neděle 28. dubna, 22:59 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: cojinka
    Status:

    Strouhanka

    Datum: 14.05.2010 16:00
     

    STROUHANKA

    5vajec, sůl

    -ušlehat a pak přidat

    100g sušené mléko

    50g mletých ořechů

    2lžice oleje

    Dát na pečící papír a upéct. placku necháme oschnout-okorat-vysušit a pak ji nameleme a máme vytvořenou strouhanku na obalení řízkú.

    Řízky,naklepeme,osolíme,obalíme ve vejci s trochou bílého jogurtu, a nakonec ve strouhance.

     
  • Autor: Reklama

    Strouhanka

     
     
  • Status: začátečník

    Re: Strouhanka

    Datum: 14.05.2010 16:02
     

    Paaaaaaaani dakujem mooooc, to bola rychlostsmiling smileyflower smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    bublinka118

    Datum: 14.05.2010 16:18
     

    Není zač. flower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re:

    Datum: 14.05.2010 17:54
     

    tak holky moje zlaty tak se mi to v praci pomalu krati jeste 2 hodky a domu )))))tesim se do peri ani nevite jak ))))dala sem si ted hermelin se sunkoumls smiley mls smiley mls smiley ))))venku uz neprsi tak snad nebude ani zitra please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Avanko

    Datum: 14.05.2010 17:58
     

    Taky se modlím at nepršíplease smiley please smiley please smiley Koupila jsem si ve zdravěnce tu kuzu jsou to jako by kristalky,jsem na to koukala jak pukeye popping smiley jinak jsem zblajzla zelný salát a tm.bulku a jsem totálně přejedenáwinking smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 18:00
     

    Ahoj holky, tak si vás tu pročítám a docela se divím,

    Vijjja : já jsem s dělenkou naprosto spokojená, jsem na zvířátkách už "skoro" týden a není vůbec pravda že jsou docela omezená co se týče jídla, já jím každý den něco jiného a naprosto výborná jídla, každý den si ke kávě něco zobnu ať už jogurt s medíkem, tvaroh který si něčím dochutím (kakao, kokos, med, oříšky), nebo ted jsem si udělala na zítra zmrzlinku (podle holek receptů) ale přesně jak píše INAVA chce to jen chtít, a najít si ty recepty aby se člověk zorientoval a věděl co se může jíst... Už několikrát jsem tu holkám děkovala jelikož nebýt jejich receptů tak vůbec nevim co bych jedla, je to vážně super thumbs down

    Takže všem nováčkům doporučuji pročíst recepty co tu jsou a budete si papkat jedna radost flower smiley jak už jsem tu psala mám od pondělí 2 kilča dole a neomezuju se a to jsem ještě včera a předevčírem zdlábla bůh ví kolik kešu ořechů eye popping smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Romco

    Datum: 14.05.2010 18:03
     

    Ahojicek))kuzu jsem sehnala vcera ve zdravence v Usti))je super))jak budes na zveri,vyzkousej ...zahrej mleko,namoc lzicku kuzu do nej,pak kakao vic at je to jak cokolada)))a pak mirne zahrivej,nevar a doslad fruktosou nebo cim sladis je to supeeer)jinak se s tim zahustuji vyvary))je to pak takova sklovita polevka jako koupis v cinske restauraci))je to moc zdrave. flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 18:06
     

    Lucia:

    smiling smiley máš pravdu, chce to se s tim poprat a jako obvykle nebejt líná!smiling smiley a já to opravdu nechci vzdávat, navíc nejsem v tom sama, podporujeme se s maminou navzájem a to je pak všechno mnohem jendoduššíwinking smiley ...a moc doufám, že se časem budu cejtit líp a něco ze sebe sundámgrinning smiley ....asi si půjdu smíchat ten tvarůžek s něčim dobroučky, nějak mě honěj chutě!mls smiley

     

    A chtěla sem se zeptat, máte určenou nějakou hodinu po který už nejíte?

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Yris

    Datum: 14.05.2010 18:09
     

    Díky díky,teda ty máš skušenostithumbs down takže do zvěře,do kytí neee?Prosím ta škvarková to je pomazánka?

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: romco

    Datum: 14.05.2010 18:17
     

    skvarkova je pomazanka a moc dobra

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re:

    Datum: 14.05.2010 18:19
     

    ...před chvilkou jsem vytáhla z trouby - kokosovo-mandlovo-kakaovou - bábovku a k večeři mám připravené těsto na bramborákymls smiley .To je taková paráda mít kytičky a být doma a moct si uvařit, co člověk chce - nezávisle na restauracíchmls smiley

    ..Vijjja - když jsem chtěla opravdu zhubnout - nejedla jsem od 17h...přeji hodně štěstí a nápadů na výborná jídlaflower smiley

    Lucia - thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Yris

    Datum: 14.05.2010 18:20
     

    je to vytazek z korene takze ja to beru jako neutral,jako kazdy jiny vytazek/sojova omacka je neutral a je to vytazek ze soji, maggi je neutral a je to bujon vytazek z kosti atd.../. flower smileynavic je to velmi zdrave.

    Skvarkova je ze soji))je vytecna!!ale dost tucna!!da se udelat i doma. mls smileyje to vlastne hodne osmazene cibulky,smichane se soli tukem mozna cesnekem a varenou drcenou sojou)) mls smileyted jsem objevila ten tuk provamel 100%kytickovytak snad s tim by to slo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil yris (14.05.2010 18:24)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 18:27
     

    jaxi:

    páánejo...od 17...to je teda docela pořádná hranice....já jsem dřív držela 19, tak se k ní asi vrátim:-).....chjo když si vzpomenu jak se bývala tak zásadová....všechno se to změnilo...

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Vijjja

    Datum: 14.05.2010 18:32
     

    Já jím,když mám hlad,včera jsem jedla večer o půl 10 brambory se sajonézou a květákem a hubnuwinking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 18:40
     

    Romca:

    nooo...tak tohle zatraceně lákavý!:-D....ačkoliv se obávám že moje tělíčko je už řácky zhuntovaný a tohle by nepochopilo...nebo by spíš nepochopilo hubnutí!:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.