sobota 27. dubna, 17:04 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: sraz

Identifikace srazová ....Podzimní výměna kytiček - sraz 08

Datum: 29.07.2008 08:53
 

Připomínám sraz - 5.-7.9.

Komu jsem co slíbila? Nebo co mám ještě namnožit či nařízkovat?

Zatím mám: zakořeněnou tavolu (asi pro Anavi, že jo winking smiley), zakořeněnou svídu, pár myrt, nějaké hebe, kuklíky (trvalka), pár traviček, rozrazil...a případně odkopávat či stříhat můžeme na místě, že jo.

Jinak chystáme grilování, zájemci o sport můžou dát volejbal, petangue, kroket, bazén bude taky k dispozici.

Spaní - jako vždy buď uvnitř nebo ve stanu.

Jídlo - taky jako vždy - kdo co přiveze nebo na čem se domluvíme.

 

No a jestli máte nějaký zakořeněný keřík, byla bych ráda. winking smiley

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (14.09.2008 20:19)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 12
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 29.07.2008 09:08
     

    Mono budu mít pro tebe ten trubač, bude nějaka vajgélie, bohužel se mi (jako obvykle popletly barvy) .

    Množím hosty a budu mít i nějaká semínka letniček ( gazánie, salvie, ......) a jestli máš zájem o fuchsie.

    Kdybyste měl někdo o něco zájem tak pisněte ať stačím namnožit.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 29.07.2008 09:11
     

    Maco...super...ty trubače určo chci. Semínka taky budu mít...sesbírám. Fuchsie zatím ne, nemám na ně zatím stojan a zbytečně se mi válejí po zemi...však uvidíš. eye rolling smiley grinning smiley Ale až ten stojan mít budu, budu vážný zájemce.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 29.07.2008 09:14
     

    Jo ještě jsem si vzpomněla, že mám k dispozici sazenice vistárie a katalpy.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 29.07.2008 10:17
     

    Katalpu bych brala, když budeš mít navíc. Já si zase vzpomněla na štědřenec.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 29.07.2008 15:11
     

    Moni, ty máš klasickou katalpu??? Pěstovala jsi je ze semínka? Zrovna jsem si říkala, že bych o jedné uvažovala na chalupu, udělala by tam krásný stín, je to hodně rozložitý strom!!! Ale kdoví jak dlouho by to rostlo, co? confused smiley

    Moni, červenou tavolu beru, když dorazí Vladka, moc bych prosila ten bílý řebříček s kulovitými květyplease smiley . Od drahus mám slíbenou hortenzii a vysemeněný živý plot.

    Do srazu se budu snažit namnožit nějaké keříčky (ale zkouším to poprvé, tak za výsledek zatím neručím), doufám, že se ujme pár řízků svatoliny (stříbrný, žlutě kvetoucí keřík) a možná budu mít pár bronzových převislých trav. Majce vrbinu - jo, jenže Majčí -ty teda nejedeš??? confused smiley A vezmu tý vrbiny víc, kdyby chtěl ještě někdo další.

    Míše jsem slíbila modrou hostu, ale přimlouvám se, jestli počká někdy do jara, nemůžu se k tomu vůbec dostat sad smiley.Mám kolem cibuloviny a myslím, že bych momentálně nadělala víc škody jak užitku. TA jílovitá zem je teď jako beton a ta hosta je tak hluboko zakořeněná, že to bude dost náročný ji vykopat a dělit. Až bude na jaře rašit, viděla bych to jako jednodušší a navíc uvidím, kde mám kolem toho cibule, když nebudou ještě zatažený.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 29.07.2008 15:14
     

    Anavi...jojo...je to klasická katalpa vysetá letos ze semínek. Sazenice už dřevnatí a mají tak 30cm. winking smiley

    Červenolistou tavolu ti rezervuju.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 31.07.2008 10:44
     

    Ještě mám sazenice ,,řecké´´...bude-li mít někdo zájem. Je to sice balkonovka, zimu venku nepřežila, ale dělá parádu celou sezonu.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 10:44
     

    grinning smiley grinning smiley tak jsem myslela, že mám pro vás sazenice měsíčnice. Vysela jsem, přepíchala do květináčků a pár si jich nechala v záhonu. Tak teď vykvetla a je to slaměnka. eye rolling smiley Kam jsem vysela ty měsíčnice, to nevim, nevim, nevim. S těma slaměnkama v květináči se tudíž můžu nechat leda vyfotit, že. grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 10:51
     

    Já dovalím spoustu ibišků...měsíčnice nám nechané v záhoně, tak je také dovezu a ještě posbírám semínka...Vajgélie ostříhám a dovezu nezakořeněné...Co jsem napíchala tak nepřežily..jsem to věděla,že u mě nemaj šanci zakořenit..Semínka lupiny pro Anavi...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 12:01
     

    Mám připravené nějaké netřesky, okrasný špargl, mladé vistárie, pro Monu semenáče živého plotu ( asi 5 cm vysokého) a zakořeněné řízky keříčků (je to jako buxus, ale žluto-zelené lístky)

    pro Anavi mám hortenzii

    Ještě mám připravenou jednu skalničku, má srdcové lístky a kvete brzy na jaře takovými myslím že čeveno-bílými hvězdičkami . Někdo to chtěl, proto jsem jí rozsadila a je tu asi pět rostlinek.

    Také, kdyby někdo chtěl, můžu zase přivézt nějaký zakořeněný břečťan.

    Jesti to vůbec narvu do auta

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 12:16
     

    drahusko...to ty jsi chtěla semínka toho žlutého orlíčku?

    Semínka orlíčků mám. A za kus břečťanu budu ráda. winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 13:57
     

    Ivčo,dopufám, že mi to napotřetí vyjde. Ten řebříček ti určitě přivezu

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 13:59
     

    Vladko, ráda tě zase uvidímwinking smiley flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Podzimní výměna kytiček - sraz

    Datum: 02.08.2008 14:04
     

    Jo, orlíček i žlutý, ale pokud se pamatuju, chtěl ještě někdo confused smiley

    Břečťan zasadím

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.