pondělí 29. dubna, 08:06 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: Obi
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 18.05.2010 13:32
     

    nestíhám vás číst holčiny, tak aspon zdravím, dnes mám zvěř

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: Obi
    Status: nováček

    AHOJ

    Datum: 18.05.2010 13:32
     

    nestíhám vás číst holčiny, tak asp

    nestíhám vás číst holčiny, tak aspon zdravím, dnes mám zvěř

    on zdravím, dnes mám zvěř

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 24.05.2010 20:55
     

    Ahoj děvčata, konečně se zase ozývám, dneska máme zvířátka - dali jsme si grilované stehýnko a zapečenou brokolici se sýrem, na zítra mám připravené jahodové knedlíky. V sobotu jsem dělala smažák v mikrovlnce a moc jsme si všichni pochutnali. Jinak u nás opět krásně prší, snad to do rána přestane, jinak se zase budeme brodit do školky, Dneska jsme přišli pěkně promočení, protože co nenapršelo z mraků, tak doplnily projíždějící auta a pak to ještě malý prometl trávou - tak byl i zespoda. No hrůza. Jediná dobrá zpráva, že se mi konečně pohnula váha směrem dolů a to o 2kila tak snad bude pokračovat. Od ledna se mi ručička na váze skoro nepohnula, i když cm na kalhotách dost ubyly

     
  • Status: nováček

    Re: Yris

    Datum: 30.05.2010 17:32
     

    Ahoj holky,tak to je v pytli,začínám s Kořenou už týden,a dneska mám zvířátka a na bonduel zelenině byla kukuřice,je to tam psaný jako zelenina,a pak jsem se dočetla,že je to kyti,tak je to celé v pytli a můžu začít od 0, bych do toho kopla thumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Markéta277

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 09.11.2010 10:56
     

    Ahoj holky, chci se k vám přidat, ale nevím, jestli tomu přesně rozumím. Jeden den jím zvířatka a druhej kytičky a to se tak furt střídá??? jo a na oběď třeba nemůžu brambory se sýrem, nebo s masem? děkuji za odpověď smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Markéta277

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 09.11.2010 10:57
     

    Ahoj holky smiling smiley , chci se k vám přidat, ale nevím, jestli tomu přesně rozumím. Jeden den jím zvířatka a druhej kytičky a to se tak furt střídá??? jo a na oběď třeba nemůžu brambory se sýrem, nebo s masem? děkuji za odpověď smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.