pondělí 13. května, 22:42 Svátek má Servác
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 17:55
     

    Od jakého staří je automobil " veterán "?

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 20:00
     

    Kordulko, zhruba 30 let dle ministerstva. Ale je to trochu složitější.

    [www.veteran-prodej.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 21:44
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, zhruba 30 let dle ministerstva. Ale je to trochu složitější.

    [www.veteran-prodej.cz]

    1988.... 36 let

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 08:37
     

    jo, to byl stopro Banga, ale jak píšeš . všechno stejné hnízdo tongue sticking out smiley

    jaja99 napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Není to tak dlouho a vedla se tu diskuse o jednom z celé galerie našich zpěváků. Od svých původních textů se prý distancoval a byl to jen úlet. Nejsem si úplně jistá jak to s jeho upřímností vypadá. grinning smiley [cnn.iprima.cz]

    Samozřejmě to není nic zásadního ale má to určitou vypovídací hodnotu o úrovni naší progresívní kulturní fronty. smiling smiley

    Rgi nejsem si na 100% jistá ale ten co řekl to o svých raných textech nebyl Bendik ale Banga, ale ono je to celkem fuk prašť jako uhoď

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 08:38
     

    já ten pocit měla už u toho svého auta, kterému bylo 21 let grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley winking smiley

    kordula napsal(a):

    Od jakého staří je automobil " veterán "?

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 09:33
     

    Včera jsem se chystala na zahradní vyjížďku směr Pardubice. Pokud někdo jezdíte směr Pardubice přes Týnec, jezdí tudy dost lidí, tak opět nepojedete.[www.kolin.cz]

    Musím konstatovat, že by tomuhle člověk skoro nevěřil. Nevěděla jsem,takže jsem si pořádně zajela. dneska jsem se dočetla.

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 21:19
     

    K nám už přiletěly husy a špačci. Kvetou sněženky a lísky, zdá se, že jaro je skutečně tu.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.02.2024 22:08
     

    Včera jsem slyšela vyzpěvovat kosáka. winking smiley

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.02.2024 16:31
     

    Dnes jsem byla na ortopedii na obstřik/výživu kolen. Jsem lehčí skoro o 2700,-

    Tak to může být 10 dní co mne projela bolest v levém koleně co mám po operaci prasklého menisku, od té doby mne bolí a pálí v něm

    Byl tam jiný ortoped, říkal že už je to zbytečné že je to poslední výživa, že je to na výměnu kolene, tak mne zapsal do pořadníku. Čekací doba 2 roky, ještě jsem absolvovala RTG, naposledy jsem byla před 2 lety, doktor se divil že nejsem ještě v pořadníku že jsem ,o už mohla mít za sebou, můj ortoped mi říkával že na to nemám ještě roky spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.02.2024 18:32
     

    Já mám v háji obě kolena, ale po tom co se snažili známému vyměnit kyčel skončil na vozíku, bez jakékoliv možnosti se postavit, nebo o nohu jen trochu oprít, jsem se rozhodla trpět raději bolestí, ale moct nohu nějak používat než se nechat úplně zmrzačit. Navíc se s vyměněným kolenem nesmí klečet, a co pak zahrada?

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 08.03.2024 14:08
     

    Dnes jsem si koupila při nákupu v kaufu jahody. Tak dobré jak v sezoně na zahradě. Takže miska 1/2 kg snědena, až mi je těžko. smiling smiley mls smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 08.03.2024 15:15
     

    Jajo, já měla v pravém zánět, potom v obou na střídačku otoky a punkce. Samozřejmě že mi chtěli dělat artroskopii, že prý se kouknou. To jsem odmítla a kolena docela fungují, bolesti nemám, ale asi nemají rády teplo, protože v létě občas nabobtnaji, ale na punkci to není. Pomáhá studený obklad.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 17:53
     

    Děvčata a chlapci. Mám dotaz. please smiley

    Včera jsme tu u vína diskutovali, jak dříve ( v 80 letech ) vypadal chlebíček s vajíčkem. Chodila jsem na něj do besedy za 1,5 -, na ceně jsme se tak nějak shodli. Ale jak byl ozdobený?

    Já mám za to, že to byl jen na vece namazaný bramb. salát ( nebo vlašský? ), na něm půlka vejce, přelitý majonézou a navrchu sterilovaná kápie.

    Byly tu varianty se salámem, s okurkou sterilovanou či čerstvou. Ale já myslím, že byl bez salámu.

    Jak ho pamatujete vy? grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil gabca (09.03.2024 18:05)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 19:26
     

    Gabčo, nějak tohle nepamatuji ... já vždy, když byl čas a chuť, v 80. desátkách - jéžiš, takle napsané to vypadá úplně blbě, no nic už) ,,, jsem si kupovala chlebíček s jakousi sardelovou pěnou mls smiley mls smiley , vím, že tam byl kousek sterilované okurky a kapie. Vajíčka já opravdu už od dětských let nemusím - kdysi v pradávnu, šuááájrá je to, mne máma jako nedochůdče krmila furt syrovými žloutky s cukrem - doporučení lékaře .. snad od těch dob vajíčka nemusím, vadí mi i piškotové těsto, nejím ... já jsem asi pěkně vybíravá mrcha stydlin smiley .

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 19:28
     

    Gabco, já bych řekla, že nejdřív byl jen s vejcem a salát vespod a kyselá okurka,kousek kapie. Pak později se začala přidávat uzenina.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.