neděle 5. května, 23:12 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 10:52
     

    Sikino... jestli prohrajeme s těma amíkama tak do finále ani nejdem..... takže teď to teprve začne být napínavý thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 10:54
     

    Hezké dopoledne,

    u nás je krásně, škoda že musím trčet v kanceláři. No nic. Dneska ještě kyti, kafe se zajícem, ovesné vločky s horkou vodu na kašičku posypané semínky a rozinkami. Pak jabko. Na oběd mám bramborovou pomazánku s doma pečeným chlebem a večer si dám nudlovou polívku kvasnicovou. mls smiley Taky mám ředkvičky a rajče. Potřebuju se dostat do zdravé výživy, nakoupit nějaké "základní potraviny" k dělence, ale nevím, jestli se někam dostanu...Blahopřeji k váhovým úbytkům. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 11:07
     

    Heli: jj důležité je vyhrát i toto kolo, ale věřím že američany zvládnem, teda alespoň budu držet palce co to půjde thumbs down thumbs down

    Katastrofko: snad ti je pro útěchu, že v kanclíku netrčíš sama - jsem v tom s tebou a ááááááž do půl4 sad smiley

    No nic, jdu si udělat kafíčko pro radost smiling smiley dáte si někdo se mnou? coffe smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 11:14
     

    jj taky trčim v kanclu.. do 15 eye rolling smiley Siki.. no minule jsme vyhráli nad amíkama až na nájezdy.. tak snad to letos taky klapne winking smiley

    Jdu si dát taky kafčo

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 11:32
     

    Heli tak daleko má pamět nesahá grinning smiley jsi dobrá, že si to pamatuješ .... no přítel říkal, že se na nás američani tentokrát pořádně připraví, ale prý si jde na nás vsadit, tak musíme vyhrát i tak, jinak budem o něco chudší eye rolling smiley

    a jsem ráda že s kafčem držíš basu thumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 12:35
     

    evinko-jseš šikulka,moc gratulujithumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downted budeš házet machra s těma šatamagrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Dari-uži si besídkuthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downa miminkowinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

    sikinko-moc gratuluji k úbytku,jseš šikulkathumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 14:19
     

    Holky mám hlad sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smileyjdu si dát místo mléka kefírsad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smileyuž at jdu reději spátwinking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 14:26
     

    děkuji za gratulace flower smiley flower smiley flower smiley love smiley love smiley love smiley

     

    POMOOOOOOOOC, už včera a i dneska hledám mezi recepty tu zvířátkovou strouhanku a buď jsem totálně slepá, nebo nevím grinning smiley napište mi prosím kde to najdu please smiley please smiley děkujiii flower smiley 

     

    Kači ... jen si dej, ať ti v bříšku nekručí winking smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 14:33
     

    Jo a holky ještě by mě zajímalo jak je to s tou dia čokoládou - opravdu ji ve zvířátkové dny můžu?? pořád mám z toho takové smíšené pocity eye rolling smiley jestli ta fruktóza nemá tloutnoucí efekt? grinning smiley ono se sice stává málo, že mám chuť na čoko, ale když ji mám, tak si nejsem jistá, tak raději nejím nono smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 15:27
     

    sikinko-strouhanka je na str.53thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 15:31
     

    děěěěěkuji flower smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 15:32
     

    děěěkuji flower smiley flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 16:44
     

    Hezké sluníčkové odpoledne! flower smiley

    Tak já to mám dneska s jídlem velmi jednoduché, protože mám stejně jako Kačka kojeneckou stravu - mlíčko winking smiley teda ne úplně, protože to prokládám taky kafíčkem coffe smiley teď si půjdu ještě jedno uvařit, snad mně trochu vzpruží eye rolling smiley

     

    Evinko - moc gratuluji!!! flower smiley to je krásný a povzbudivý pocit, viď? winking smiley

     

    sikina - i tobě gratuluji k váhovému úbytku!!! flower smiley 

     

    Kačko - taky jsem si dala k obědu kefír winking smiley měla jsem angličtinu, tak abych se víc zasytila a nerušila škrundáním ostatní grinning smiley

    Dari - hezky si to všechno užij!!! flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 16:49
     

    Hezké slunečné odpoledne! flower smiley

    Tak já mám dneska stejně jako Kačka kojeneckou stravu - mlíčko winking smiley teda ne úplně, protože to prokládám kafíčkem winking smiley teď si půjdu ještě jedno uvařit a doufám, že mně trochu vzpruží eye rolling smiley

     

    evinko - moc gratuluji!!! flower smiley to je krásný a povzbudivý pocit, viď? winking smiley

     

    sikinko - i tobě posílám gratulaci k váhovému úbytku!!! flower smiley

     

    Kačko - já jsem si taky dala k obědu kefír, protože pak jsem šla na angličtinu, tak abych se zasytila a nerušila tam škrundáním ostatní grinning smiley

     

    Dari - hezky si to všechno užij! flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 10.05.2011 16:50
     

    Hezké slunečné odpoledne! flower smiley

    Tak já mám dneska stejně jako Kačka kojeneckou stravu - mlíčko winking smiley teda ne úplně, protože to prokládám kafíčkem winking smiley teď si půjdu ještě jedno uvařit a doufám, že mně trochu vzpruží eye rolling smiley

     

    evinko - moc gratuluji!!! flower smiley to je krásný a povzbudivý pocit, viď? winking smiley

     

    sikinko - i tobě posílám gratulaci k váhovému úbytku!!! flower smiley

     

    Kačko - já jsem si taky dala k obědu kefír, protože pak jsem šla na angličtinu, tak abych se zasytila a nerušila tam škrundáním ostatní grinning smiley

     

    Dari - hezky si to všechno užij! flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.