neděle 28. dubna, 08:19 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 07.01.2024 19:55
     

    Přes Vánoce jsem si dal chvíli volno od počítače.

    Tak všem dodatečně přeju šťastné a veselé Vánoce a hodně štěstí do nového roku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:04
     

    Fiala...Jurečka se omluvil , pochybyl. Zůstává, kurva, kde to jsme . A to ještě neřekli za čí peníze ten mejdan byl.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:06
     

    Nechci být žádný mravokárce, ale přijde mi od člověka v tomto postavení trochu neetické se bavit na vánočním večírku po té, co zemře tolik mladých lidí za tragických okolností. Ale každý máme nějaké svědomí... a někdo žádné.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:15
     



    Anavi napsal(a):

    Nechci být žádný mravokárce, ale přijde mi od člověka v tomto postavení trochu neetické se bavit na vánočním večírku po té, co zemře tolik mladých lidí za tragických okolností. Ale každý máme nějaké svědomí... a někdo žádné.

    Měl letět, za Babiši musel odejít Primula ,že neměl roušku na pár kroků k autu a toho by se našlo víc.

    A ještě něco ,najednou řeši FF fakultu, bezpečnostni rámy atd. , ale nějaký pošuk může vlezět kamkoliv. Slováci to řeší jinak, jsou mnohem pružnější.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (09.01.2024 11:23)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:34
     

    Když jsem chodila do práce, firemní večírek byl z peněz, které firma vydělala. Salónek v restauraci, večeře, nějaké víno, brambůrky. Nevím, na kolik vyšlo. Možná stejně jako u Jurečky zhruba tisícovka na osobu. Teď jsem na mateřské, čili něco jako státní zaměstnanec. Sešly jsme se v pár lidech v mateřském centru, každá donesla pár kousků cukroví, zázvorový čaj a bylo nám taky dobře.

    Mně to nepřipadá jako nějaké základní lidské právo, že se mají lidé skládat na párty úředníkům. To není nezbytný výdaj. Ne když je v rozpočtu taková sekera. Ne když se pak ve sbírkách skládáme na auto pro charitu, která pečuje o staré lidi, polohovací postele a podobně.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 12:05
     

    Tyhle debilní firemní večírky je zvyk přenesený z korporátních firem. Prosím, pokud to zaplatí třeba Škoda, Google atd. zaměstnancům, jsou to prachy korporátu. I když si dá samozřejmě do daňových odpisů.Totéž třeba soukromník. Ale oni si poradí i jinak. Ve státním tohle naprosto nechápu. Totéž třeba ve špitálech. Peníze na provoz jsou vlastně peníze daňových poplatníků anebo pojištěnců. A zdravotní pojištění je tu spíše daň než pojištění. Je povinné.

    Co je vůbec nejotřesnější jsou ty neuvěřitelný lži a vykrucování. To je úplně k zblití. A vrcholem jsou pak ty kecy a kladení věnců těmihle lidmi. Je to přesně jak v Krylovi. Hrob neznámého vojína. Nasrat, jo,nasrat.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 13:42
     

    U nás máme už několik roků přes knihovnu trénování paměti. Dnes byla předposlední lekce. Lektorka právě vyprávěla o ovlivňování davů, což se jim hodí. Čím více rozbitá společnost, tak se dá více ovládat a průsery se zamáznou bez potrestání. Chování papalášů je jak před r. 89, bohužel. Jurečka je přitom silný věřící za lidovce - alespoň to říká, a lhaní mu jako hřích vůbec nevadí a vůbec se nestydí. grinning smiley Zvyšující odvody je zabíječ ekonomiky a hlavně soukromé sféry. Vypravovala mi kamarádka, jak po úrazu byla na sepsání u dr. pro pojistku, její známý dr. si prostě řekl o provizi, %., že ji to dobře napíše. Hnus, to má být elita. Přitom silně finančně zajistěný. Ale zase, nedělají to všichni, nejsou všichni sttejní, jsou i slušní. Není nic černo - bílé.

    Kryl vnímal, jak se to tu bude ubírat a ty jeho texty jsou nadčasové, bohužel.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (09.01.2024 22:42)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 08:54
     

    Kdyby po mně chtěl doktor provizi za dobré sepsání pojistky, tak bych snad na něj podala stížnost. Jak já tyhle praktiky nesnáším! A vždycky si představím, jak to musí bujet v té politice. angry smiley sad smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 09:18
     

    Kamarádka byla asi překvapená, proto mi to řekla. Je typ, který na peníze taky věří... Její letitý známý, jako lékař výborný, s velkým finančním zabezpečením, furt mají někteří málo. Myslím, že to nebylo poprvé. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 11:29
     

    K Jurečkovi ještě tohle. Je to jen drobnost ale charakteristická pro takové ochránce rodin, jak se lidovci prezentují. [medium.seznam.cz]

    Nakonec on to říkal už dávno a dávno Hus. Bůh je v zásadě něco zcela jiného než nenažraná katolická a nakonec i jiná církev.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 14:00
     

    Píšu to nerada, ale měla jsem kdysi v práci kolegu katolíka. Nikoho tak prospěchářského, podlézavého a podrazáckého jsem dlouho za svou pracovní praxi nepotkala. Takže asi tak... Přiznám se, že jsem ho už pak ráda provokovala, takže když třeba zavolal moje příjmení (jakože zrovna něco chce a já k němu mám neprodleně nakráčet), odpovídala jsem mu s neskrývanou radostí slovy: Neber jméno boží nadarmo (jako to moje). Mohl se pominout.. .(k pobavení všech přítomných kolegů, kteří ho nemohli ani vystát právě z výše zmíněných důvodů). A tohle přesně pak ovlivňuje pohled na tyto lidi. Občas jsem mu říkala, že se chová spíš nekřesťansky, než křesťansky, ale že chápu - dá v neděli pár otčenášů a zase je v pohodě... mohl se pos...!

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 15:30
     

    Kvůli chamtivosti církve upálili Husa, neodvolal, že to jsou hampuni, hrabou majetek

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (10.01.2024 20:33)
     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 15:37
     

    A pan Babiš navštěvuje Jezulátko.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 16:09
     

    Oni lhát můžou, pak se párkrát pomodlí a je odpuštěno. Měla jsem známou věřící, ale co ta dělala, to by mi čest nedovolila, mě to hlava nebrala. Naivně jsem si myslela,že to jsou čestní lidé eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 17:20
     

    Jani, to už je právě ta otázka Boha jako Boha a otázka církve jako instituce, která si z víry udělala dojnou krávu.A nerada se v tomhle pitvám ale jako věřící se prezentuje třeba Kalousek, Havel nakonec skončil jako věřící a třeba i někteří členové Plastic People,konkrétně Mejla Hlavsa, obrátil svou duši k Bohu.Takže když může Kalousek, Havel,Jurečka a třeba Plastici, tak proč by nemohl zrovna tak Babiš?A nedávno zesnulý kníže měl i přes svůj občas poněkud volnější život, co se týče přikázání nesesmilníš, rozloučení téměř jako církevní hodnostář.

    To je právě ten dvojí metr. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.