pondělí 29. dubna, 06:48 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 11:09
     

    Dělenušky mrkněte se mi prosím na to složení please smiley jinak jsem dnes zjistila že váha je mimo provoz grinning smiley takže včera mě zvážila blbě, dneska jsem totiž měla o 5 kg méně než včera grinning smiley grinning smiley no kéž by grinning smiley

    Dresing jogurtový - voda, jogurt z odtučněného mléka

    , rostlinný olej, vinný ocet, glukozový a fruktozový sirup, cukr, citr. šťáva, modifikovaný škrob, sůl, vaječné žloutky, bylinky, zahušťovadlo: moučka z guaru, pektin, xantan. Syrovátkový produkt, př. aroma, kyselící prostředek, kyselina citronová

     

    Majonéza (delipo) - rostlinný olej, pitná voda

    , vaječné žloutky, kvasný ocet lihový, cukr, jedlá sůl, modifikovaný škrob, stabilizátory guma guar a xanthan, worcestrová omáčka, konzervant sorbát draselný

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: camonca
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 11:11
     

    Bublinka

    já se toho čistícího dne taky bála a včera jsem to zvládla docela v poho (nepotkat ty mandle... - viz výše).

    Určitě mi MOC pomohlo, že se snažím už nějaký den jíst dopoledne jen ovoce... takže to už nebyla až taková změna... Tak to zkus pro začátek třeba tak...Nakup si nějaké dobré ovoce (co by sis třeba jinak nekoupila) a uvidíš, že to zvládneš! Držím palce thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Yris

    Datum: 13.05.2010 11:38
     

    Jedeme do východních čech navštívit příbuzné, takže se chtějí po cestě stavit na obědě. Takže vůbec netušim kam vlezem.

    Ale můžu Ti říct, že to co mi hodně chybí při dělence jsou výborný těstoviny z pizerie u Štěpána. mls smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 11:48
     

    No,tak mě malý nechal aspoň udělat si kvasdnicovou pomazánku a pudink s dělenýma piškotomamls smiley .A ejhle on mezi tím usnul.Tak chrupká na gauči.winking smiley Je mi ho líto přenášet do postýlky,abych ho nevzbudila.eye rolling smiley No nevím jak se vyspí ,máme kuchyň propojenou s obývákem a tam se pořád něco děje.grinning smiley

    Lucia

    Obojí je ok.Jogurtový dresink používej pouze u zvěře a majolka je neutrál.winking smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 11:51
     

    marcellina: moc děkuju, ty jo tak to jsem překvapená a zároveň moc ráda že to mám dobře flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    marcii

    Datum: 13.05.2010 11:54
     

    broucek....mala,tak nic nedelej a nech ho spinkat))pis si s nama))flower smiley

    Anomis.....spiz urco bude))a sopak je v kazde restauraci))jinak u Stepana obcas pizzu jsem davala pred delenim testoviny neznam))tak si nech udelat jen se zeleninkou)))mls smiley jdes s nama od pondelka do rychlohubnouci?

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Yris

    Datum: 13.05.2010 12:03
     

    Tak se probudil a s kňouráním.Přenesla jsem ho do postýlky,tak uvidíme,jestli si ještě zdřímne.eye rolling smiley

    No, při vaření pomazánky,jsem ochutnávala a zdá se,že jsem se u toho ochutnávání najedla.grinning smiley Ale jak se znám,tak mi to najezení dlouho nevydrží.grinning smiley

    Lucia

    Nemáš zač!flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcellina (13.05.2010 12:04)
     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 12:15
     

    camonca

     

    hm hm tak ja to teda skusim buduci tyzden v stredu, chcem teraz do stredy drzat zvieratka a asi to bude pekna zmena s tym ovocim, tak dam potom vediet ako som dopadla, dakujem za povzbudenie flower smiley

     
  • Autor: Sluncere
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 12:40
     

    Ahoj děvčátka, já dnes kytičkuji, ráno rohlík, kafíčko s kokosovým mlékem a jako pomlsek chalvu.

     

    ANOMYS1985 Na obědy to je jednoduchý, vždy si dávám zvířátka a řeším to tak, že si dám kus masa a k tomu třeba fazolky, teplou brokolici a nebo zeleninu jako přílohu, dá se z jídeláku toho vybrat hodně. A nebo nějaký zeleninový salát. V kytičkách je to horší...

    Kukuřičku v plechovce Bonduelku papám taky dost často, tak snad je to dobře.

    Na obídek až přijdu z práce budu dělat těstovinový salátek se žampiony, kukuřicí, hráškem a kytičkovou tatarkou z lidlu a oblohu z ledového salátu, mňam mňam, ty různý salátky já můžu stydlin smiley

    Tak se mějte pěkně, papa.smiling smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Yris

    Datum: 13.05.2010 12:40
     

    Nevim nevim. Chtěla jsem do té rychlohubnoucí jíst, ale ještě jsem neměla čas to pročíst a navíc jsem celý víkend až do pondělka mimo Liták, tak nevim jak bych stihla nakoupit věci a připravit si papáníčko. sad smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 12:42
     

    Tak jsme taky dorazili od dr.a máme sirupy na kašel a nic jiného,tak doufám,že to nechytne mimi,v so.mají kluci oslavu,to je jak naschválsad smiley Při té příležitosti jsem si odskočila do obchůdku nakoupit nové hadříky a jsem spokojenáwinking smiley moc ráda nakupuji věci a ted ještě víc,když mám díky dělence kilíčka doleflower smiley flower smiley flower smiley Márčí at je prdolkovi brzo lépeflower smiley miláčci našiflower smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Sluncere

    Datum: 13.05.2010 12:46
     

    Děkuji Ti, nějak to tedy vymyslíme a ráno nasadim zvířátka. smiling smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Romca

    Datum: 13.05.2010 12:49
     

    Děkuju!!!!flower smiley flower smiley flower smiley Těm tvým taky!flower smiley

    Tak jak jsem předpokládala,už se jdu nacpat.grinning smiley Ochutnávání mě nezasytilo.grinning smiley

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 13:10
     

    Ahoj holky, dneska mám zvířátka po několika dnech a nějak nemám nápady, co jístsad smiley Mám pořád chuť na sladký, chjosad smiley

    Melouny patří do zeleniny, že jo? A jen ty vodní nebo i ty ostatní?

     
  • Autor: AGATA1967
    Status: nováček

    CITRON

    Datum: 13.05.2010 14:08
     

    Ahoj holky, at se vam uzdravej deticky smiling smiley.Drzim delenku paty den zatim jen zver a vyhovuje mi,az jsem prekvapena. CHtela jsem se zeptat- na ryby a krevety miluju citron,je to velke poruseni?Muze to zastavit hubnuti?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.