pondělí 29. dubna, 07:21 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 09:33
     

    Siki... jj to můžeš ty listové taštičky se zelim. Nebo se daljí plnit špenátem s restovaným uzeným fotu .. to je taky mooc dobry winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 09:55
     

    Heli: hmmmm mls smiley , tak špenátek můžu a tofu taky ráda - to určitě vyzkouším winking smiley díky za inspiraci flower smiley dáváš tak i nějaké koření?

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 10:05
     

    Krásné ránko dělenky!

    Já dnes už zvěř.

    Snídaně: kafe a kefírgrinning smiley

    oběd: pečené kuřecí stehno, celerové hranolkymls smiley

    sváča: jogurt s medem

    večeře: asi to samé od obědawinking smiley

    Tak já dneska budu celý den napnutá, protože naší těhulku odvezli do porodnice a čekáme na porod. Chuděra se nechce otevírat, tak jí ho vyvolávajísad smiley Takže budu poprvé tetka love smiley love smiley love smiley love smiley Už se moc těším na miminkolove smiley

    Sikinka - také můžeš zkusit napnit houbovou směsí, nebo uzený sojový granulát s opraženou cibulkoumls smiley winking smiley Také jsou varinaty na sladkogrinning smiley - neslazená povidla s makemwinking smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 10:08
     

    Evinka - tak už to máš holka za sebouconfused smiley . Pevné nervíkyplease smiley

    Kačko - držím pěstičky a moc ti fandímthumbs down love smiley Docela jsi mě navnadilagrinning smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 10:13
     

    Darjo: tak to jsi mě teď mile potěšila flower smiley ..... hříbky extra nemusím, ale ty povidla mls smiley ..... a nebo jsem si koupila DIA marmeládku - lesní směs, tak bych do toho mohla hodit i toťto ...... nějak mi chybí inspirace, ale jakmile to tady napíšete, tak mi to dochází flower smiley nojo, experti winking smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Krásný slunečný den dělenušky

    Datum: 05.05.2011 10:16
     

    Moc sem nestíhám chodit,ale myslím na Vás stále a i stále dělím a cvičím o sto šestthumbs down thumbs down thumbs down

    Evinko-držím Ti moc pěstičky at vše zvládnešplease smiley flower smiley a věřím,že ty to zvládneš,jsi holka šikovnáflower smiley

    Kačenko-moc Ti držím pěstiflower smiley To je krásný pocit vidwinking smiley

    Dnes máme oslavičku Matyášek má dnes 5.5 5 let,takže mini kulatinkylove smiley love smiley love smiley do školky nesl dortík a bonbonky a pak oslavička doma a za 15 dní další Tobíčkovalove smiley no máme toho ted hodněwinking smiley Tak se mějte krásně a budu se sem snažit chodit vícwinking smiley

    Vítám nové dělenkyflower smiley at hubnete jedna básen po dělenceflower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 10:32
     

    Siki.. pokud chceš i sladký tak si udělej tvarohový taštičky... Rozmixuješ obyč tofu (bílé) s trochou rýžového mléka a osladíš fruktozou nebo umělým sladidlem. Přidala jsem citronovou kůru a všichni mlaskali..ani nepoznali, že to není tvaroh winking smiley

    Romco.. užij si oslavičky..nás čekají dvě po sobě v červnu. Hanička je 19.06. (bude jí 8 let) a Zdenda je 28.06. (budou mu 4 roky) thumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Krásný slunečný den dělenušky

    Datum: 05.05.2011 10:34
     

    Heli-normálně se taky sama sobě divím,že se zatím držímgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downpřeji dobrou chut k mléčkuwinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley

    Dari-jéééé miminko,taky bych si dala říctwinking smiley winking smiley winking smileypoňuchat si miminko někoho jiného,moje už negrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    děkuji moc za podporulove smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

    Romi-ahoooooj,to je dost,že se za námi přídeš podívatgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyhlavně,že jste všichni v pořádku a oslavenci přeji vše vše vše nejlepšílove smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

    děkuji ti moc za podporulove smiley love smiley love smileycítím se fakt dobře,jen bych neřekla jak málo je 10dkg zeleniny nebo ovocegrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Měj se pěkně a zase za námi přijdwinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smileya pěkně si užijte oslavuthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Specialitky na zítra :)

    Datum: 05.05.2011 10:46
     

    Heli: Júú, tak ty tvarohové udělám taky, vidím, že se dneska v kuchyni pěkně vyřádím grinning smiley - už píšu seznam co nakoupit - jen místo rýžového mléka tam dám sojové, to mám doma, tak snad to tu chuť nezkazí eye rolling smiley 

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 10:51
     

    Siki.. jak chceš to sojové mléko tam dát samo..můžeš. Mě ale nechutná a tak dávám rýžové winking smiley ... tak jsem se tu navnadila a taky si dám brzy kytky

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Specialitky na zítra :)

    Datum: 05.05.2011 11:02
     

    Heli: abych pravdu řekla, taky mě nějak nenadchlo grinning smiley eye popping smiley , ale na rýžové jsem zatím nenatrefila, takže musím pátrat dále eye rolling smiley

    Jen si dej kytičky a udělej si se mnou radost nějakýma plněnýma dobrotkama mls smiley nějak jsem začla mít i chutě při zvířátkách dneska, asi si opíši z receptů návod na pribiňáka a něco spáchám, na oříšky totiž chuť moc nemám.

    No nic, jdu dát kafčo coffe smiley padla je ještě v nedohlednu eye popping smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:08
     

    Siki.. mě teda nechutná vůbec. Do kafe děsny, nerozpouští se a dělá drcky (alespon mě). To rýžové je výborné, chutná jak mléko a dají se z něj dělat výýborné palačinky winking smiley thumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:10
     

    Holky vy mě teda děláte chutě grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:21
     

    Kačí Heli-moc děkujemeflower smiley já má kluky 5.5 a 20.5,tatka si to uměl naplánovatgrinning smiley jinak obr oslava pro rodinu bude příští víkendthumbs down Heli-tak to u Vás bude v červnu taky pořádná oslavathumbs down taky to máte pěkně po soběwinking smiley Kačí-vydrž stojí to za to a klidně si dej víc ovoce a i zeleniny,taky jsem to tak dělala a kila dolů šlithumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 11:26
     

    Romi-moc děkuji za raduwinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.