pondělí 29. dubna, 02:50 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 18:01
     

    Holky, poslala jsem synka do hudebky a jdu taky cvičit. winking smiley thumbs down Takže - sportu zdar!!! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: Ivulka.z
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 19:22
     

    Příjemný večer holčiny, tak můj dnešní jídelníček byl :

    Snídaně : Hroznové víno

    Svačina: Ovofit + chlebíček rýžový

    Oběd : kapr + brokolice, mrkev

    Svačina : půlka cottage + cherry rajčátka a jako mls 2 x rýžový chlebíček

    monisek : Mám celiakii takže dietku držet nepřestanu už nikdy sad smiley

    ale hlavně že už mi je líp ...

    kaculda11 : Myslím že oříšky jsou pro mne málo .... co ten rýžový chlebíček ?? Myslíš že to nějak vadí ??

    Darja : Děkuju za radu, taky bych ráda něco pekla ale pak mi kilča letěj hoodně nahoru myslím že ta moje mouka má víc kcal .... tak bych radši přežívala o tom rýžovém chlebíčku. Pečivo pro bezlepkovou dietu je hoodně kalorické tak jsem ho ted 14 dní ani nejedla.

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 19:30
     

    Ivulko.. jestli to má být dělený jídelníček a zvířátka?? nejpřísnější graf??

    Tak jestli jsou to zvířátka tak ten rýžový chlebíček nee -patří do kytek.. a co je ten ovofit?? Je to ten jogurtový nápoj?? V tom je myslím cukr, ale to nevím musíš se juknout na složení. Pokud držíš nepřísnější graf tak i bez toho hroznového vína winking smiley

    Ivulka.z napsal(a):

    Příjemný večer holčiny, tak můj dnešní jídelníček byl :

    Snídaně : Hroznové víno

    Svačina: Ovofit + chlebíček rýžový

    Oběd : kapr + brokolice, mrkev

    Svačina : půlka cottage + cherry rajčátka a jako mls 2 x rýžový chlebíček

    monisek : Mám celiakii takže dietku držet nepřestanu už nikdy sad smiley

    ale hlavně že už mi je líp ...

    kaculda11 : Myslím že oříšky jsou pro mne málo .... co ten rýžový chlebíček ?? Myslíš že to nějak vadí ??

    Darja : Děkuju za radu, taky bych ráda něco pekla ale pak mi kilča letěj hoodně nahoru myslím že ta moje mouka má víc kcal .... tak bych radši přežívala o tom rýžovém chlebíčku. Pečivo pro bezlepkovou dietu je hoodně kalorické tak jsem ho ted 14 dní ani nejedla.

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 19:32
     

    Ivulko - tak teď tě určitě nepotěším. Ten rýžový chlebíček si můžeš dát pouze ve skupině kytičkové nono smiley Nevím, jestli sis pročítala rozdělení skupin, tak jak je máme tady rozepsané confused smiley pokud ne, tak když si rozklikneš nahoře Diskuzi (21), tak mimo jiné je tam podrubrika Shrnutí praktických rad stravování podle LK, a je tam právě i to rozdělení, i spoustu dalších užitečných rad winking smiley flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 19:35
     

    ááá, tak zase jsem druhá.... grinning smiley dneska mně předběhla pro změnu Helča... grinning smiley No toto.... confused smiley vždyť mám státnici ze psaní na stroji... grinning smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 19:58
     

    Tak už jsem pěkně vykoupaná a ještě uložím holky a budu nejspokojenější grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     

    Ivulka-jak píší holky ten rýžový chlebíček jen v kytkácha hlavně nesmí být máčený

    čokoládounono smiley nono smiley

    ovofit-tam je cukr,takže to nemůžemethumbs up thumbs up thumbs up

    Napiš jaký ten graf držíš?????

    Moni-někdy se ti to určitě podaří,být prvnígrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 20:01
     

    Kači - to jsi mně uklidnila, teda... grinning smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 20:11
     

    Moni-já vímgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 20:18
     

    Tak já taky odcvičeno, děcka vykoupaný a půjdu je uložitthumbs down

    Ivulko - já přesně nevím co se smí při celiakiisad smiley , ale napadlo mě pokud můžeš vajíčka udělat si třeba kokosky s medem, nebo něco jiného dobrého ze zvířátkové skupinythumbs down Ten rýžový chlebík jen v kytíflower smiley Já jsem ani moc nepochopila, zda chceš držet dělenkuwinking smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 20:52
     

    Dari - to je výborný nápad!!! thumbs down flower smiley teď jsem si vzpomněla, že když jsem tu měla kamarádky dcerku s celiakií, tak jsem upekla právě kokosky a pak taky ořechovou buchtu mls smiley máme ji v receptech, no a taky jde udělat třeba tvarožník, nebo zvířátková roládka a další a další... winking smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 00:12
     

    tak moni, dnes na mňa sedí to tvoje-kazit morálku grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    vstávala som o piatej, priparviť si základ pre krémy...o 8.hod sme už boli na ceste na pohreb..dopoludnia som mala len kávu a vodu... moje prvé jedlo bolo okolo 13.hod-samozrejme na kare totálne brutálne nedelené pomotkané... ale som si ho užila.... tak sme šli do tesca a tak si vravím teda, že ked som to už dnes tak po...toto, tak si to ešte trocha vychutnám a dám si, na čo budem mať chuť. ale idem okolo zákuskov-a nič...okolo všemožného pečiva...nič....sladkosti, zmrzlinky---nič....no super, tak som si nedala nič...ale večer som to zaklincovala pizzou, dostala som na ňu hroznú chuť a si myslím, že si ju dám, lebo tak skoro ju mať nebudem.... takže pizza a pohár vína... a dúfam, že zajtra nebudem mať problém, že sa mi nedelená strava nezapáčila natoľko, že budem mať s delením nejaký problém...ale myslím, že nie, verím si.

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 08:34
     

    Ahoj dělenky

    Dneska pokračuji 4 den v mlékovce,zatím jsem to ustála a jsem moc ráda,že jsem se přinutilathumbs down

    Dokonce jsem se dnes poměřila a mám vše o 2cm hubenějšíthumbs down thumbs down

    Za to může určitě i ten stepperthumbs down thumbs down

    Evinko-určitě to dnes zvládneš,my ti věřímegrinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     

    Všem přeji příjemný den flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 08:50
     

    Dobré ránko...

    dnes mléčný den, manžel je dlouho v práci tak mě nepřekvapí jídlem.. tak to snad dám winking smiley

    Kačí.. si dobrá, že to vydržíš (tu mlékovku) já to zapíchla třetí den, protože to na mě bylo sakra málo jídla winking smiley Držím palečky a hlas úbytky.. ať máme co závidět

    Evinko... to víš že se dáš do latě. Jsem ráda, že už to máš za sebou a přeji ti abys byla brzy v klidu a pohodě...flower smiley

     
  • Autor: Ivulka.z
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 08:55
     

    Ahojte holky, dneska mám v sobě zatím jen jogurt a čtvereček čokolády ..... Musela jsem si obalit nervy grinning smiley

    Včera jsem studovala dělenku a asi to nechám až po prázdninách .... teď mi v práci začíná sezóna sad smiley A to mám v práci hroznej frmol .... Ten chlebíček byla moje záchrana chjo sad smiley ( a protože jsem mlsoun byl máčenej v jogurtu ). Já dnes na váze 60,4 kg. Takže spokojenost, zatím to jde i bez dělení. Ale přiznám se že po čtvrté nejím ,,,,, A jak se hýbou kilečka Vám ?? flower smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 09:21
     

    Přeji pěkný čtvrteční den,

    dneska jsem si udělala zase zvířátka a dojídám salámky a trochu bakánu, takže momentálně mám po snídani, během dne do sebe hodím ještě nějakou kávu s mlékem a na oběd (ve 4hodiny) to se uvidí co dům dá grinning smiley večeře zřejmě nějaký zeleninový salátek, jelikož dneska jedem pro zásoby do obchůdku.

    Zítra přijedou známí na noc, tak se půjde na hokej a určitě se i něco vypije, tudíž si naordinuju kytičky a douám že se mi to moje "nehubnutí" grinning smiley grinning smiley nezastaví grinning smiley grinning smiley

    Jen jsem se chtěla ještě zeptat - když koupím listové těsto bez vejce a udělám taštičky plněné kyselým zelím, tak můžu si to zařadit do kytiček? Séjra totiž k vínku nemohu, tak abych "hřešila" správně děleně grinning smiley

     

    Ivulko: to jsi dobrá, že hubneš i bez dělenky, to byl u mě vždy jojo efekt, tak tohle je má poslední záchrana thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.