pondělí 29. dubna, 07:41 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: monisek
    Status:

    Darja

    Datum: 05.05.2011 17:40
     

    Gratuluji tetko!!! flower smiley flower smiley flower smiley Hodně zdraví Vojtíškovi i jeho mamince!!! flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Darja

     
     
  • Autor: monisek
    Status:

    kacuda11

    Datum: 05.05.2011 17:54
     

    Tak vidíš, jaká jsi šikulka! thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 18:40
     

    Dari-moc moc gratulujithumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downa užívej si ňuchánílove smiley love smiley love smiley love smileyzávidím ti tosmiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    Moni-však vímgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileypotřebuji Vás k tomulove smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kacuda11 (05.05.2011 18:40)
     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: kacuda11

    Datum: 05.05.2011 18:42
     

    Hlavně když to společnými silami zvládneme grinning smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Moni

    Datum: 05.05.2011 18:57
     

    musímegrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 05.05.2011 22:59
     

    tak zdravím vás a všetkým vám dakujem za vašu podporu. Je fakt, že dnes som problém nemala... ráno-pohár mlieka, obed-jogurt, svačina-trocha šunky a 2 ukradnuté hryzy do klobásky z horčicou(manžel mi s tým chodil popod nos) a večera-parenica... dnes takto poskromne, na iné nebol čas....

     

    ináč ma ráno šokovala váha, že po včerajšom nedelení a nočnom pojedaní pizze som mala kilo dole, no ja už fakt niektorým veciam nerozumiem niekedy....ale viem, že sa mi to stávalo aj v minulosti len bohužiaľ to bolo len dočasné to kilo dole...dobrú noc

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 10:03
     

    dobré ránko dělenky,

    depak všechny jste?? Běháte venku na sluníčku .. závidim

    Já dnes zvěř.

    snídaně .. uzený sýr + rajčata

    sváča. uzelný sýr - bez rajčat )sežrala jsem je na snídani

    oběd.. květákovka (výýýborná)

    večeře proběhne v restaurací, páč jdem fandit našim hochům thumbs down Však my to těm slovákům natřem thumbs down (promiň Evi grinning smiley )

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 10:24
     

    Přeji pěkné dopolednesmiling smiley ,

    tak hlásím, že jsem včera kuchtila listové taštičky s různými náplněmi - dle rady - tvarohová - kytičková smiling smiley , dia marmeládku místo povidel a ještě tu se zelím a klasika šunka, sýr atd pro návštěvu grinning smiley 

    Marmeládkové jsem si dala na snídani - sice půlka marmelády vytekla grinning smiley grinning smiley ale byly vynikající

    na oběd mě čeká trocha brambor se zeleninkou

    a večeře bude hříšná (ale i tak dělená)- alkohol a oříšky mls smiley mls smiley ale budu potřebovat sílu na to fandění dneska thumbs down thumbs down

    během dne, zřejmě jak přijedou známí, tak ke kávičce coffe smiley ještě slupnu pár těch listových taštiček winking smiley

    Zítra budu kuchtit kačenku, zelíčko a knedlíček, tak uvidím jestli bude chuť na kačenu se zelím, či knedlík - dělený ze sáčku se sušeným vejcem se zelím

     

    TETIČKO Darjuš: moc moc gratuluji flower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 10:42
     

    Ahoj holky,

    jdu Vás rychle pozdravit,odpoledne jedeme na chatu tak tady rychle vařím pro rodinku,pro maminku dělám dělené muffinky ke dni maminek a balím všem nějaké věci.

    Do toho si chci v 11hod.zacvičiteye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Dnes mám pátý den mléčné,tak mě držte pěstí,abych zvládla víkend,děkujilove smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

    Všem přeji pěkný víkend,má být hezky,tak si ho všichni užijte thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 10:46
     

    Kacudi: palečky ti určitě držet budeme thumbs down thumbs down ....... každopádně i tak už teď jsi dost úspěšná, takže na den matek by ses mohla odměnit dvojitou porcí mléka flower smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ..... samozřejmě si dělám srandu spinning smiley sticking its tongue out

    Tak se na chatičce měj pěkně winking smiley hlavně to počasíčko jak říkáš si užij thumbs down

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 10:53
     

    sikinko-pěkně jsi mě rozesmála,tak já se na den matek odměním třeba 1/4 jablíčka navícgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileynebo,že bych si dala o 2 kuličky hrozny víceye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 11:09
     

    Kacudko: jojo, je třeba trochu humoru grinning smiley grinning smiley grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale tu porci mléka navíc ještě zvaž - ať pak nelituješ grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

    Ale nějaké dobroučké ovoce určitě potěší - i když dvě kuličky grinning smiley grinning smiley to sloupneš jak malinumls smiley

     

    To počasíčko je opravdu krásné, pěkně mi tu svítí do kanclíku a nějak mě to nabíjí energií smiling smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 11:59
     
    ahojky vam vsem jdu vas v rychlosti pozdravit mela sem ted moc prace )))) jsem ted v praci a zitra bude vic casu tak si vas doctu ))) tak se zatim mejte a uzivejte vikendu hezkeho
     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 12:57
     


    HelaB napsal(a):

    dobré ránko dělenky,

    depak všechny jste?? Běháte venku na sluníčku .. závidim

    Já dnes zvěř.

    snídaně .. uzený sýr + rajčata

    sváča. uzelný sýr - bez rajčat )sežrala jsem je na snídani

    oběd.. květákovka (výýýborná)

    večeře proběhne v restaurací, páč jdem fandit našim hochům thumbs down Však my to těm slovákům natřem thumbs down (promiň Evi grinning smiley )

    ha ha grinning smiley grinning smiley grinning smiley jasne, že nám to natrietewinking smiley winking smiley winking smiley ako vždy, s iným výsledkom ja ani nerátam....tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 06.05.2011 13:12
     

    Holky krásný den!

    Jdu Vás pozdravit. Dnes nestíhám. Ráno jsem musela něco zařídit a za chvilku valím na miminko. love smiley

    Jinak DNES taky čučíme na hokej. Kdo neskáče není Čech, hop,hop,hopgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Kačko - užíj si to na chatě a myslím na tebelove smiley flower smiley

    Sikinka - děkiuji ke přáníflower smiley

    Já dnes zvěř.

    Snídaně: nic

    oběd: narychlo orestovaná mražená zelenina s opečeným párkem

    sváča: jogurt

    véča : nevím

    Holky cvičitelky a ni nevím, zda stihnu dnes zumbu.eye rolling smiley stydlin smiley

    Zatím papa

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.