pondělí 29. dubna, 06:12 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 16:53
     

    Hezké slunečné odpoledne! flower smiley

    Tak já mám dneska stejně jako Kačka kojeneckou stravu - mlíčko winking smiley teda ne úplně, protože to prokládám kafíčkem winking smiley teď si půjdu ještě jedno uvařit a doufám, že mně trochu vzpruží eye rolling smiley

     

    evinko - moc gratuluji!!! flower smiley to je krásný a povzbudivý pocit, viď? winking smiley

    sikinko - i tobě posílám gratulaci k váhovému úbytku!!! flower smiley

    Kačko - já jsem si taky dala k obědu kefír, protože pak jsem šla na angličtinu, tak abych se zasytila a nerušila tam škrundáním ostatní grinning smiley

    Dari - hezky si to všechno užij! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 16:54
     

    Hezké slunečné odpoledne! flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 18:25
     

    Hezký slunečný podvečer! flower smiley

    Já mám dneska stejně jako Kačka kojeneckou stravu - tedy až na to kafíčko coffe smiley , kterým se udržuji "při životě" winking smiley

     

    Evinko - moc gratuluji!!! flower smiley to potěší a povzbudí, viď? winking smiley

    sikinko - tobě taky posílám gratulaci k váhovému úbytku!!! flower smiley

    Kačko - i já jsem měla k obědu kefír, neboť mně pak čekala angličtina a tak jsem se potřebovala trochu zasytit, abych škrundáním v břiše nerušila ostatní grinning smiley

    Dari - hezky si to všechno užívej! flower smiley

     
  • Autor: verysek089
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 02.06.2011 17:53
     

    dobry den chtela bych se zeptat kam patri loupak a makove kolacky jestli do kyticek jako pecivo ale co ten mak nevadi to?dekuji za odpoved.

    Verca

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.06.2011 12:52
     

    Prosim,mam dotaz,pokud chci zhubnout,mohu někdy jist i sladkosti co tu pišete za receptiky,nebo to jite až po zhubnuti,když si chcete zachovat vahuconfused smiley Ja bych si totiž něco dala sladkého a vypadá to,že to už dlouho nevydržimthumbs up a něco slupnu.coffe smiley Moc moc děkuji za odpověd.

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.10.2011 17:47
     

    Ahoj holky,

    tak bych chtěla zas začít s dělenkou. snad po půl roce...Píšete tu, že je dobrý začít živočišnou, ale já po ní nehubnu:-(

    nemáte radu, co jíst, aby to šlo dolů? já hodně jím párky, sýry, salámy a to je asi blbě.....prosím o radu.

    Dík

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.