neděle 28. dubna, 16:46 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.11.2023 19:02
     



    kaaj napsal(a):

    Kordul - v úterý mně Zuzka veze na kontrolu do Třince - se srdcem - jelikož tam ještě nebyla- tak je při jejím smyslu pro orientaci možné , že dojedem do Polska winking smiley

    ještě k těm myslivcům -- te´d je před hony kontrolují na alkohol - u nás nevím , že by se někdo zaměnil s prasetem spinning smiley sticking its tongue out. soused Vašek se o honitbu vzorně stará - vozí zvěři celoročně potravu a má tam na stromech vybudovaný posed ve kterém někdy i spí .jinak nepije , protože je strojvedoucí vlaků . -

    Kdyby jste zabloudily do Polska, nezapomeň si koupit Nutelu, mimo jiné

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.11.2023 21:51
     



    jaja99 napsal(a):

    Eli ono je to spíš vtipkování, protože to téma je dost okaté a malérů bylo víc než dost. U nás se nesmí od října asi od 17 hod do rána do lesa vůbec. Prasata nám chodí 50 m od baráku a ďoubou kde najdou vlhké místo. Kdyby to tak prodávali dala bych si kus nikdy jsem neochutnala. Srnčí mi nejede je to suché a tuhé, divočák by byl určitě lepší:-).

    Jájo, ochutnala jsem snad každou zvěřinu, umím připravit .... dost let už nedělám, dědek svýma kacema jak je to nej, nej. a jak ulovil nám ji znechutil ... nejíme nikdo, on a jeho kamarádi jo, umí udělat řízečky ze zvěřiny (já potom uklízím nepořádek v kuchyni a půl dne větrám bo připálí, ale všichni mají boule za ušima jak žerou), naštěstí tak 3x do roka. Srnčí na smetaně je pro mne nej mls smiley , ale musí být ze srny, ze srnce tak guláš nebo řízek, ale pomalé vaření, smažení a naložené předem. Divočák mi nic moc neříká, nezdá se mi nějak, že bych padla na zadek. Dančí je uplně jiný level - křehčí a chutnější než hovězí. Jelena jsem jedla kdysi v pradávnu v nějaké restauraci, nemusela bych ho mít. Z mufloního jsem dělávala guláš pro lidi, co nám přišli pomoci na vybírání brambor, taky dávno tomu, chutnával - nevím zda to nebylo jen situací a prostředím. Bažanta jsem nejedla už hodně dlouho ... od té doby, co kdysi dovezl chlap a já byla nějak v kalupu a než jsem se dohrabala oškubat, stáhl ho z kůže ... dobré tak max, na polévku ... ale upekla jsem, snědl ho celého a mlaskal jak je vynikající.

    Kdysi jsem chtěla aby z honu zajíce dovezl, takový zajíc na smetaně, na divoko, aaach mls smiley mls smiley ... jenže, usmyslel si, že zajíc má nevyvrnutý a nestažený viset někde dva dny venku ... nevěděla jsem, neřekl, za dva dny jsem šla stáhnout a vyvrhnout - to on nedělá - pod kůží mraky červů - šel do popelnice ...dodnes je mi nab.ití.

    A ještě k tomu "lovu" ... lidi jsou neskutečně ne bezohlední, ale spíš hloupí ... dědek s flintou sedí na stoličce - maminka s děckem v kočárku se postaví metr před něj a zcela ignoruje jeho výzvy aby šla jinak - chlapeček chce vidět kombajn - mohlk by v tu chvíli střílet bezpečně? asi ne. Chlap vidí, že tam stojí 5 lidí s puškama a pustí na volno psa a jde jak na procházce, však na procházce je a kolem běží divočáci, pes naštěstí nereagoval, poté ženská jede kolem, na koni, co jedna ... bylo jich víc ... můžou myslivci střílet, asi ne.

    Kamarádovi chodí prasata až téměř k baráku. Sice je myslivec, ale ... je to v zástavbě a navíc jiná honidba .... není jejich členem (i když fňukají, že jich je málo, nabízel se jim, ale nectějí) ... nemůže střílet. Jezdí docela fest krmit o 2 km dál aby je odlákal. Asi tak.

    Slyšela jsem, že tady na Vysočině už zastřelená prasata snad zahrabávají do děr nebo nechávají jen tak ležet pro lišky ... prý to ani výkup nechce .... ?????

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (25.11.2023 21:57)
     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.11.2023 22:06
     

    Elo co je s omáčkou tak to neee úpně mi to kroutí žaludek. Řízek bych si dala to jo, nebo něco se zeleninou, proboha jen ne guláš nebo na smetaně. Alespoň , že to pro lišky nechávají. My problémy se zvěří máme rok od roku větší viz letos nemocná srnka, jsme jiná honitba, ne místní a navíc mezi barákama. Mívala jsem ráda koroptve, zajíce neee to je taky s omáčkou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.11.2023 22:28
     

    Já jsem nikdy divočáka ani jinou zveřinu neměla. Možná, jako malá jsem měla řízek ze srnky a dodnes na to vzpominám. Byl moc dobrý.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.11.2023 07:06
     

    divočáci se mají střílet i kvůli moru prasat - takže jedině až po veterině, ale neslyšela jsem ani ránu- takže nevím jestli se ten hon konal . dále nevím , co po tmě v noci dělal u vody ten rybář . tady se to rozhlašovalo , aby lidi nešli do lesa ???? chudáci ti, co stříleli i ten nebožtík . sad smiley

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.11.2023 14:10
     
    20231124_142821.jpg
    Další fotografie:

    Květinářství Fantastic: Vánoční prodejní výstava

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 27.11.2023 12:36
     

    tak musím učitelům projevit vděk - když není škola, tak přišli ti dva školáci a sundali polovinu záclon- až na ty balkonové veliké .. a hned do pračky. v prádelce jsem zjistila dědkův děsný bordel , takže jsem nařídila pozametat a uklidit v sušárně .. hned z pračky zpátky na okna . takže fajn thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 27.11.2023 20:47
     



    kaaj napsal(a):

    tak musím učitelům projevit vděk - když není škola, tak přišli ti dva školáci a sundali polovinu záclon- až na ty balkonové veliké .. a hned do pračky. v prádelce jsem zjistila dědkův děsný bordel , takže jsem nařídila pozametat a uklidit v sušárně .. hned z pračky zpátky na okna . takže fajn thumbs down

    Tak alespoň k něčemu byla ta stávka dobrá grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 28.11.2023 13:00
     

    jsem z Třince doma.. cesta děsná . mlha déšt´ se sněhem - ještě že byla cesta holá.

    dopadla jsem přiměřeně. mitrální chlopeň není dobrá sad smiley . byla tam fajn doktorka , co už jsme se potkaly . minule mi dělala echo a probraly jsme růže, dnes mně nadšeně přivítala a že už jsou růže v zemi . winking smiley 

    taky mi opatrně sdělila, že už tam nemusím jezdit - ať se neurazím -- čímž mně rozesmála. v autě jsme s dcerou řešily , že už tam nechci jezdit . chodím na kardio do Příbora a je to soukromá ordinace jejich kolegyně z Třince. tak prý to je ok -- a kdyby bylo zle , tak mně stejně pošle k nim do Třince. takže fajn thumbs down

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 28.11.2023 14:10
     
    20231128_132002.jpg

    Dnes jsem se pustila do výroby kiwi likéru, tak snad se zadaří drinking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 12.12.2023 20:59
     

    Dnes 12.12.1922 a dvojčata, táta a strýc by měli 101 let

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 13.12.2023 12:27
     

    Holky dávejte na sebe pozor, je to tady děs. Máme na pokoji dva nové příjmy, jedna paní 90, spadla když šla do schránky, půlku obličeje modro krvavá, druhá, asi mladší, neví kde se tady vůdec vzala. Další bvě mají něco jako já, jsou po operaci a chudinky děsně trpí. Čipera jsem tady já , pokud nejsem uvázaná na kspačce.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.12.2023 13:41
     

    Kordul, opatruj se.

    Já dnes byla na vytažení zubu, zánět, otekla jsem. Dr. byla super, chodím k její matce, mladá je lepší. Dostala jsem 1 hod. před zákrokem atb., to se prý dává, a musím využívat, snad to bude OK. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.12.2023 14:59
     



    alenak napsal(a):

    Kordul, opatruj se.

    Já dnes byla na vytažení zubu, zánět, otekla jsem. Dr. byla super, chodím k její matce, mladá je lepší. Dostala jsem 1 hod. před zákrokem atb., to se prý dává, a musím využívat, snad to bude OK. smiling smiley

    Ty máš něco se srdcem že ATB, já to prý musím mít taky a říkala jsem si jak na ně bude koukat

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.12.2023 15:04
     

    Tak ať se dáte do svátků do pořádku. please smiley

    Aleno, dávají svědomití zubaři. Předchází spoustě komplikací i když zrovna přítel zbytečného užívání antibiotik nejsem. A veterináři užívají skoro vždycky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.