pátek 30. července, 16:01 Svátek má Bořivoj
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: kaaj

Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 11.02.2021 11:40

kupovala jsem dětem knížky. mi zase kupoval jako děcku dědeček . ještě namátkou - Polámal se mraveneček , Lada říkadla, a hlavně skoro všechny Krtečky. ty měly rády všechny děcka a máme je schované .-

• Autor: Reklama

• Autor: babkaela

Datum: 11.02.2021 15:04

Kájo, na všech těhle knihách moje děti vyrostly thumbs down . Tonda s Krtečkem se seznamovala se slovy a zvuky (ty jsem se snažila vydávat já) ... buhužel, asi jsem ji knížky znechutila, dnes písmenka ani nááááhodou - tištěná nebo nedejbože napsat ... právě se potýkám s úlohou do češtiny, není problém ví vše, ale napsat confused smiley ... tisíciceré gumování, musí to být krásný, píše "blechy", absolutně nerozeznatelné ... prý se v písmu odráží momentální stav "duše", ale kde já dělám chybu, docela mne se.e, že nevím ....

A trošku jinak, když Jéža nenaježil knížku pro mne (mám to dodnes), asi jsem byla hodně zlobivá ....

• Autor: alenak

Datum: 11.02.2021 19:34

dsc08245.jpg
    Další fotografie:

krmíme fest, ještě jsou zásoby předloňských ořechů, jenom přemoct lenost a naloupat.... winking smiley

• Autor: alenak

Datum: 12.02.2021 19:00

dsc08256.jpg

Kordul mě vyhecovala z lenosti a zkusila jsem pro sýkorky malý oboustranný věneček, tak uvidíme, jak se bude ptáčkům líbit. winking smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 12.02.2021 20:21

Kaaj, to je dobře, že předáváte dál své zkušenosti. A vnuk je ve věku, kdy je ještě ochoten to poslouchat a nadšeně to vstřebává.

My jsme tohle pochytili tak nějak samovolně a samozřejmě, protože jsme v tom žili (věděla jsem leccos i o zabíjačkách, i když jsme doma prase nikdy neměli a tudíž ani zabíjačku). Ale vyrůstala jsem na vesnici, blíž přirozenému životu. Městské děti měly zase na vesnici prarodiče...

Dnes se na vesnici žije jako ve městě. Je to pohodlnější, ale taky to pak dětem nic nepřináší, když nemusí pomáhat se sušením trávy na seno, štípáním dřeva na topení, krmení domácích zvířat, práci na zahradě i na záhumenku (max. sekačkou přejet trávník).

kaaj napsal(a):

tento týden chodí vnuk /11 let / k nám na oběd. jde pěšky 45 minut a přijde s hezky červenými tvářičkami , včera jsme mu dali něco jako distanční výuku winking smiley nevěděl totiž , jak se zabíjí prase ... takže seděl ani nedutal , když jsme mu s dědkem vysvětlovali , co jsou troky . proč se říká - blbý jak troky nevíme ani my. pak střelení prasete jatečnou pistolí . jednou řezník špatně střelil a prase pak běhalo u babi po dvoře . nevím , jestli ještě bude Marek jíst jelita , jitrnice a tak - když jsme mu řekli , že se prejt cpe do vypraných střev . spinning smiley sticking its tongue out taky mu dědek barvitě vylíčil . jak se v trokách prase spaří a oholí mu chlupy.. pak to pokračovalo až po uzení špeku a co je uďák ... no měl asi zážitek , dcera za chvíli volala , že ji už po cestě zpět všechno převyprávěl . a stašně se smála.

jo dnešní děcka toho ví velmi málo . hlavně , že se učí anglicky. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

nevím , co mu dnes dědek zase připraví - jinak dcera je doma a může uvařit , ale chce aby šel kluk i ven . a ne jen čuměl na internet .

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 21.02.2021 08:44

Včera jsem se pobavila v Albertu. Stála jsem u regálu a najednou se mě někdo zezadu dotkl a povídá - slečno, prosím vás ... tak jsem se otočila a tam stála taková malá babička. Chudák se zarazila a prý - jejda, promiňte, vy už budete asi mladá paní, viďte grinning smiley grinning smiley grinning smiley podotýkám, že je mi čerstvých 50 winking smiley

• Autor: 256
    Status:

Datum: 21.02.2021 09:48

Tak to máte dobrý, slečno, mě je lehce přes 50 let a někdy mu v tramvaji pouští sednout

• Autor: kordula

Datum: 21.02.2021 14:07

Já mám přerostlý vlasy a nosím culíky. Jak by asi oslovily mě eye rolling smiley grinning smiley

Datum: 21.02.2021 19:52

Já si teď ani culíky ani ohon neučešu, byla jsem v pá na kontrole jako rozcásanej bezďák stydlin smiley

• Autor: bosk

Datum: 21.02.2021 20:14

s přerostými vlasy jsme na tom asi všechny stejně.Já jsem zaváhala před svátky a teď to mám grinning smiley

• Status: expert

Datum: 21.02.2021 20:27

Ofinu si stříhám podle brýlí a vzadu mám vlasy po lopatky, normálně si je ustříhnu a bude, už mi to vadí.

Datum: 21.02.2021 20:47

Vlasy si stříhám sama už dobře 8 let, ale .... zrovna minutý pátek, kdyyž jsem si přivodila frakturu, jsem si je chtěla umýt, nedošlo k tomu, do culíku )tak jak ho mám mnoho let) si je jednou rukou nesvážu .... jen nepohodlí.........

• Status: expert

Datum: 21.02.2021 22:27

Mě stříhá už 20 let kamarádka, jen teď netuším jak na tom teď je. Navíc má její dcera roztroušenou sklerozu, tak bych ji nerada třeba ohrozila.

• Autor: maguska
    Status:

Datum: 21.02.2021 22:54

Tož to mám podobné, naposled jsem byla u kadeřnice v červnu spinning smiley sticking its tongue out

Pak jsem jsem začala marodit s prasklým meniskem, když jsem byla po operaci trochu lepší tak jsem chtěla se domluvit s kadeřnicí když to uvolnily jenže jsem to nestihla protože to zase zatrhli. Nejhorší je to barvení tak dlouhých vlasů, ofinu zvládnu ale ty dlouhé vlasy ne sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Islám Venkovní ibišek-ibišek syrsk..

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Zajímá vás aspoň okrajově toto náboženství? Odsuzujete je nebo vás naopak přitahuje svou "jinakostí" nebo jak to nazvat?Za sebe můžu říct, že mě zajím

Autor: Anavi - 11.11.2007 18:35
Rubrika: Náboženství - Komentářů: 45

Loni jsme je probírali v tématu Keře a keříky, ale myslím, že si zaslouží zvláštní diskuzi :).PRUNED

Autor: Anavi - 20.05.2008 11:24
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 200
Blog: Vole, jsem jakoby starej….   

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Galerie: Moje další vnouče Nuda v městě Každý počítač ná své mouchy
  Moje další vnouče
Autor: Blb - 26.12.2006 22:32
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 6
Nuda v městě
Autor: Blb - 30.12.2006 22:12
Rubrika: Puberta a dospívání - Komentářů: 9
Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.