pondělí 29. dubna, 04:40 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 19:55
     

    Holky, tak jsem úplně v pr..., po týdnu jsem stoupla na váhu a mám o kilo vícsad smiley sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 19:56
     

    Holky,tak jsme dovršily magickou 500!!!grinning smiley flower smiley Se divím,že že nám to ještě nestopli.eye popping smiley

    bublinka

    Sojový šunkový granulát vyrábí Bona vita a je to učiněná dobrůtkamls smiley .Opravdu to nahradí v jídle šunku.thumbs down Je dobře ochucený.thumbs down

    Jaxi

    Jaxinko co to bylo za fujtajbl?grinning smiley

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 19:59
     

    Jo a dělila jsem učitě správně ( až na první den)

    Čím to může být???sad smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 20:06
     

    Dakujem Marcelinko, a da sa to zohnat v normalnom obchode - Albert, Spar, Billa, Lidl???

     

    Pre Lee

     

    Skus zaradit viacej zvieratkovych dni, u mna to zabera, potom si oddychnem pri kytkach a zase naspatek k zvieratkamsmiling smiley Ale na kazdeho funguj nieco ine...Hlavne sa nevzdavaj, u niektorych to stoji niekolko dni az tyzdnou a potom zrazu dve tri kila su fuc winking smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 20:22
     

    Bublinko a Márčí - jablečný krém s jáhlamieye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley - včera jsem se chlubila, cože jsem to dobrého koupilaangry smiley angry smiley angry smiley

    ( možná, kdyby se dochutil fruktózou, ale já po ruce nic nemělaplease smiley )

     

    Bublinko - sójový šunkový granulát mají u nás všude - Billa, Albert atd. - hned u sójových kostek, nudliček atd.

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 20:25
     

    Super, dakujem, tak hned jak budem mat kyticky teda za tyzden tak idem nan smiling smiley. A som rada, ze som si tu fujku nekupila, ono nie vsetko zdrave je zas dobre grinning smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 20:43
     

    Ahojte dělenky, tak jsem dneska zase něco pokupovala, koupila jsem to sušené mléko na zvířátkovou strouhanku- tě pic, 80 ,- Kč,- vyděrači angry smiley hledala jsem všude kakao bez cukru, kde ho kupjete ??? já teda jiné než to fuj holandské nenašla confused smiley koupila jsem nové baterky do váhy a zítra na ní vlezu jsem zvědavá smiling smiley pokud budu hubnout tak je tohle strava přesně podle mého gusta, už 4 dny zvvířátkuju a vůbec mi to nevadí ba naopak a díky vašim receptům mám vařeno každý den a daleko chutneji než kdy dřív grinning smiley grinning smiley joooo a taky sem sháněla tu dia zmrzku od primy ale nikde... kde jí kupujete ??? sad smiley baštím teď kešu ořechy a nemůžu zastavit nono smileymyslíte že mi kešu můžou zabrzdit hubnutí, můžeme je to vím ale i tak ???

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 20:49
     

    Ahojky Lucko,

    mno ak mas zviratka tak sa maju orechy pouzivat len na dochucovanie a mensie mnozstvo, v kytkach muzes vicsmiling smiley. winking smiley

     
  • Autor: Judy
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 20:51
     

    LEE, u mne taky stále nicangry smiley angry smiley

     
  • Autor: Lucia
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 21:35
     

    bublinka118 : ty jo, fakt ?? tak teda nevím myslela jsem že když je něco ve skupině neutrální tak to mohu jíst bez omezení sad smiley

    a to i L.K. v knize pořád zdůrazňuje jezte kolik čeho chcete... tak to asi není zase tak pravda

     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    cojinka

    Datum: 13.05.2010 21:52
     
    cojinka napsal(a):

    škvarková pomazánka je ze sóji, prodává se v malých krabičkách jako paštiky a mají ji ve zdravé výživě, ale viděla jsem ji i v Glóbusu. mls smiley

     

    tak to budem musiet najst aj u nas,inak je to bieda,v obchodoch nemozem najst ani sojovu pastiku...teda myslim klasicke obchodaky ako tesco a spol ale skusim v tej zdravej vyzive mnam ale skvarkovu milujem kvoli nej obeham aj pol mesta grinning smiley

     

    ja som dnes mala zvieratka a zeleninu,na ranajky rajcata,obed varena brokolica a zeleninova obloha a syrova omacka,drzkova polievka a teraz peciem kuracie kridla mnam a 3.5kg je uz dolu huraaa love smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 21:53
     

    Som si to pre istotu este overila v knizke a je to tak, v zivocisnej malo orechov v rastlinnej kolko chces, s tym, ze ziadne arasidy tedasad smiley. Ja si teda tiez obcas zobnem aj pri zivocisnej, ale sa dost hlidam mno, snazim sa nezjest cely 100g sacok ale iba par tak desat mno. Ale je to teda sebazapreniegrinning smiley

     
  • Status: začátečník

    micinka

    Datum: 13.05.2010 21:55
     

    Ty jooooooo gratulujeeeeeeeeeem k zhodenym kileckaaaaaaaaam spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:00
     


    bublinka118 napsal(a):

    Dakujem Marcelinko, a da sa to zohnat v normalnom obchode - Albert, Spar, Billa, Lidl???

     

     

     

    bublinka ja som to vcera kupila v Kauflande u nas,tiez som zvedava smiling smiley

     

     

     

     
  • Autor: micinka111
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 22:02
     

    bublinka

     

    tie arasidy to je najvacsia pohroma pre kazdu dietu,kedysi som drzala tzv.bodovu a tam malo par arasidov viac bodov ako pol kurata takze od nich radsej bocim smiling smiley

    takisto kaloricke bomby boli margariny a masla,mne teraz staci natriet chlieb kecupom prip horcicou a zijem smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.