pondělí 6. května, 03:48 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Darja

    Datum: 09.05.2011 20:49
     

    No ty jsi teda ale.... grinning smiley víš jak je mlíčko zdravé?!?!? grinning smiley my si u toho budeme představovat, jak nám dělá dobře na zoubky, na kostičky, jak se bráníme osteoporóze a tak..... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Darja

     
     
  • Autor: atifka
    Status: nováček

    Re: atifka

    Datum: 09.05.2011 20:56
     

    Děkuji Monísku!Myslela jsem si že je to tak....Děkuji za radu!

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 21:11
     

    atifko - rádo se stalo winking smiley 

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 21:35
     

    Moni- thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 21:56
     

    Holky já mlíko od školky nepijutongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out leda ochucené nebo kefírgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ALE DRŽÍM VÁM PALCEwinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

     

    Dobrou noc holkyflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: snezenka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 22:07
     

    Ahojda holky,dostala jsem se k poči až teď,tak vám jen popřeju taky dobrou!!tak toho pribiňáka jsem si zase večer dala,i když jsem se celý den přemlouvala,že nééé,jsem hrozná!!! stydlin smiley confused smiley stydlin smileypapa

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 08:17
     

    Dobré ránko... dneska jsem prga thumbs down thumbs down

    dnes zvěř:

    snídaně kafíčko a mlíčko

    sváča.. okurka

    oběd.. rajčata s okurkou grinning smiley

    a odpoledne to vyřeším operativně winking smiley

     

    mějte se

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 08:34
     

    Dobré ráno dělenky

    já dnes pokračuji v mléčné a dnes je to jednoduché mám jen mlékoeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    ale mám tu nachystaný kefírmls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     

    Přeji všem příjemný den flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: atifka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 08:44
     

    Krásný den!

    Já dnes měla štrůdlíček a mléko se soj.mlékem....k obědu asi rýžový nákyp se skořicí a jablíčkem...

    smiling smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 09:07
     

    ahoj delenky, ja sa vám dnes idem pochváliť a prípadne nováčikov motivovať...winking smiley ráno ma potešila váha, že ukázala menej ako včera... a v skrini mi do očí udreli šaty, ktoré som si kúpila pred 11 rokmi v Nemecku, ked som samozrejme bola ešte mladá , krásna a hlavne štíhla.....grinning smiley...a sú mi znova dobréééééééééééééééééééé.......na vianoce som sa do ničoho nevošla a nosila pod veľlým svetrom tehotenskú sukňu... a šaty, do ktorých som na Silvestra ledva natrepala riť si budem musieť dať asi o 2 čísla zúžiť, lebo na mne visia, akoby som na sebe mala mech.... no tak, čo dodať, len že milujem delenku? spinning smiley sticking its tongue out

     

    pokračujem v prísnej zveri s najjednoduchšími kombináciami..pekný deň...

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 09:23
     

    Krásné ránko dělenky!

    Já dnes kyti.

    Snídaně: kafe se zajícem a dál uvidím, jestli dostanu hlad. Teď jsem si vzpomněla, že některá jste se ptala na snídaně.winking smiley Tak já osobně dostávám hlad až tak mezi 10 -11 hod. Také nemám po ránu moc chut k jídlu. Takže si zobnu v tuto dobu něco a nebo někdy ani nesnídámwinking smiley Nevím jestli je to dobřeconfused smiley , ale poslouchám své tělogrinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley winking smiley winking smiley

    oběd: směs ze sojového masa, hrachu,kukuřice, mrkve - do toho na pánev přidám hořcici a kečupmls smiley mls smiley , trochu orestuji a dám si k tomu brambory a kapku kyti tatarkymls smiley mls smiley mls smiley thumbs down thumbs down 

    sváča - ovoce

    večeře: uvidímwinking smiley 

    Dnes máme ve škole besídku pro maminky, tak se těším na tu mojí cácorkuflower smiley love smiley Jdu vozit miminko, tak se zatím mějteflower smiley 

    kačko - držím palečkyflower smiley 

    Evinka - jsi šikulkaflower smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 09:24
     

    Afika - ten nákyp také zní dobřegrinning smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 09:27
     

    evinko.... gratuluji.. si mooc šikovná thumbs down thumbs down

     
  • Autor: atifka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 09:40
     

    Díky!Už mám nápyp připraven,vezmu si ho s sebou na tančení a moc se na něj těším,povedl se.

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 10:14
     

    Pěkný den přeji všem!!! flower smiley

    Sluníčko nám svítí, tak je hned lepší nálada a navíc jsem se ráno vážila a mám 1,5kg dole - takže holky SUPER love smiley love smiley love smiley

    Sice vím, že je to oproti těm vašim úbytkům nic eye rolling smiley , ale aspoň to jde pomalinku dolů, jelikož dneska to je již měsíc co dělím s vámi winking smiley

    Jinak pokračuju zase ve zvěři

    Ráno jsem si dala kousek sýra (blaťácké zlato) spolu s rajčátkem

    Během sváči tady spořádám ředkvičky

    Oběd bude nějaký domácí salátek - zelenina, salám, sýr mls smiley no dobře a dám si i trochu tatarky no spinning smiley sticking its tongue out

    Večeře asi zase nějaká zeleninka

    No a kafíčko během dne si taky ještě dám - s troškou mléka smiling smiley

     

    Jinak hokej včera supr, s takovou se už těším, jak porazíme soupeře v nedělním finále thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.