středa 1. května, 18:46 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: jaxi

    Datum: 12.05.2010 18:57
     

    Tušila jsem nějaký chyták grinning smiley, ale myslím, že to množství mi neublíží, díky flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: jaxi

     
     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 19:05
     

    Ahoj holky, tak jsem se vrátila z nákupu, mám takových dobrůtek že nevím co budu jíst dřív smiling smiley ale koupila jsem dresing a majonézu, napíšu složení protože si nejsem úplně jistá zda je správný a prosím o kontrolu please smiley

     

    Dresing jogurtový - voda, jogurt z odtučněného mléka, rostlinný olej, vinný ocet, glukozový a fruktozový sirup, cukr, citr. šťáva, modifikovaný škrob, sůl, vaječné žloutky, bylinky, zahušťovadlo: moučka z guaru, pektin, xantan. Syrovátkový produkt, př. aroma, kyselící prostředek, kyselina citronová

     

    Majonéza (delipo) - rostlinný olej, pitná voda, vaječné žloutky, kvasný ocet lihový, cukr, jedlá sůl, modifikovaný škrob, stabilizátory guma guar a xanthan, worcestrová omáčka, konzervant sorbát draselný

     

    Děkuju moc holky thumbs down

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Buráky

    Datum: 12.05.2010 19:14
     

    Skopírovala jsem něco o burácích, aby jste věřily, že jsou to kytky.

    Z biologického hlediska je podzemnice olejná luštěnina a tak je možné ji začlenit k dalším luštěninám, mezi které patří sója, hrách, cizrna nebo fazole.

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 21:05
     

    ahojky holky, dojela jsem z prace a koupila si v Intersparu ananas,měli ho v akci za 19,90 no nekupte to grinning smiley

    Sluncere - nedělej si s těma tvarohama starosti, já například nae začátku dělenky, kdy jsem ještě neměla všechno v merku jedla selský jogurt čokoládový a s příchutí irské kávy a lakrumáčky, aniž bych věnovala pozornost tomu, že to má v sobě cukr. Prostě jsem si řekla není v tom ovoce, tak to můžu v nejpřísnějším grafu a hubla jsem krásně, až pak mě holky vyvedly z omylu thumbs down

    Jdu si lehnout, zítra mám volno, ale jedu na nákupy do Zlína grinning smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Camonca

    Datum: 12.05.2010 21:05
     

    Promin dostala jsem se k PC až ted,já držím ovocné dny každou středu,ted už čtvrtouwinking smiley ale nevím jestli to má smysl,možná kvůli pročištění,ale vždy mám ráno kilo dole a během dalšího dělení ho mám necelé zpátky,ted už jdou kilča dolů pomaleji,ale furt doufám,že se to rozhýbe,důležité ale je,že nepřibýrám,ubývám,ale pomaluwinking smiley Ted jsem dobaštila jablko a myslím,že už je ovoci prodnešek konecgrinning smiley a co ty jak to zvládáš?

     
  • Autor: Obi
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 22:26
     

    teda holčiny, to je záhul si vás dočíst, ale zase jste mi osvěžily pamět a daly zase trochu inspirace, na zítra si dám kytiny - uvařila jsem si brambory ve slupce a k tomu dušenou mrkev na cibulce -tak už se těším a hlavně na kávičku se sojovým mlíčkem - to já můžu,tak dobrou noc a krásné sny

     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 22:27
     

    ahojte holky

     

    tak dnes som mala kytky a ovocie,uff nanic kombinacia smiling smiley

    ovocie moc nemusim,ale nejak som to zvladla,,,,zjedla som aj maly balik susenych bananovych chipsov,dufam,ze to nevadi? confused smiley

    takze rano len listkove pecivo s marmeladou a cely den ovocie...a vaha sa drzi na rovnakych kg ako ked som rano vstala co je u mna uspech thumbs down

     

    jaxi

     

    prosim ta tu oskvarkovu pomazanku mozes jest s pecivom?lebo ja ju mam rada ale myslela som,ze to je zvieratkova skupina tak neviem

     

    hmmmm zajtra kuriatko a vela zeleniny,uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiim spinning smiley sticking its tongue out

     

    prajem krasny vecer a drzte sa winking smiley

     
  • Autor: Obi
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 22:34
     

    je Jaxi ted pročítám a ty jsi z Loun?

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    micinka111

    Datum: 12.05.2010 23:03
     

    škvarková pomazánka je ze sóji, prodává se v malých krabičkách jako paštiky a mají ji ve zdravé výživě, ale viděla jsem ji i v Glóbusu. mls smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 00:37
     

    Ahojte holciny, tak ja som dneska zjedla asi 250 gramov celozrnneho chleba s tofu pomazankou a na oned knedlik s kapustoou a tofu karbanatkami,kesu orisky, zajtra sa ani omylom nepostavim na vahu, hruza. Takto tie kilca dole nepojdusad smiley nono smiley Prajem krasne snicky

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 05:49
     

    Dobré ráno,včera jsem vás dočetla a šla spát,jsem spáč to je děsný.

    Dneska ještě kytičky,a pak dva dny zvířata,mazanec se dneska dojí,mám do práce a odpoledne ke kávě a není.Je moc dobrýmls smiley mls smiley ,potřebuji upéct něco na plech ke zvířatům aby to bylo alespoň na dva dny,manžel je jak kyselina tak mě poraďte co spáchat dekuji.flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 07:07
     
    p5130555.jpg

    Dobre ranko ptacatkum a vsem co mazou do prace flower smileyjako ja)).Nebyla jsem lina si udelat do snidane do prace zvireci amoletku mls smileypro inspiraci winking smileyposilam fotecku.Dam si k ni syrovatkovy napoj a na obed jeste nevim co po ceste koupim. flower smileymejte se fajn a vsem marudkum preji at je to lepsi.My se dostavame z nestovic a perichazi nejaky priserny kasel. eye rolling smileyodkud to nevim.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil yris (13.05.2010 07:12)
     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 07:58
     

    Krásný ráno!flower smiley

    Já po ránu sýrový salát a bílé kafčo,v poledne bude kuře na zelí a na večer upeču šlehačkovou sekanou a přílohu.Dnes budu péct dortík,tak pro sebe udělám zvíř.roládku s tvarohem,abych mlsně nekoukala!mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 08:02
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    tak jsem včera nic neuvařila,malý měl teplotu 39.sad smiley Ležel pořád na mě a nechtěl se ode odtrhnout.Teplotu ještě má,ale nižší.Pro jistotu jdu s ním k doktorovi.winking smiley No,uvidíme.Takže dnes dám opět kytí.K snídani bude celozrnná domácí houstička s medem mls smiley a kefíčko se smetanovým zajícem.coffe smiley K obědu asi opečená polenta a k večeři ještě nevím,uvidíme co drobeček,jestli mě k něčemu pustíwinking smiley .Jak usne,tak udělám celozrnný chlebík v pekárně a asi spáchám pomazánku z uzeného tofu dle Yris.mls smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Krásné ránko dělenušky

    Datum: 13.05.2010 08:03
     

    Jé Yris můj syn má taky kašel,ale takový jsem ještě snad neslyšela,hrozný opět jsem se nevyspalasad smiley Hlásím kilíčko dole po ovoci,ale myslím,že ho naberu zpětthumbs up jinak s touto váhou,už mám dole nabrané kila v těhotenství a mám jak jsem měla než jsem otěhotněla,moje opravdová váha před dětma je ještě 5kg mín,takže směle dálwinking smiley Dnes kytí k snídani tm.chlebík s dia marmeládou a soj.kakaomls smiley k obědu brambory s květákem a na večeři brokolicový salát s tm.houskoumls smiley Jinak u nás začne pršet pršelo celou noc,takže počasí taky hroznýthumbs up Přeji krásný den všemflower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.