neděle 7. června, 21:36 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Výsledné hodnocení: 4

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



PRUNED
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 30.04.2025 21:12
     
    11707385_1007923452623365_8281351052932714783_n.jpg

    Také jsem ji poznala osobně,mám po ní pojmenovanou dřevitou pivoňku " Regina " , kterou mě přivezla. Nějak se s tím jejím odchodem nemůžu vyrovnat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Manca

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 30.04.2025 22:05
     

    Teď jsem pročítala čemeřice a tam měla Regina radu na všechno. Slibuju, že žádnou čemeřici neutopím.

    Je to nanic, no. Ještě před měsícem psala, že ji před domem pořád něco předělávají, že doufá, že už je to do smrti naposledy. Tak to se jí splnilo, už má klid a je jí dobře.

     
  • Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 01.05.2025 11:29
     
    50119477_2325695390797914_8195109496998068224_o.jpg

    To je mi moc a moc líto sad smiley sad smiley sad smiley Ráda jsem čítala příspěvky s drahocennými radami. Regi, budeš nám tu chybět love smiley Ať je ti tam nahoře dobře flower smiley. Rodině upřímnou soustrast.

     
  • Autor: Betas

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 02.05.2025 14:21
     

    Dlouho jsem tu nebyla, protoze je tez u nas narocne obdobi, ale ted me naprosto sejmula tato necekana zprava. Nemam slov, je mi to strasne lito, nemuzu tomu uverit a je mi lito, ze jsem to nevedela driv, abych se tez modlitbou vcas primlouvala 🙏🙏🙏

    Dekujeme za vsechny rady, moc me to s Tebou bavilo a zrovna dneska jsem pri praci na zahrade vzpominala na nejake nase "rozdelane vedecke projekty" s cibulovinama, apod. a ze se Te musim hned zeptat, jak to u Tebe ted vypada. Uz mi neodpovis, moc me to mrzi 😢😢😢 Tak Ti jenom vzkazuju, ze mi prece jenom nejake ladoniky letos pokvetou, tak budu vzdy vzpominat, az pokvetou..

    Uprimnou soustrast rodine a vsem blizkym 🌸

     
  • Autor: kaaj

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 03.05.2025 13:50
     
    83227796_2648532825212268_4258321307885633536_n.jpg

    Betas mně to zasáhlo velmi - obě jsme začaly problémy se střevami - před léty. já to ale neměla zhoubné - Regína bohužel jo . ale doktoři si poradili i u ní . dost jsme byly v kontaktu - i s její dcerou Klárkou . , Regina byla dokonce jeden víkend i u mně ve Štramberku .. takže pro mně to byla rána největší --- - bohužel se nedá nic dělat . pohřeb bude u ní na zahradě.nezbývá , než na ni vzpomínat love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Betas

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 03.05.2025 17:29
     

    Opravdu me to strasne mrzi, cemuz bych ani dopredu tolik neverila, kdyz jsme se osobne ani neznaly. Musela jsem na to vcera pak cely den myslet, az jsem si vecer dala sklenku a procitala zde jeji starsi prispevky.. Nevedela jsem o zadnem jejim trapeni, takze o to vic pro me jak blesk z cisteho nebe, mela jsem ji za vitalni. Kdo se ted bude starat o jeji zahradu? Je to u zahradniku smutne, ze neco planuji, zasadi, pecuji a pak uz neuvidi vysledek. Pohreb na zahrade? To je hezke i smutne zaroven.

     
  • Autor: kaaj

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 09:39
     

    Betas- ohledně té zahrady- oni se asi jenom rodina sejdou na zahradě na vzpomínku . love smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 10:25
     



    kaaj napsal(a):

    Betas- ohledně té zahrady- oni se asi jenom rodina sejdou na zahradě na vzpomínku . love smiley

    Také jsem to tak pochopila, rozloučení bez obřadu v úzkem kruhu rodiny.

     
  • Autor: bosk

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 12:26
     



    kordula napsal(a):



    kaaj napsal(a):

    Betas- ohledně té zahrady- oni se asi jenom rodina sejdou na zahradě na vzpomínku . love smiley

    Také jsem to tak pochopila, rozloučení bez obřadu v úzkem kruhu rodiny.

    Tam,kde to měla ráda.

     
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 15:42
     



    bosk napsal(a):



    kordula napsal(a):



    kaaj napsal(a):

    Betas- ohledně té zahrady- oni se asi jenom rodina sejdou na zahradě na vzpomínku . love smiley

    Také jsem to tak pochopila, rozloučení bez obřadu v úzkem kruhu rodiny.

    Tam,kde to měla ráda.

    Myslím si , že už budou mít urnu na zahradě.

    Rozloučení s ní , pěkně mezi kytičkama .

     
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 15:44
     

    Copak je vlastně s Lenkou ,ví někdo?

     
  • Autor: kaaj

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 18:36
     

    se kterou Lenkou? spíše , jak to vypadá s Eli??

     
  • Autor: babkaela

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 19:03
     

    Rozloučení s Reginou bude v místech, kde to měla nejraději. Zpráva, i když jsem věděla o jejích neduzích, mne zasáhla velmi. Bude mi chybět.

    A já jsem už skoro měsíc doma, jen stále chodím s francouzskou holí, nejde mi pořádně se ohnout, tak zahradu pozoruji jen při každodenní procházce - co tam zase synátor udělal, případně zrušil. Zasázeeny máme jen brambory, k rajčatům a dýním se snad někdy kluci dohrabou. A zlobí počítač.

     
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 19:33
     



    kaaj napsal(a):

    se kterou Lenkou? spíše , jak to vypadá s Eli??

    ano myslela jsem Elenku, psala jsem na mobilu a špatně vidím eye rolling smiley , ale ozvala se Lenka mě a pěkně jsme si popovídaly a obrečely Reginu sad smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 04.05.2025 19:39
     

    Copak je vlastně s Elenkou ,ví někdo?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.