemá ?

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:37
     


    sikina napsal(a):

    Vítám všechny do nového týdne flower smiley

    Víkend jsem přežila, návštěva proběhla úplně v pohodě, v pátek jsem toho nijak extra nevypila - krotila jsem se, ale i tak na váhu raději nelezu, abych se nelekla, nechám to ještě "vsáknout" grinning smiley grinning smiley

    Jinak jsem dneska zvíííře tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

    Raní mám jogurt mám již zasebou, pak tady mám ještě hermelínek a ten plánuju tak kolem jedné, obídek kolem čtvrté bude co dům dá a večeře se uvidí.

    Kacudko: jsi opravdu dobrá!!!! vydržet to i o víkendu a ještě na chaloupcethumbs down - to smekám kloboukwinking smiley ...... už se těším, jak napíšeš úbytek eye popping smiley eye popping smiley

    Darjuš: tak hlavně že jste mimi řádně zapili a i maminka se cítí dobře love smiley

    Sněženko a Editko: taky vás tu vítám, čím víc nás bude, tím lépe (bych řekla smiling smiley ) a k úbytku 15kg za 4měsíce - tleskáááám thumbs down flower smiley

    No a co se týká hokeje, paráda - už se těším na další - jak jim to zase natřem!!!! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Evi: je mi líto že jste vypadli, ale teď můžeš fandit nám, ať ti to není líto winking smiley smiling smiley

    jj, samozrejme, že fandím vašim, tí už titul obhájili mnoho krát a verím, že aj tohto roku to tak bude.... naši majú takú rádiovú hymnu, že: nech Bože dá, ved my na to máme...ale tú hymnu by mali mať vaši hokejisti, lebo tí na to naozaj majú.... tak držím palce....thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.