neděle 28. dubna, 23:19 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 13:19
     

    sikinko-no právě,abych moc nezhřešilagrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    evinko-uvidíme kdo to komu natřethumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Dari-díky love smiley love smiley love smiley love smileypřijel do česka zakladatel zumby,byl ve snídani s novou a ve zprávách,že zítra je nějaký maratonwinking smiley winking smiley winking smiley

    nejdeš tam náhodougrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    poňuchej miminko i za měthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 13:43
     

    No nic konečně dneska padla a páááááteček může pořádně začít spinning smiley sticking its tongue out love smiley love smiley love smiley love smiley spinning smiley sticking its tongue out

    Všem krááásný víkend!! flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 19:20
     

    Hezký páteční večer děvčata! flower smiley

    Koukám, že tady nikde nikdo eye popping smiley Darinka si ňuchá miminko, Kačka si užívá na chajdě..... smiling smiley Já pokračuji ve zvířátkách, ráno byla zvířátková buchtička, tzv. jablmak, ke sváče sýr, k obědu párečky a odpoledne oříšky mls smiley teď si jdu něco spáchat k večeři winking smiley

    Mějte se všechny moc hezky!! flower smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 20:58
     

    Slovenskoooooooooooooooo, Slovenskooooooooooooooooooooooo......spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 00:00
     

    tak blahoželám, boli ste jednoznačne lepší a výhra vám patrí.... thumbs down thumbs down thumbs down

     

    ja stále pokračujem vo zveri....

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Evinko

    Datum: 07.05.2011 08:16
     

    ĎAKUJEM VELMI PEKNE!!! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 08:20
     

    Pěkný sobotní den, dělenušky! flower smiley

    Pokračuji ve zvěři, teď jsem posnídala jogurt, dopoledne si dám zeleninku, k obědu budou tzv. rozlítaní ptáci winking smiley a po zbytek dne uvidím. Mám tu uvařenou červenou řepu, tak spáchám salát a něco k tomu winking smiley

    Jinak mně čeká klasický sobotní úklid, vaření, pečení, takže se nudit rozhodně nebudu winking smiley Zatím pa flower smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 09:21
     

    Krásnou sobotu dělenky!

    Já dnes zvěř. Ale přiznám se, že budu dnesdrinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley Zapijíme miminkolove smiley K snídani to vidím na kafe a páreček, oběd hovězí roštěnka, já si dám asi s fazolkama. Uvidíme, jak to k tomu půjdegrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Moni - co to jsou ti rozlítaní ptácigrinning smiley grinning smiley grinning smiley Já znám jen španělskégrinning smiley

    Evinka -děkujemegrinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 09:22
     

    Jo vlastně ke snídani mi zbyla ze včera půlka zvířátkové omeletky s tvarohem a šlehačkoumls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley Super překvápko při pohledu do lednicegrinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 09:28
     

    Zdravím všechny fanynky i nefanynky... jsme JEDNIČKY!!!! tak jsme to včera v hospůdce trochen oslavili a teď čučim jako sůva...ale stálo to za to.

    já mám zvěř.. mám nakoupeno masíčko na gril tak už se těším.

    Darjo.. u nás se dělají taky rozlítaný ptáci...jestli to stejné jako španělský, ale nafrkáš to tam bez balení winking smiley thumbs down

    Venku je nááádherně tak si užijte víkend, my mažeme za dětmi na chalupu thumbs down

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 09:31
     

    Helo - aha, Tak proto jsou rozlítanígrinning smiley grinning smiley španělské jsou smotané nothumbs down . Užíj si to na chatěflower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 13:33
     
    ahojky delenusky )))) tak ja stale zviratka rano parek s kecupem a hermelin obed kari kure a vecer az prijdu z prace tak masicko a rybky na grilu behem dne kdyz budu mit chut a nebo zravou tak tu mam sery rajcata papriky a okurku ))))
     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 15:13
     

    Dari - je to tak, jak říká Helča winking smiley Taky by se to dalo nazvat "ptáci líné hospodyňky" grinning smiley ale my to máme rádi i takhle a navíc jsem dělala spíš taková rozlítlá ptáčátka, protože to bylo s vepřové panenky grinning smiley Jinak si užij oslavu! flower smiley

     

    Helčo - měj se hezky na chatě! flower smiley

     

    Avanko - a tobě ať to v práci rychle uteče - máš se doma na co těšit! mls smiley flower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 16:50
     
    Monisku dekuju utika to docela jeste 2 hodky a mazu dom uz se tesim na to papanicko
     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 17:22
     

    caute kocky, ja som u nasich na oslave, sestra ma birmovku... poslusne delim, je z coho, obed som si priupravila a na vecer tu mame misy... aj ked zemiakovy salat a rezne a hlavne moje vlastnorucne upecene zakusky ma troska lakaju, ale tomu odolam... len som priserne unavena, nachladena a tak sa citim tak nejak oslabena aj v pevnej voli....ale jedno viem isto a to, ze si to nechcem pokazit a preto odolam vsetkym nedelenym pokuseniam. prajem vam pekny sobotny vecer....flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.