pondělí 29. dubna, 03:33 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 18:41
     

    Já taky nemám hranici, třeba teď přemýšlím co si zdlábnu k večeři thumbs down nechce se mi tou hranicí stresovat jelikož ani do 5 bych to nestihla... jsem zvyklá obědvat okolo té 2 hodiny, pak kafe a hlad na mě přijde až po té 6... ale jak říkám včera a předevčírem jsem v 9 v klídku chroupala kešu jako by se nechumelilo tongue sticking out smiley naštěstí se to snad na mě nepodepsalo, příští vstup na váhu bude v pondělí tak jsem zvědavá flower smiley L.K. psala neomezovat se tak se neomezuju flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 18:52
     

    Ja ten striktny cas tiez moc nedodrzujem, niekedy som hore aj do druhej rana takze by som asi umrela, ale uz si teda nedavam moc kaloricke a tazke jedla po tej osmej vecera tiez hubnu flower smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 19:13
     

    ...já už na sebe taky nejsem takový "pes", už se snažím jíst tak do 20h, ale taky nehubnu. Tenkrát jsem chtěla zhubnout co nejdřív a co nejvíc...ale to je fakt na každé z nás, na období, které zažívá a tak....teď když nestíhám jíst, nebo mě honí mlsná - tak se najím bez ohledu na hodinu winking smiley

    ...fakt je, že Škvarkovou mám tak na tři až čtyři porce. stejně jsem přesvědčená, že se těchto výrobků ze Zdravěnky dává tak nějak velké množství do jednoho baleníeye rolling smiley , málokdy se všechno sní najednounono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 19:14
     

    téééda...tak já doufám, že nám to taky bude takhle hubnout....bylo by to zapotřebí!:-)

     
  • Autor: Swetr
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 19:17
     

    Ahoj holky, tak jsem se dočetla konečně až dokonce, vždycky toho tolik "nakecáte"grinning smiley Pořád máme se synkem zvířátka, léčím si ten kyčelthumbs down.Teď mi asi roste moudrák nebo co.Volala jsem doktorce, abych zjistila jestli už mi ho vytrhli nebo jestli ještě nevyrost a ona snad v pátek nefachásad smiley.Jinak váha se mě drží, a to ani nepeču,ani nesladim a nic sákryš.Ale vytrvám a neopustím Vás.love smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 19:49
     

    Hezký večer,v sedm jsme přijeli z města,byli jsme v bille,dostala jsem chuť na melouna,koupila jsem čtvrtkumls smiley k tomu jsem přihodila grilované kuře 1/2 a doma jsme se s manžou nacpali,jsem nacpaná jak žok.mls smiley mls smiley

    Yris--kolik se má dávat toho kuzu?jen ta lžička na 1/4 litru nebo víc.Zítra zvěř také jen musim juknout na recepty.flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 19:59
     

    holky ještě jedna věc....vanilkovej kefír se může při zvířátkách pít???

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 20:05
     

    bublinka - dneska mám kytky, ale jestli je to tim, to nevím, protože si připadám jako balon, ať jim kytičky nebo zvířátkasad smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 20:11
     

    Vijja- vanilkovy kefir je urcite sladeny cukrem-sacharozou, takze to neenono smiley

    Lee- mozno to je tou zeleninkou, jak si predtym nebola zvykla ju tolko jest, ja si myslim, ze sa to upravi, ale co si budeme klamat, tiez sa obcas vznasam nad zemou grinning smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 20:16
     

    Vijjja - když neznám další slžoní, nemůžu raditwinking smiley , každopádně jestli je z klasického mléka - zvířátka, jestli ze sóji - kytičky...taky bacha, čím je slazený, někdy dochucují sójové výrobky třtinovým cukrem a ten je pro dělenku nevhodnýnono smiley

    ..hojky, ta bábovka jemls smiley mls smiley mls smiley , už se těším, až ji zítra posnídámcoffe smiley

     

    Lee - taky si někdy připadám jak balón před zvlétnutím, někdy po kytičkách někdy po zvířátkách, hlavně, všechny jsme nafouknuté, když mají přijít naše dny....některé z nás taky nafukuje zelí, jiné čočka, či fazole, některé sója....eye rolling smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 20:23
     

    Holky jsem na sebe pyšná smiling smiley zmrzlinku mám v mrazáku, strouhanečku jsem si vyrobila a dokonce i ten hermelínový salát co tu dnes proběhl recept smiling smiley paráda thumbs down jdu k telce a odpočívat

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 20:46
     

    děkujůůůůů...tak já prozkoumám složení!!!!!!!!:-D

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 21:03
     

    ...winking smiley ...moc jsem Ti nepomohla......sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 21:30
     

    jaxi:

    áále....já jsem zatím tady v tom úplně ztracená, ptám se na kařdou blbost!:-D:-D

     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 21:31
     

    ahojte smiling smiley

     

    ja mam dnes zase zvieraci a zeleninovy den,rano salat so zeleniny,sunky,vajec,oliv a syra,na obed grilovane kuriatko a teraz zase salat

    zajtra idem do mesta pozriet do zdravej vyzivy,tipujem,ze tam stravim pol dna grinning smiley

    chystam sa na kytickovy den,mam nachystanu super zmes s hubami a bramborami na polevku,celozrnne cestoviny bezvajecne na salat a uvidim,co kupim v tej zdravej v yzive

    o tyzden mame v praci velku akciu tak chcem dat dolu este tak dve kila nech som za herecku grinning smiley

    motivacia poriadna smiling smiley

    holky prosim vas ked robite pizzu tak to je ako kytickove jedlo,samozrejme bez syra?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.