neděle 28. dubna, 20:57 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: yris
    Status:

    lee

    Datum: 13.05.2010 14:46
     

    meloun je zelenina ano))

    Anomis....to zvladnes neboj,po a ut je to prakticky na kytkach))zelenina polevka.

    flower smiley 

     
  • Autor: Reklama

    lee

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 15:14
     

    Agata

    Citron já vůbec neřeším.Když ho ve zvířátkách potřebuju ,tak ho s klidem použiju.winking smiley

     
  • Autor: AGATA1967
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 15:22
     

    marcellina dekujuuuuuuuuuuuu

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Ahojky

    Datum: 13.05.2010 16:41
     

    tak jsem všecičko přelouskala, co jste tu během včerejška a dneška nabrebentily winking smiley

    Já dneska pro změnu zvířátka, ráno jsem si dala obložený talíř,pak jsem byla pracovně v terénu, takže k obědu to byly párečky za studena a odpoledne jsem byla v Liťáku a zahřešila jsem si zmrzlinkou - s cukrem samozřejmě stydlin smiley ale byla tááák dobrá mls smiley mls smiley mls smiley 

     

    Holky, všem, kterým marodí děťátka, přeju brzičké uzdravení!!! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 17:24
     

    Ahoj dělenky, doufám, že vašim malým miláčkům je už lépe, to je hrůza kolik bacilů dnes lítá ve vzduchu, tak snad už bude lépe flower smiley flower smiley flower smiley

    Já dneska kytičkuji, na snídani domácí dalamánek a tavenýr se žlutou paprikou, na oběd jsem udělala rychlovku ze šunkového granulátu, kukuřice a protlaku s kečupem a k tomu rýži, ještě mi zbylo, ale to si dám do mražáku na horší časy. Dneska jsem slupla celý ananas, ale byl vynikající.

    Zítra plánuji zvířátka, už mi na sporáku klokotá vývar z uzených žeber se zeleninkou a v troubě mám pečené uzené žebra, to budu mít zítra na oběd do práce.Ještě chci rozmrazit kuřecí prsa, tak buď si trochu vezmu na oběd zítra nebo budeme grilovat, když bude schopné počasí

     
  • Autor: Inava
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 17:46
     

    Zdravím Vás dělenky zase po nějaké době. Chvíli jsem tu nebyla a koukám, co je tu nových lidiček. Tak ať Vám jde dělenka k duhu. Trochu jsem tady diskuzi pročítala a docela mě zarazily arašídy. L.K. téměř ve všech knížkách má uvedeny arašídy jako TABU pro dělenku. Já to již leta respektuju, že by byla nějaká změna.

    K majonéze: složení , které tady popisujete, tak má tady majonéza z Kauflandu - "Babiččina majonéza" - je vynikající. Raději ji ale používám pouze ve zvířátkách. Obsahuje hodně tuku, jako každá jiná majonéza ,a i když rostlinného, tak pro kytky je ho příliš. Tak pokud musíte někdo majonézu ke kytkám doporučuji si udělalat z olivového oleje doma.

    Právě se mi dopéká borůvkovo- meruňkový koláč z oliv. oleje - použila jsem do těsta med a na drobenku fruktózu, ol. olej a hrubou mouku. Už nádherně voní - jdu na něj.mls smiley 

     
  • Autor: Inava
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:08
     
    13052010154.jpg

    mls smiley Tak tady mám ten výtvor. Chodím kolem jako ta liška a uždibuji - je vynikající.mls smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:13
     

    Chcela by som sa pripojit k nazoru Inavi,

    ja som zo zaciatku zhresila tiez arasidami, ale co som si kupila knizku Korinkovej, kde ich uplne odsudla, tak uz nic s arasidami nejem nono smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:14
     

    Paaaani vyzera uzasneeeeeeeeeeeeee, chjo a ja mam zrovna zviratkagrinning smiley flower smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:23
     

    Přeji kezký podvečer, i když tady je zakaboněno.

    K snídani jsem dala ten zázrak - obal kelímku sliboval bílou hmotu, po otevření kelímku to bylo hnědé a blééééééé, takže už to nikdy nekoupímtongue sticking out smiley

    K snídani jsem tedy měla hnědé bléé, k obědu zelnačku a bramborový knedlík se špenátem, na svačinu kousek rohlíku a kokosovou musůi tyčinku a teď k večeři čočkovou polévku a pohankovou housku, jako zákusekkuřičné DIA placky, polévané kakaovou polevou s DIA marmeládoumls smiley

     

    Inava - taky bych uždibovala - vypadá krásněmls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:29
     

    Ahoj Inavko! flower smiley už jsem si říkala, kde se touláš...

     

    Jinak pro mně je též novinkou, že by se arašídy s kytičkami mohly confused smiley nějak jsem je prostě vyřadila - ale ani mi to nedalo moc přemáhání, stejně mi bývalo po nich těžko...

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:39
     

    Teda holky teť jsem se přejedla,udělala jsem šunkový sojový granulát orestovala,dala k tomu cibulku.sojovku,kečup,gril.koření,no a k tomu šťouchaný brambor mamža dostal s těstovinama a jsem najedená mls smiley mls smiley mls smiley fakt dobrota.

    Petronelko koukám skoro stejné papů,Zítra budou také zvířátka také stejně,jen se mě nevaří žebra no také bych si dala,tak příště.

    Jaxi-jaký jsi měla zázrak?že fuj,fuj.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 18:39
     

    OBI - byla jsem v Lounech jen ne skok, pracovně a náhodou jsem zabloudila do tohoto obchůdkugrinning smiley

    Camonca a Romca - hojky thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down , jste za včerejšek šikulky, moc vám přeji, aby jste nenabraly to, co jste shodily - mě se tedy za ten úplněk - vrátilo úplně všechnoplease smiley

     

    Anomis - v restauracích se stravuji téměř denně a zvířátka, se dají lépe a pohodlněji praktikovat, se zeleninou oblohou k "flákotě" není problémgrinning smiley ...s kytičkama po restauracích se ještě pořád peruplease smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 19:04
     

    Mna by tiez zaujimalo co za fujka to bola Jaxigrinning smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 19:33
     

    Este by ma zaujimalo, co je to sunkovy sojovy granulat??? Kde sa da zohnat a chuti ako sunka ci ako, prvykrat to pocujem a to som myslela, ze uz ma nic nezaskoci grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.