pondělí 29. dubna, 02:32 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 07.05.2011 18:42
     

    Evinko - hezky si to užijte! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 12:39
     

    Ahoj holky

    tak se Vám hlásím,že jsem zpět z chaty domawinking smiley

    Vydržela jsem mlékovku,tak jsem moc rádathumbs down thumbs down thumbs down thumbs downpokračuji dálthumbs down thumbs down thumbs downUž se těším,jak se zítra zvážím a kolik mě to dalo za víkendgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    evinko-třeba vyhrajete příštěwinking smiley winking smiley thumbs down thumbs down

    Dari-doufám,že jste miminko řádně zapilinono smiley nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Avanko-mňammls smiley mls smiley mls smileyto musela být dobrůtka ta rybka na griléčkumls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    Monísku-vidím,že angličtina ti nestačí a už mluvíš i slovenskygrinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 12:42
     

    Jo holky prosím Vás,vy co jste drželi mlékovku,nečernaly Vám prsty od zlata confused smiley confused smiley confused smiley Mě se to ted stalo,tak si myslím,že je to z této diety,jako,že mi něco chybí nebo nic jiného mě nenapadáconfused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

    Zeptám se i v mlékovcewinking smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 13:49
     

    dievčatá, som silne nachladená a manžel mi urobil coldrex horúci nápoj.... pijem to, aj s vedomím, že je v tom sacharoza.. dúfam, že ma to veľmi nezbrzdí.... kacudka-ja som ten problém nemala, ale ak ti to robí len teraz tak možno dačo na tom bude...ved uvidíš po skončení....

     

    a čo sa hokeja týka, som hlboko sklamaná, sú to šmejdi tí naši... mám pocit, že ich vôbec nemotivuje, že hrajú doma.. kašlať na nich...

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Krásný den dělenušky

    Datum: 08.05.2011 14:00
     

    Všem maminkám dělenkám přeji všechno nejlepšíííí k dnešnímu svátku flower smiley flower smiley flower smiley

    Kačí-já nosím bílé zlato a nic mi nečrnalo,když jsem byla na mlíčkunono smiley to je divnéconfused smiley jinak Ti držím stále pěstičkythumbs down

    Evinko-moc jsem vašim fandila,je to i moje krev napůl a je mi to lítosad smiley hrozně se mi líbí Šatanstydlin smiley ale pšt at to manža neslyšíwinking smiley škoda no,snad příště budou lepšíthumbs down Brzo se uzdravplease smiley flower smiley

    My ted jedeme nakupovat do HK,takže malinkej výletíksmoking smiley a vy se mějte všechny krásněflower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Krásný den dělenušky

    Datum: 08.05.2011 14:12
     

    evinko-právě,že mě to začlo dělat až ted - druhý deneye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileytak nevimeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyjak píšeš,uvidím pak jak to dokončímthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Romi díky a užijte si výletthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 14:54
     

    Ahojky všem tu. Jsem tu dnes nová a mám v plánu od zítra najet na DS. Nevím jestli jsem to přehlédla, ale nemohu tu najít základní informace , jako je třeba nějaký graf co by mi do začátku pomohl, či radu pro začínající. Myslím, že to tu určitě někde je, jen to nemohu najít. Mohla bych Vás poprosit o pomoc? Dočetla jsem se ,že si mám najet na ,,Diskuse 15", kde to máte pěkně vše vypsáno a já jí nemohu najít. Věřím, že po čase se tu vyznám stejně , jako vy, ale na začátek bych potřebovala trošičku poradit. Moc děkuji a i já přeji všem maminkám pěkný den.flower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 15:04
     

    Ahoj Edit-vítám,tě mezi námaflower smiley flower smiley flower smiley flower smileykdyž si nahoře klikneš na diskuze(21) tak tam máš grafy,tipy na výrobky,recepty atdthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downkdyby jsi něco potřebovala vědět,tak se klidně ptejthumbs down thumbs down thumbs down thumbs downněkdo ti určitě poradíthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 15:15
     

    ahojky kacuda11. Moc děkuji za milé přivítání. Mě zmátlo to doporučované číslo 15, ale to bude tím, že to bylo už dříve a teď už je počet 21. Tam jsem koukala, ale jak pročítám poctivě nemám na nalezení grafu štěstí. Nevíš to je nějaká speciální diskuse o tom grafu při DS? Je tam toho mnoho a nevím v které diskusi ho hledat. Jinak je tu skvělé ,že tu člověk najde i doporučené potraviny či receptíky.

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 15:25
     

    Už je vidím děkuji:-)

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 15:33
     

    Hezkou neděli všem! flower smiley

    Tak já si dneska dávám oddych winking smiley Jídlo mám zvířátkové, ráno jogurt, dopoledne kousek buchtičky , k obědu řízek mls smiley (včera jsem stihla ještě udělat zvířátkovou strouhanku winking smiley ) no a teď si uvařím kafíčko coffe smiley a pro změnu si dám zase buchtičku mls smiley

     

    Kačko - no vidíííš, jaká jsi šikulda!!! thumbs down thumbs down thumbs down winking smiley Doufám, že tě zítra váha odmění winking smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Edit

    Datum: 08.05.2011 15:38
     

    Vítám tě mezi námi!!!! flower smiley flower smiley flower smiley Když budeš mít nějaké nejasnosti, klidně se ptej winking smiley když budeme vědět, rády poradíme winking smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 15:49
     

    zdravím holky, ted jsme se přiřítili z chalupy a za chvilku... KDO NESKÁČE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley Hrozně se těším. Po hokeji vás dočtu.

    pá a snad to vyjde thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 16:39
     

    monisek ahojky :-)) prosím Tě jakou buchtičku, když máš dnes zvířátkovou?Ještě se nevyznám tolik. A zajímala by mne ta zvířátková strouhanka, miluji řízky mls smiley .

     

    Dotaz: když budu mít masátkovou mohu k snídani jogurt jogobela ovocný light bez přidaného cukru? A pokud ano tak , ale asi nemohu celý den žádnou zeleninu k masátku?

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 08.05.2011 16:40
     

    a si i odpovím mi to došlo, ke zvířátkové vlastně ovoce ne, takže ani ovocný jogurt že?:-)))) Sem drnda.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.