neděle 28. dubna, 17:33 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 20:09
     

    Jájo, naštěstí tisíc lidí, tisíc chutí - pro mne vidět vejce znamenalo nenene ... majonézu bych brala, ale vejce ani náhodou ... sardelové pěna vyhrávala, vejce nebylo. Jooo potom, když jsem jezdila MHD na nějaké služebky - cestou zpět jsem míjela stánek s bramboráky, tehdy opravdu nestály tolik co dnes, ovšem ani platy nebyly horentní (brala jsem tehdy 800,- měsíčně), jsem prostě stařešina - nakoupila jsem pro celé osazenstvo kolegů a pochutnali jsem si - ostatně, oni tohle dělali také.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 20:29
     

    Já taky začínala po průmce v roce 1975 na 800,- pak mi přidali 50,-Kčs a řekli mi, že se stejně vdám a půjdu na mateřskou tak, že už mi nepřidají. Takže jsem šla na mateřskou fakt s 850,- Kč :-).

    Ale to jsem od vajec daleko smoking smiley. Holky jsem úplně mimo ale pamatujete na film Nevěsta na útěku? Tam jí říkal ten poslední, že dokud si neujasní jak má ráda vejce, nebude vědět co přesně v životě chce. Řekl jí to tak nějak podobně, asi si to půjdu honem pustit:-). Ale to jsem od chlebíčků daleko, já si ujasnila, že mám vejce nejraději natvrdo a musejí být ještě vlahá, na chlebíčku mi studená nevadí. Ale vlahá vejce natvrdo to je moje láska:-)

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 22:36
     

    ak už jsem se dopátrala jak je to s tím chlebíčkem.[makova-panenka.cz] Tady zkráceně ale je zajímavý celý článek.

    chlebicek_vejcesp-ao.shortpixel.ai] 300w, [sp-ao.shortpixel.ai] 640w" data-sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" />

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 23:47
     

    Regino, ty jsi prostě 1 ... jsem blbka stydlin smiley , nemohu najít hvězdičky na klávesnici ....

    I tak, vejce nemusím ....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.03.2024 23:58
     

    Regi👍, já si stejně stojím za tím, že tam salám nebyl. 😁

    Třeba jsme byli chudší kraj.🤣

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.03.2024 07:57
     

    no u nás když dělá chlebíčky dědek - tak je tam všechno , ale mi to nechutná ... ovšem na poliklinice v bufíku mají chlebíčky asi 17 cm dlouhé a výborné ..taky pořádně drahé - dnes už kolem 30 kč. jenže---!!! nedávno mi Silva jeden koupila a pak jsme šly do lékárny. . ještě že jsem u sebe měla sáček .natáhlo mně a už to letělo . od té doby ani pomyšlení --- nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.03.2024 08:06
     

    Gabco grinning smiley, to by si nikdo tenkrát nedovolil. Ani v chudém kraji.Šidilo se různě o tom žádná ale pokud norma říkala jak, tak přes to vlak nejel. Sama pamatuju, když přišla obchodní inspekce, odebrala deset chlebíčků a vážilo se. Někdy se s tím spokojili. Ale mohli i chlebíček rozebrat na jednotlivé složky.Kontrolně vždycky 10ks.

    Spíš mě zarazilo a proto jsem tipovala bez salámu, že jsem si nemohla vybavit co za salám tam bylo. Věděla jsem určitě, že něco jako šunka ne a gothaj taky ne.Norma osvěžila paměť. Ovšem tenhle salám sehnat už není jedoduchý. [www.slezske-uzeniny.cz] Taky paměť vydolovala třeba hodonínský salám, kdo pamatuje. Vypadal jako šunkový ale bylo tam méně těch jakoby ploch masa. Byl i levnější než šunkový.

    Já měla oblíbené dvoje chlebíčky. S vejcem a s rybičkovou pomazánkou. Pomazánka do pěny vyšlehaná, stříkaná sáčkem a nahoře cibulka. mls smiley Spíš ta sardelová pěna jak to správně nazývá Ela.

    Kaaj,někdy něco nesedne. Zvlášť když na člověka něco leze nebo mu není akorát. Občas ta nechuť zůstane trvalá.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (10.03.2024 08:22)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.03.2024 08:31
     

    to máš pravdu - já ty chlebíčky zbožňovala a Silva mi chtěla udělat radost - měla poukázky na obědy- tak mi ho koupila. no co už ----- včera zase Zuzka dovezla na MDŽ zákusky.. . užasné - třeba dort s malinama . ještě pořád mi ty vnitřnosti dělají problémy. podle ultrazvuku žlučník . sad smiley takže jenom čumím .

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.03.2024 09:04
     

    Kaaj, ten žlučník je na houby. Ale zase je to celkem logická diagnoza, kterou má hodně lidí a dá se vypozorovat co nejvíc vadí.Je to totiž vysoce individuální. Někdo může řízky a nedělá mu to nic. Nesnese zase něco jiného úplně běžného. Bude to asi trochu problém s tvým dvorním kuchařem. A je i dost různých preparátů, které částečně zabírají. Chce to vyzkoušet.Asi určitě, pokud už i teď s tím máš problémy, bude potřeba vyřadit třeba květák, zelí a jiné nadýmavé zeleniny.Třeba jablka je lepší vařit na kompot.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.03.2024 12:33
     

    žlučník mi už kdysi dělal problémy. pořád jsem měla po ruce kapky. jenže te´d roky nic a kapky cholagol se už prý nevyrábí .. te´d mi v nemocnici dělali ultrazvuk břicha- tak na to dr , přišla. dědek měl ve svém skladišti léků Febichol - což je taky na žlučník . jenže--- to jak vezmu , tak ze mně během 5 minut všechno letí do WC .no nicméně se zdá , že když dávám pozor co jím a ty léky neberu - že je to lepší .

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 14:55
     

    Tak si představte, že syn mé kolegyně na autobusové zastávce našel přivázaného psa,čivavu. Na krku měl ceduli Vezmi si mě, jmenuji se Max a je mi půl roku eye popping smiley

    To je hrozný, co někteří lidi dokážou. Zase ale na druhou stranu si říkám, že je to furt lepší, než kdyby ho uvázal někde v lese, nebo mu ublížil.

    Pejska si nechali, takže má doma tříčlennou smečku winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 15:28
     

    Tak jen doufám, že to není nějaký blbý žert od někoho a někde ho neukradl...

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 15:38
     

    No vidíš, takhle možnost nás vůbec nenapadla confused smiley to by byl pěkně blbý vtip sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 20:10
     

    To si ho určitě nadělili k Vánocům a zjistili, že na to nemají se o něj postarat

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.03.2024 19:36
     
    img_20240321_105622.jpg
    Další fotografie:

    Dně jsem byla v Pardubicích na kontrole v té nové budově. Neměli jsme čas jít do hlavní budovy, jak kamarádku zajímal ohromný vestibul s jezdícími dchodx. Byla jsem na příjmu , a paráda, jen jsme vlezli s dědkem do asi nákladního výtahu a otevření dveří do chodby byla fuška, než jsme trefili ten pravý knoflík😀🙄

    Jedu tam v listopadu na týden ,pokud se něco nezmění LP,tak si to tam potom projdu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.