pondělí 29. dubna, 05:44 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:07
     

    smiling smiley Nazdárek ženy!!!

    tak jakpak se Vám daří?..doufám, že i přes to uplakané počasí se drží úsměv na tváři!:-)....předevčírem sme se s maminou pustily do dělenky, bohužel první den to mamka nějak nevydrželanono smiley ...takže se to počítá teprve od včerejška...jo já vííím, nic to není. S Vámi se to nedá srovnávat, ale já jsem ráda, že jsme se konečně k něčemu dokopaly!.-)...a snyd už bude jenm líp a líp!thumbs down ....navíc mně se k tomu přidal zánět slinný žlázy, takže to mám s hladem ulehčený....winking smiley člověk musí hledat ve všem něco dobrýho!:-).....začaly sme zvířátkama....a chtěly bysme to vydržet tak tejden, chtěla jsem se Vás proto zeptat, jestli se Vám osvědčilo začít se zvířátkama?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:11
     

    vijjja, Kořínková doporučuje začít s kytičkama, ale myslim, že je to individuální a každýmu vyhovuje něco jinýho. Já třeba u kytiček strašně jim, protože mi to strašně chutnágrinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lucia

    Datum: 14.05.2010 13:22
     

    Čím míň oleje,tím líp!winking smiley

    Vijjja

    L.K. doporučuje začít prvních 14 dní zvířátka a pak střídat skupiny dle libosti.winking smiley

     

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:26
     

    Ahojky, no ja som si zo zaciatku pocitala kalorie, pretoze sa mi zdalo, ze jem strasne vela, ale aj ked som toho sporadala teda hodne ve zviratkach tak som mala tak 1500 - 1700Kcal a to som zjedla pol kila masa kilo zeleniny jogurty a orechy(tie som si teda odpocitala)....V kytkach to moc neresim, tam mam urcite mnohem vic a teraz si to ani nehlidam ani u masa, pretoze hubnu aj bez toho a je to zbitecne...ale samozrejme snazim sa jest malo tucne veci - hlavne kur. maso, ryby a ked veprove a hovedzie, take chude maso, pouzivam minimum oleja....Ale vobec nevadi ani tucnejsi syr a obcas nieco zapeciem aj so slaninkou a kilecka idu dole...Tak neviem aky nazor maju holky na toflower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:27
     

    no já sem právě někde četla že doporučuje ty zvířátka, sice nějak nevim proč, ale řekla sem si, že to zkusim!:-)...ale mamina to asi 14 dní nevydrží, tak dáme jen ten tejden!:-D:-D....

     
  • Autor: Inava
    Status: začátečník

    Re:Vijjja

    Datum: 14.05.2010 13:42
     

    Vijjjo, dělenka není dieta, ale styl stravování. Proto je hrozně moc důležité, abyste si vybírali a vařili opravdu chutná jídla. Vím, je to ze začátku těžké se přeorientovat na trochu jiné jídlo. Ale podívej se do našich receptů a určitě nebudeš moci říct, že se to nedá vydržet. Dá a dokonce si můžeš moc pochutnat a nemusíš stále koukat na množství. Samozřejmě není to o obžérství, ale najíst se můžeš dosytosti. Chce to jen se porozhlédnout a zorientovat v grafech, ty pro jistotu nosit stále při sobě, abyste nedělali nechtěné chyby no a hlavně CHTÍT.

    Držet dělenku týden je zcela zbytečné, žádný efekt od toho neočekávejte a pokud ano, tak se to nějaké zhubnuté kilo zase rychle vrátí.

    Přeju Vám dobré rozhodnutíflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:45
     

    bublinka118:

     

    no to zní poměrně logicky:-)...mohlo mě to napadnou....ačkoliv je to poměrně variabilní, tak jsou zvířátka dost omezený, takže když se ještě člověk snaží to trochu kontrlovat, tak je příjem poměrně nízký:-),....neni to hloupý:-)...

    téda, tak to moc gratuluju...taky doufám, že to půjde pomalinku dolů....už sem dala svýmu tělu řácky zabrat, takže si zaslouží něco normálnějšího!!:-)

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:54
     

    Vijjjo

    Ta strava je fakt uzasna a strasne variabilna, receptov od vymyslu sveta, holky tu maju uzasne napady, ja si teraz uzivam viacej ako ked som si kupila pochoutkovy salat s rohlikom, proste, sa da vymysliet strasne vela kombinacii - spizy su fantasticke , tiez som jedla pecienku na cibulke s hlavkovym salatom ako priloha, a potom ani neviem ako, zrazu nemas az taky hlad a ked ta niekto ponukla vecami co nemozes tak ti ani nerobi problem odmietnut...drzim palce, urcite to zvladnete s maminkou smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:57
     

    Ahojky,tak jsem zpět,nechala jsem ve městě 1500jen to zasvištělo,chtěla jsem koupit gumu,ale nikde jsem ji nesehnala,ale mám bio kuzu 100g stál 115kč,pak směs sušené zeleniny a tyčky s oříškama a medem,jinak tam zatím nic,mám zvěř a zbytečně by mě to lákalo.Jen tu škvrkovou a tavenýra u nás neseženu,no nedá se nic dělat nechám si o něm zdát.V kaufu jsem též koupila kokos pražený,mňam mls smiley .Ani nevím co budu vařit pro manžu plněný bramb.knedlík se zelím,ale co já confused smiley .Tady nepřestalo pršet ani na chvilku.sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 14:06
     

    Inava:

    děkuju za příspěvek:-)....a máš pravdu..je to celková změna stylu...při kterym se dá krásně obstojně žít...neni to žádná trhlá dieta modelek a podobně:-)....já vím, že tejden opravdu nemá smysl, a my to s maminou plánujem vydržet co nedýl:-)..já myslela že tejden dáme ty zvířátka a pak to budeme střídat!:-).....bohužel já a jídlo to je šílená kombinace....vaření je můj úhlavní nepřítel...:-(...ale i tak vidim obrovskou variabilitu!:-)

     

    bublinka118:

    děkujuuu moc!!!:-)....navíc sem strašně ráda, že tu ste Vy...možnost si s někým popovídat, poradit se je úžasná!!!!:-)....

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 14:31
     

    Je normální, že mám břicho, jak těhotná? Připadám si jako baloneye rolling smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 14:34
     

    A co si papala Lee?smiling smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 15:10
     

    tak ted sem si dala grilovane kuratkomls smiley mls smiley mls smiley privezl mi ho manzel z globusu ))))zlaticko ))))abych mu neumrela hladytongue sticking out smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 15:14
     

    Ahojky, hojky, jen jsem chtěla nakouknout, než půjdu něco dělat a koukám, že večer budu mít, co dočítat.

    Opět kytičky - k snídani chleba s tataráčkem a k obědu smažený květák s bramborem, ke svačince koka sušenky a špaldové kafíčko se Zajícem...

    Fuuuj tady pořád pršíangry smiley angry smiley angry smiley

    Hezké odpoledne!!!

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 15:50
     

    Ahojte delenky, mohla by som vas poprosit o recept na tu dobru zviratkovou "struhanku", som to hladala a nic sad smiley. A mam na to strasnu chut sad smiley. S tymi orechami ked sme to davno robili, sa mi to zdalo strasne takze a mi to moc nechutnalosad smileyplease smiley please smiley please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.