neděle 28. dubna, 19:34 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 20:00
     

    Kordulko, zhruba 30 let dle ministerstva. Ale je to trochu složitější.

    [www.veteran-prodej.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 21:44
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, zhruba 30 let dle ministerstva. Ale je to trochu složitější.

    [www.veteran-prodej.cz]

    1988.... 36 let

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 08:37
     

    jo, to byl stopro Banga, ale jak píšeš . všechno stejné hnízdo tongue sticking out smiley

    jaja99 napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Není to tak dlouho a vedla se tu diskuse o jednom z celé galerie našich zpěváků. Od svých původních textů se prý distancoval a byl to jen úlet. Nejsem si úplně jistá jak to s jeho upřímností vypadá. grinning smiley [cnn.iprima.cz]

    Samozřejmě to není nic zásadního ale má to určitou vypovídací hodnotu o úrovni naší progresívní kulturní fronty. smiling smiley

    Rgi nejsem si na 100% jistá ale ten co řekl to o svých raných textech nebyl Bendik ale Banga, ale ono je to celkem fuk prašť jako uhoď

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 08:38
     

    já ten pocit měla už u toho svého auta, kterému bylo 21 let grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley winking smiley

    kordula napsal(a):

    Od jakého staří je automobil " veterán "?

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 09:33
     

    Včera jsem se chystala na zahradní vyjížďku směr Pardubice. Pokud někdo jezdíte směr Pardubice přes Týnec, jezdí tudy dost lidí, tak opět nepojedete.[www.kolin.cz]

    Musím konstatovat, že by tomuhle člověk skoro nevěřil. Nevěděla jsem,takže jsem si pořádně zajela. dneska jsem se dočetla.

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 21:19
     

    K nám už přiletěly husy a špačci. Kvetou sněženky a lísky, zdá se, že jaro je skutečně tu.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 22:08
     

    Včera jsem slyšela vyzpěvovat kosáka. winking smiley

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.02.2024 16:31
     

    Dnes jsem byla na ortopedii na obstřik/výživu kolen. Jsem lehčí skoro o 2700,-

    Tak to může být 10 dní co mne projela bolest v levém koleně co mám po operaci prasklého menisku, od té doby mne bolí a pálí v něm

    Byl tam jiný ortoped, říkal že už je to zbytečné že je to poslední výživa, že je to na výměnu kolene, tak mne zapsal do pořadníku. Čekací doba 2 roky, ještě jsem absolvovala RTG, naposledy jsem byla před 2 lety, doktor se divil že nejsem ještě v pořadníku že jsem ,o už mohla mít za sebou, můj ortoped mi říkával že na to nemám ještě roky spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.02.2024 18:32
     

    Já mám v háji obě kolena, ale po tom co se snažili známému vyměnit kyčel skončil na vozíku, bez jakékoliv možnosti se postavit, nebo o nohu jen trochu oprít, jsem se rozhodla trpět raději bolestí, ale moct nohu nějak používat než se nechat úplně zmrzačit. Navíc se s vyměněným kolenem nesmí klečet, a co pak zahrada?

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 08.03.2024 14:08
     

    Dnes jsem si koupila při nákupu v kaufu jahody. Tak dobré jak v sezoně na zahradě. Takže miska 1/2 kg snědena, až mi je těžko. smiling smiley mls smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 08.03.2024 15:15
     

    Jajo, já měla v pravém zánět, potom v obou na střídačku otoky a punkce. Samozřejmě že mi chtěli dělat artroskopii, že prý se kouknou. To jsem odmítla a kolena docela fungují, bolesti nemám, ale asi nemají rády teplo, protože v létě občas nabobtnaji, ale na punkci to není. Pomáhá studený obklad.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 17:53
     

    Děvčata a chlapci. Mám dotaz. please smiley

    Včera jsme tu u vína diskutovali, jak dříve ( v 80 letech ) vypadal chlebíček s vajíčkem. Chodila jsem na něj do besedy za 1,5 -, na ceně jsme se tak nějak shodli. Ale jak byl ozdobený?

    Já mám za to, že to byl jen na vece namazaný bramb. salát ( nebo vlašský? ), na něm půlka vejce, přelitý majonézou a navrchu sterilovaná kápie.

    Byly tu varianty se salámem, s okurkou sterilovanou či čerstvou. Ale já myslím, že byl bez salámu.

    Jak ho pamatujete vy? grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil gabca (09.03.2024 18:05)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 19:26
     

    Gabčo, nějak tohle nepamatuji ... já vždy, když byl čas a chuť, v 80. desátkách - jéžiš, takle napsané to vypadá úplně blbě, no nic už) ,,, jsem si kupovala chlebíček s jakousi sardelovou pěnou mls smiley mls smiley , vím, že tam byl kousek sterilované okurky a kapie. Vajíčka já opravdu už od dětských let nemusím - kdysi v pradávnu, šuááájrá je to, mne máma jako nedochůdče krmila furt syrovými žloutky s cukrem - doporučení lékaře .. snad od těch dob vajíčka nemusím, vadí mi i piškotové těsto, nejím ... já jsem asi pěkně vybíravá mrcha stydlin smiley .

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 19:28
     

    Gabco, já bych řekla, že nejdřív byl jen s vejcem a salát vespod a kyselá okurka,kousek kapie. Pak později se začala přidávat uzenina.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 19:48
     

    Jiné než s vajíčkem jsem si nad nikdy nekupovala pátrám v paměti a vůbec nevím. Mě se asi vždycky zatmělo před očima když jsem uviděla to milované vejce natvrdo přelité ještě milovanější majonézou a víc jsem neviděla:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.