neděle 28. dubna, 22:25 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 08:01
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    dnes mám kytí.K snídani bude mazanec s domácí mamoškoumls smiley a kafíčko se smetanovým zajícem.coffe smiley K obědu budu dělat chlupaté knedlíky a k nim udělám takový hokus pokus.grinning smiley Osmahnu cibulku,přidám listový špenát, a přidám smetanového zajíce zředěného trochou vody,aby byl hustý a česnek.Hotové jídlo na talířku posypu ne drobno nakrájeným uzeným tofu osmahnutým do křupava.mls smiley Tak jsem zvědavá co z toho vznikne.grinning smiley K odpolední kávičce si upeču jahodové řezy a k večeři ještě nevím,ale asi vyrobím tofu pomazánku dle Yris.mls smiley

    micinka

    Pizzu dělám klasicky hladká mouka,sůl,voda,olivový olej a kvasnice.Je to 100% kytička.winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: yris
    Status:

    krasnou sobotu vsem!

    Datum: 15.05.2010 08:24
     
    p5150559.jpg

    Tak hlasim po 3 dnech zvere ani deko dole grinning smileyuz2mesice mam jakysi stopstav grinning smileyco nadelam...dnes dam kyticky k snidani mam suprovy domaci chleba z intersparu thumbs downk obedu zeleninka..testoviny. flower smiley

    Marci...taky udelam pomazanku z tofu))jen nemam kren skoda,ale koupila jsem nejakou pastu z oliv mls smileyjo a nejake sladidlo na bazi sukralosy...muzu?je o 65%min kaloricke nez cukr ale 10krat drazsi)) eye popping smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Yris

    Datum: 15.05.2010 08:34
     

    Sukralózu jsme s holkama řešily myslím ještě na Omlázku,ale nějak jsme se nedopátraly a ani L.K. tuším tenkrát neodpověděla.eye rolling smiley Takže jsme nakonec usoudily,že ji nebudeme používat pro jistotu.winking smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 08:37
     

    dobré ráno,já mám upečenou roládku,teť jsem tam šoupla těsto na strouhanku,vařim zelíčko a upeču sekanou,ale nemám šléhu,tak tam dám zakysanou a nastrouhám sýr tak snad to nevadí.Ještě udělám tvarohovou buchtu(nebo jak to nazvat)za studena s želatinou a mandarýnama zkusím udělat pudink z kuzu a že bych ho tam šoupla bylo by to barevné.mls smiley

    Jinak všechny po ránu zdravím.flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 08:45
     

    Marci....no snad nemuze byt horsi nez ostatni sladidla.

    Danus..... confused smileynevim jestli z kuzu pujde tak tuhy puding ,ten co jsem posilala fotecku byl z xanthanu/z gumy flower smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Krásnou sobotu dělenky

    Datum: 15.05.2010 09:06
     

    Dneska máme oslavu,tak mám zvěř,doufám,že nezhřeším a budu poslušnánono smiley něco na mě vlezlo,mám rýmu a škrábe mě v krkusad smiley zkusila jsem k snídani jogurt s medem a oříšky k obědu čínu z vepřového a k tomu lilekmls smiley a pak grilované masíčkomls smiley venku to stojí za prd,tak doufám,že se nám vše vydaří,hlavně nesmí pršetnono smiley holčinky mějte hezký víkendflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 10:23
     

    Dobré ráno, tak dnes pokračuji ve zvěři, přemáhám se abych nevlezla na váhu eye rolling smiley stejně vlezu, jsem hrozná grinning smileyk snídani si dám tvarůžek s medem, k obědu dnes bude ražniči se salátkem thumbs downzítra jogurtové řízečky mls smiley

    Holky chtěla jsem se zepat na tu strouhanku. mám ji od včera na topení a nechávám korat ale čekala jsem že to bude takové křupavé ale já mám to těsto takové měkké, je to ta dobře ???

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Krásnou sobotu dělenky

    Datum: 15.05.2010 10:39
     

    krasny den vsem ))))flower smiley jsem opet v praci venku je pod mrakem ale neprsi tak to snad vydrzi )))))ja sem se dnes pustila do kyti k snidani celozrnna houska s pomazankou s avokada k svace mam tvaroh na sladko a na obed spagetymls smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Hezkou sobotu všem

    Datum: 15.05.2010 10:40
     

    Tak já dneska zase pro změnu zvířátka a budou i zítrawinking smiley ráno jsem posnídala šunčičku se sýrem - rozpečenou v mikrovlnce mls smiley dostala jsem rebarboru, tak udělám roďce koláč a sobě tvarožník - dělávám si ho s meruňkama a to je bašta, tak na něj zkusím i tu rebarboru winking smiley jinak k obědu bude kuřecí kapsa plněná šunkou a hermelínem mls smiley

     

    Holky, včera jsem měla kytí a k večeři jsem si udělala taky pomazánku z tofu podle Yris mls smiley jsem do ní úplně zamilovanálove smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 10:53
     

    Holky poraďte mi prosím ještě jakou si děláte zmrzlinu ??? Já tu co dělala včera (kakaová zmrzlina, 5x po půl hodině se šlehala) mám zase jako beton přitom v receptech je napsáno že bude krásně jemná ??? Kde můžu dělat chybu??? Dělala jsem ji přesně podle receptu...nedáváte jí třeba do lednice místo do mrazáku ??? sad smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 11:05
     

    Yris-byla jsem obezřetná a nejdřív to zkusila a zjistila že to opravdu tak neztuhne,ještě že tak.Yris u vás tu gumu prodávají ve zdravěnce?please smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 11:52
     

    Monisek.....taky jsem do ni zamilovana))dokonce jsem si nelenila vykopat kren na zahradu grinning smiley

    Danus prodavaji ve zdravence ano,ale tak jina alternativa je dortove zele))poradne silne alespon dvakrat jak je v navodu))taky chci dneska pect)))mnamku)) flower smileya pouziju ho. mls smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 12:24
     

    Holky uffff.Dovařila jsem a chlupaté knedlíky letěly do koše!!!angry smiley thumbs up Rozvařily se!thumbs up Takže místo toho jsem uděla

    těstoviny.winking smiley Do pomazánky jsem místo křenu picla česnek a sojanézu.mls smiley Je to mňamka.mls smileyŘezy už se mi chladí v ledničce.Trochu jsem pozměnila recept,tak kydž to bude lepší,receptík opravím.winking smiley

     
  • Autor: f.mamina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 13:06
     

    Zdravím.

    Tak, jsem spapkala včerejší cuketo-houbový buřtgulášek, dám kávičku a razím na koníčky. Dneska máme dostihy. Se těším, jak tam klasika jako vždycky zblajznu jednu"nezdravou" klobásku z grilu. mls smiley Neprší, ale zima je řádská. Vytáhnu radši i zimní bundu, bude tam foukat. eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 13:11
     

    Yris-prosímplease smiley mohla by jsi mě tu gumu u vás koupit a poslat,obratem nebo jak budeš chtít ti pošlu penízky,tady ji neseženu.Jestli ano napiš jak chceš poslat peníze jestli dopředu nebo potom.Děkuji za ochotu.Já mám po jídle dala jsem si sekanou se zelím a orestovala k tomu cuketu,zákusek jsem si dala 3ks roládky a kus tvarohového dortíku.Zase jsem se nacpala,ale zdravě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.