neděle 28. dubna, 21:14 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:41
     


    EDIT. napsal(a):

    Moc díky :-) Tak to si někdy to kakao tedy dám. Sladké já stejně nemohu , takže si to musím hlídat i kdyby sem dělenku nedržela. Sladidlo tedy znám a když je opravdu chuť využiju ho. Skořici mám moc ráda a když to mléko jak píšete napěním mohlo by to být jako nějaká nová káva skořicová hihi.mls smiley Prosím ještě jednu věc jsem si vzpoměla, že se chci zeptat o radu. Dnes budu mít pečené kuře se zeleninou, většinou používám mraženou a skoro pokaždé je míx i s kukuřicí. Nejsem si jistá jestli jsem dobře pochopila, že zrovna s kukuřicí se nemá ?

    EDIT správne, kukurica je v každej možnej podobe vždy kytička...... a o rozdelení hrachu a fazule asi máš písané v knihe, či?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:46
     

    ahoj Evinko ,díky ,ano fazole a hrách vím, jen ta kukuřice jsem si nebyla jistá. Takže už vím:-)flower smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 09:51
     


    EDIT. napsal(a):

    ahoj Evinko ,díky ,ano fazole a hrách vím, jen ta kukuřice jsem si nebyla jistá. Takže už vím:-)flower smiley

    ale myslím, že to nie je problém, na trhu je kopa mrazených zeleninových zmesí aj bez kukurice....winking smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 10:25
     

    Edit.. jako přílohu doporučuji celerové hranolky (jsou boží) a restovanou směs pod svíčkovou (směs kořenové zeleniny) je to hrozně dobrý thumbs down

    Evinko.. si hodná, že nám fandíš. My na to máme. Dneska nám v podstatě nejde o nic, ale nebylo by špatný, kdyby neporušili řadu a zase vyhráli thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 10:27
     

    Evinko: děkujem za podporu našeho týmu flower smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 10:50
     

    Naštěstí mražené zeleniny je mnoho a šlo o to , že zrovna v mrazáku mám i s kukuřicí, jako na potvoru:-)) Ten začátek bude nejdůležitější, než-li si vše uvědomím. Raději se sem skočím zeptat holky ,když nebudu si jistá ju? flower smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 11:10
     

    Editko: já jsem v tom taky ještě nováček - zítra to budou teprve 4týdny co dělím a holek se taky pořád na něco vyptávámwinking smiley .... ale jsou tady super a vždycky poradí love smiley love smiley love smiley love smiley - no a každou chvílí očekávám nějaké úbytky, jinak už nevím grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 11:43
     

    flower smiley Krásný den flower smiley

    Tak já dnes po dlouhééééé době kytičky.

    Ráno mls smiley čaj ovocný s celozrnou houskou a dia marmeláda

    svačinka mls smiley medový meloun a kafíčko se zajdou

    obědmls smiley rýže s čočkou a ovocný salátek

    večeřemls smiley sojové párečky s kečupem

    No a když mě chytne mlsná tak tady mám mandličky a přítele mls smiley grinning smiley mls smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 12:09
     

    Martinko: grinning smiley mandličky mám taky v zásobě a přítel by byl taky určitě rád, říct mu, že mě honí mlsná love smiley love smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 12:32
     

    Tak jsme po obídku mls smiley mls smiley mls smiley Ještě mám v plánu na sváču kytičkový pudink ze zajíce s rostlinnou šlehačkoustydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley Honí mě mlsnágrinning smiley Ale jdu večer na zumbu. Tak to spálímthumbs down spinning smiley sticking its tongue out

    Edit, Sikinka - klidně se ptejte. Já i skoro po roce dělení si nejsem někdy jistágrinning smiley Je fajtn, že tu máme nové dělenkywinking smiley love smiley

    Edit - no tak budeš muset přebírat jak popelka viďwinking smiley

     
  • Autor: EDIT.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 12:33
     

    sikina tak to jsem ráda , že je tu taková bezva parta, to půjde o moc lépe. Ještě žádné kilíčko dole nemáš? Já sama jsem zvědavá , jak to půjde, ale protože ,když se do něčeho dám často vydržím , tak doufám, že mi to nadšení vydrží.grinning smiley 

    Jo Helčo, celerové hranolky znám, už jsem si je dělala i posypané petrželkou na závěr a před pečením potřebé česnekem a jsou moc dobré.

    Marti vidíš mandle já věděla, že jsem něco chtěla:-))smiling smiley 

    Co kešu?Mohou se jen přírodní, nebo i solené pražené? Také jsem se chtěla ještě optat,v knize píše, že snídat se má po 9:00 hodině ,nejlépe začít jíst až kolem 12:00. Jak to děláte vy? V kolik začínáte jíst?

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 12:36
     

    Ahoj dělenky

    pokračuji dál v mléčnéthumbs down thumbs down thumbs downdnes mám jen ovoce a zeleninu,to je v pohodě,ale zítra mám zase jen mlékoeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyno nebudu to hrotit,kdyžtak aspoň jedno nahradím bílým jogurtemthumbs down thumbs down thumbs down thumbs downpřed tím jsem to tak taky udělalathumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Mám dole od pondělí 3kg takže Heli-už tam mám těch vysněných 65Kgwinking smiley smiling smiley přesně 64.80smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     

    Estri-to to letíeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileySamuelek už pěkně roste a moc Vám to spolu slušíthumbs down thumbs down thumbs downhlavně,že je hodnej,to je superthumbs down thumbs down

    sikinko-jsem moc ráda,že jsem o víkendu nezhřešila,ted musím vydržet ještě do soboty-to mám poslední deneye rolling smiley eye rolling smiley

    Už se tak těším na dělenkové jídlo mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     

    Marti-vítej po dlouhé doběthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 13:01
     

    Editko: no co jsem se naposledy vážila tak nic, ale řekla jsem si že se nebudu vážit moc často ať nejsem nervózní confused smiley grinning smiley ale počítám s tím, že za nějaký čas se to už směrem dolů rozjede smiling smiley

    Kešu papám úplně čisté, nepražené nesolené a taky jsou dobré mls smiley

    L.K. píše, že dle studií, které prováděla (nebo se ptala doktorů) tak do toho dopoledne se tělo nejvíce čistí a proto nejí a že už i cekově je tak naučená, protože odmala snídaně nemusela, ale psala tuším, že pokud je člověk na snídani zvyklý a nevydrží bez ní, tak si ji má dát a na efekt dělené stravy by to nemělo mít dopad - teda alespoň já snídám eye popping smiley tak doufám, že zrovna tohle mě nebrzdí grinning smiley grinning smiley

    Kači: opravdu jsi móóóóóc šikovná, gratuluji k 3kg flower smiley a sobota je skoro za rohem ..... držím palečkythumbs down , i když myslím, že to ani není potřeba, vzhledem k tvé vůli flower smiley Už pomalu přemýšlej čím se v neděli odměníš winking smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 13:07
     

    Kači: ještě jsem se chtěla zeptat - netrpíš hlady?? eye rolling smiley

     
  • Autor: atifka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 09.05.2011 13:08
     

    Dobrý den!Znovu po dlooooouhé době jsem se dala na dělenou stravu.Dnes je to skoro 2 týdny co jsem začala a dokonce se přidal i přítel.Chtěla jsem se optat jak to je s ovocem a zeleninou.Zda se může jíst v jeden den,nebo ne....Díky Osmiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.