neděle 28. dubna, 22:09 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Status: začátečník

    micinka

    Datum: 13.05.2010 22:09
     

    Tak to som rada, ze aj na Slovensku uz normalne predavaju taketo veci smiling smiley. Ja som delila asi pred desiatimi rokmi, dala som dole 25 kil, len som sa vykaslala dalej na delenku, to bola osudna chyba, no a teraz som tam kde som bola, kazdopadne v tej dobe sa dali zohnat lem sojove platky a kocky a biele tofu, teraz je to omnoho jednoduchsie, plno veci na vyber, proste kraasa.Drzim palce nech ti to ide tak nadherne jak doteraz, ja na delenku nedam dopustit!!! flower smiley

    Presne od arasidov na mile dalekosmiling smiley. Ked tak si kupim nesolene kesu alebo mandle, a po pravde aj to jem s rozumom nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    micinka

     
     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:15
     

    dakujeeeeeeeeeem flower smiley

    vies ja vzdy schudnem na zaciatku rychlo a potom sa vaha sekne a dlho dlhoooooooooo nic tak som zvedava

    v kazdom pripade budem musiet prestudovat tie recepty co tu holky dali lebo takymto tempom mi pojde salat uz aj usami a hore krkom coskoro smiling smiley

    sa pamatam ako cca 12r dozadu kupila matka sojove platky a kukali sme jak vyvaleni co to je a potom sme to asi o pat rokov nasli v spajzi nezjedene,zabalene grinning smiley

    nikto nevedel,co s tym a ako to pripravovat

    no to bude nadludska uloha najst u nas v supermarketoch nieco ako sojova pomazanka a spol ale hadam sa zadari

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:16
     

    Tak mám po kešunkách sad smiley musím si najít jinou dobrotu na zobání... mls smiley

    micinka111 - gratulujiii smiling smiley za jak dlouho jsi to shodila??

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:24
     

    Heeeeeeeej presne, som si akurat zaspominala, som sa vtedy odhodlavala to spravit dva tyzdnegrinning smiley. Mamina potom vymyslela vysmazene rezne z nich v trojobale bez vajca, vysali sme vsetok olej co siel a jedli to ako smazene rezne a to bola mnamkaaaaaaaaa, Myslim, ze v tesku zozenies aj sojove jogurty a take veci, ja som z Nitry a tam to v Hypertescu aj v tej dobe mali. Tak sa treba len porozhliadnut, ono tu v prahe mas na kazdom kroku pomaly Zdravu vyzivu...a aj v tych velkych obchodoch zozenies sojove parky , rozne tofu a tak, ale nemam to prejdene na Sovensku, budem drzat palce, ono na delenke je to skvele, ze je variabilna a nemala by si sa nou prejest...Ja mam este dve stare kucharky delenej stravy a teraz som si kupila aj od Korinkovej Ja vim...ale aj tak si vymyslam veci od vymyslu sveta sama, bo ako na lososa napr.fakt nemamgrinning smiley

     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:32
     

    lucka

     

    dakujem winking smiley ,no necely tyzden dietujem,teraz neviem presne,4-5 dni sa mi zda

     

    bublinka

     

    ved to,u nas je to ozaj zle so zasobovanim zdravou vyzivou fakt som dnes pobehala cele hypertesco a tie sojove veci som nenasla,tak neviem,ci som slepa alebo ozaj nemaju smiling smiley

    celkovo su v cechach vzdy o krok vpred,aj v dm drogerii maju mesiac veci o kt.tu este nepocut a sirsi sortiment,asi sadnem na vlak a pojdem na nakupy,do ceskeho tesina do mam blizko smiling smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:40
     

    To je skvely napad, ked mas moznost skocit do Ciech tak sa to fakt vyplati, je to sice trosku namahavejsi sposob jak sa dostat k jedlu, ale za tu zmenu stravy to asi stoji flower smiley. Ja sa zas tesim jak bude leto, vtedy je tolko moznosti a hlavne za super ceny, cukety, karfioly..... smiling smiley

    Potom daj vediet ako si dopadla, dobre?smiling smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 07:32
     

    Ahoj holky...a destove rano flower smileyopet zviratkuji,ale velke rozhodovani bylo winking smileyzvitezil rozpeceny hermelin na bavorske sekane mls smileymusime na kontrolu k dr.tak asi az po obede se vratim.))Mejte se krasne flower smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 07:45
     

    Dobré deštivé ranko dělenky. Tak já dnes ráno vlezla po dlouhé době na váhu a po měsíci a dni dělení mam dole jen 2 kg. angry smiley Asi dělám něco špatně, ale vůbec nevim co, když ostatní z vás máte dole třeba 3 kg za pár dní. Ach jo. Ale jak píšete, nevzdávat se a vydržet. nono smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 08:07
     

    Dobré ráno všemsmiling smiley flower smiley ,já dnes zvěř,mám dnes volno tak jdu do města a do zdravěnky,snad tam něco ulovím,ještě se stavím v knihovně sice je hnus prší sad smiley ale co mám čas tak budu šmejdit.Jo a v PENNY mají řecký jogurt kilový za pajdu.flower smiley Zatím pá mažu .

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 08:14
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    dnes si dám opět kytí.K snídani si dám mazanec s domácí marmoškoumls smiley a kafíčko se smetanovým zajícem.coffe smiley Včera dcera dostala chuť na pizzu,tak jsme si ji udělali k večeřimls smiley .No,hotocé orgie,byla to dobrota!!!mls smiley mls smiley mls smiley Manža ,ža si k tomu dá vínko a já neodolala.drinking smiley grinning smiley Takže zbytky budou k obědu a k večeři kvasnicová pomazánka a čestvý domácí chlebík z pekárny.mls smiley Na sváču si dám karamelový pudink s dělenýma piškotoma.winking smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 08:44
     

    dobre ranko devcata)))))tak sem vcera zhresila normalne sem se picla ))))to sem ale pitoma 2 dny doma dneska v praci a 14hod no asi tu chcipnu )))) uz mam v sobe 2 litry caje eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley co budu jist tak to jeste zatim nevimconfused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Krásné ránko dělenušky

    Datum: 14.05.2010 08:49
     

    Dnes mám lítání skrz miláčků narozeniny,musím nakoupit pro dort pro výzdobu,včera jsme byli v H.Králové pro houpačku na zahradu at mají broučci o zábavu posaráno,ale když vidím to počasí,tak mi je do breku,máme to na zahradě s grilováním,tak snad zítra bude lípconfused smiley někdo se tady včera ptal,jaké kakao se dá použít v kytí,tak já mám ze zdravěnky BIO MÉDU,bez cukru a se zeleným zajícem a troškou medu je to mnamka doporučujimls smiley dnes tedy kytí k snídani tm.chléb s dia marmeládou a soj.kakaomls smiley k obědu špagety s uzeným tavenýremmls smiley a k večeři si dám brokolicový salátmls smiley Tady lije jak z konvesad smiley tak mějte i tak krásný denflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 14.05.2010 09:32
     

    Dobré ráno holky, tak jsem se rozhodla na dělenku nezanevřet, strčit váhu pod postel a nevystrčit ji dřív než příští týden.)

    Chtěla jsem se zeptat, jestli je nějaký rozdíl mezi zeleným a modrým zajícemsmiling smiley

    Děkuju za odpověď a přeju krásný den, paaaa

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lee

    Datum: 14.05.2010 09:38
     

    Jen v přidání minerálů.winking smiley Zelený je obyč a do modrého přidávají vápník a ještě něco,ale teď si nevzpomenu cogrinning smiley .Já je střídám.Cenově jsou stejné.winking smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re:

    Datum: 14.05.2010 10:15
     

    holky dala sem si zase caj asi uz sud nemam na nic ani chut jenom mam porad zizen no posr......sem to tedy do 20hod tu fakt chcipnu angry smiley angry smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.