pondělí 29. dubna, 00:01 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Status: začátečník

    Re: Lee

    Datum: 14.05.2010 10:21
     

    Ahojte holkyyy, mam dalsie kilo dole, som to nevydrzala a postavila sa na vaaaaahuuusmiling smiley. Juj no stastna prestastna som. Uz mam aj ohlasy z okolia, ze ako mi to slusi a aka som krasna(mno to som bola samozrejme aj predtym grinning smiley). Takze sa dneska na kazdeho usmievam, teraz som na dvanaske v praci, jedlo som si pripravila vcera vecer, takze sa nestresujem, ze by som porusilasmiling smiley. Mam zviratka - rano jogurt s umelym sladidlom, a az do vecera budem jest kur. prsicka s mega vela zeleninou, fajne dochutene, proste som sa vcera pri ochutnavani zalizovalasmiling smiley. Tu v Prahe tiez prsi, ale mi to vobec nevadi, kedze som zavreta v praci grinning smileyflower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lee

     
     
  • Autor: yris
    Status:

    avanko

    Datum: 14.05.2010 10:21
     

    budes nazbrundana))chjooo at ti nekdo priveze syrovatku))ta by ti pomohla) confused smileyjsi pipka vid?mlicko tam mas tak si ho zvlaz.drzim palce jedu nakoupit

     
  • Status: začátečník

    avanka

    Datum: 14.05.2010 10:23
     

    Avanko vydrz, niesi v tom samaaaflower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 10:40
     

    Ahojky holky, tak u nás je škaredě a poprchává, takže počasí na ho....stejně jako moje nálada. angry smiley

    Dneska zvířátka, na snídani dva párky se zeleninou a kečupem + kávičkus mlékem, na oběd mám kuřecí přírodní plátek a hlávkový salát a během dne to vidím na hermelín a možná ještě něco

     

    Avanko, vydrž, já se k tobě za chvilku taky přidám, jdu na odpolední. Naštěstí mám volný víkend a taky doufám, že nebude tak hnusně jako dnes.

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 10:47
     

    dekuji vam devcatka no vydrzet to musim no )))))ja mam jeste cely vikend pracovnisad smiley )))) tady taky leje jak z konve )))))jdu si ohrat parek s kecupem tak budu na zviratkach mam na nej docela chut

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 10:56
     

    Ahoj holky, tak sem dneska vlezla na váhu a od pondělí mám 2 kila dole !!!!! To je neuvěřitelné grinning smiley j to paráda, doufám že to tak půjde dál, naproto mi ta strava vyhovuje thumbs down thumbs down thumbs down 

    Jinak pokračuji ve zvířátkách zbývá mi ještě týden s nimi, vůbec mi nevadí smiling smiley k snídani jsem měla jogurtík s kakaem a medem, kafíčko, k obědu ještě nevím asi půjdu udělat tu zvířátkovou strouhanku a obalím si cuketku mls smiley tady u nás je pod mrakem ale neprší (mimochodem Karlovy Vary)

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 11:02
     

    Lucko gratulaceeeeeeeflower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 11:13
     

    Luci, mooc gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley , to já dneska stoupla na váhu a to neměla dělat, ale počítala jsem s tím, páč jsem včera opět zhřešila a napráskala se na noc.Ale u mě je to krátkodobé, stačí pár dní zvířátka a je to zase pohodě thumbs down

     
  • Autor: f.mamina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 11:15
     

    Ahojte kočičky. Všem hubnoucím gratuluji ke schozeným kilíčkům a vítám všechny nově příchozí. Tak, já hlásím: stále na zvěři, ale váha +0,5kg.stydlin smiley Jsem pořád v posteli, něco na mě leze, ale chlap to není. Takže pohyb taky nic moc, jen v práci a doma jen to nejnutnější. Teď si vařím cuketo-houbový buřtgulášek. mls smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 11:18
     

    Já už chci taky nějaké to pořádné kilíčko dolu jako vy. angry smiley angry smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lucia

    Datum: 14.05.2010 11:33
     

    Móóóc gratuluju k úbytku!!!flower smiley flower smiley flower smiley

    Tak já se pustila do úklidu,když je tak škaredě a už mi zbývá jen vytřít.winking smiley Dostávám pomalu a jistě hlad,tak půjdu slupnout pizzu.mls smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 11:34
     

    Děkuju moc holky, taky na tom máte zásluhy flower smiley mám tu teď problém, beru vitamíny Biosil (asi znáte,tam není nic co by mohlo vadit) ale pak tu mám Vital-buchu (to jsem ted raději vysadila protože mám strach z toho složení) je tam - Olej Buchu, slunečnicový olej, želatina, čištěná voda, E 422, barvivo, ricinový olej tak nevím, mám to brát??? Ty oleje se mi tam nelíbí thumbs up

     
  • Autor: f.mamina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 11:38
     

    Hermelínový salát s vejci

    salad

    Suroviny

    hermelín
    150-200 g šunkového salámu
    4 vejce uvařená na tvrdo
    1 malá cibule
    1 majonéza
    podle chuti trochu nálevu z okurek
    pepř a sůl

    Postup

    Hermelín, salám, vejce drobně pokrájíme, cibuli jemně usekáme, spojíme s majonézou, osolíme, opepříme.

     

     

     

    Tak toto jsem našla na 6ena-in, odpoledne jdu do toho. Dávám do receptíků.

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 12:41
     

    Tak holcinky, v praci je brutalna nuda, ucit sa mi nechce, tak som si zbehla dole do knihkupectva kupit knihu Dieta +199 Vasich otazek a odpovedi, tak teraz hltam stranky grinning smileycoffe smiley

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 13:03
     

    holky, já vím, že dělenka není o kaloriích, ale zkoušely jste si někdy JEN TAK ODHADNOUT, kolik jich spořádáte?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.